Terazi Burcu Aşk » Terazi Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Terazi Burcu Aşk » Terazi Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Terazi Burcu Aşk » Terazi Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Aşk ve Evlilik

Aşka aşık Teraziler'le bulutların üstüne çıkmaya hazır olun!

Doğru partneri buldukları zaman, hayat onlar için anlam kazanır ve her şey toz pembe görünür. Karşısındakinden beklenmedik bir davranış görürse hayal kırıklığına uğrar, bu da yaşadığı heyecanın tüm sihrini bozar. Terazi her zaman sonsuz aşkını vermeye hazırdır. Bir Terazi'yi tanımak gerçekten eğlenceli bir deneyimdir. Kendinizi onun yanında rahat hissedersiniz. Mum ışığında bir yemek ve hoş bir sohbet, onun kalbini kazanmayı sağlayabilir. Dinlenmeyi ve eşini iyi hissettirmeyi bilirler. Kafalarına birini koydukları zaman çok çekici olabilirler. Neşelidirler ve partnerine değer verirler. Seksüel açıdan kendilerinden çok emin görünürler ama bu konuda gösterdikleri mahremiyet şaşırtıcı olabilir.

EVLİLİK YAŞAMI

Kararsız Teraziler'in evlenme kararı alması kolay olmaz.

İlişkinin zamanla oturduğunu hissettiklerinde rahatlayacak ve karar vermeleri kolaylaşacaktır. Kendilerini güvende hissetmezlerse ona aşkınızda dürüst olduğunuzu ispatlamaya çalışmak gerekebilir. Bazen hiç olmayacak konularda kavga çıkartarak aşkınızı test ederler. Ama bir kere güvenirlerse evlenmeye karar verirler ve ilişkinin mutlu bir şekilde sürmesi için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterirler. Terazi erkeği ve kadını, aşık oldukları zaman kendilerini eşlerine adarlar. Destekleyicidirler, sorumlulukları eşleri ile paylaşmak isterler. Kendinizi onunla takımın bir parçası hissedebilirsiniz. İçgüdüsel olarak partnerini sahiplenir; çünkü onun için, sevdiği kişi çok şey ifade eder.

GRUPLARARASI İLİŞKİLER

Terazi, Hava grubu ile başarılı ve uyumlu bir ikili oluştururlar. Bir kısım Kova ve İkizler ise büyük aşklara inanan Terazi için çok detaycıdırlar. Ateş grubu, maceraperestliği ve enerjisi ile Terazi'yi de harekete geçirir. Eğer Terazi burcu insanları bu hayat tarzını benimseyebilirlerse iyi bir ilişki kurulma şansı çok fazladır. Su grubu, duygularını göstermekten kaçınır. Bu durumda Terazi ile, karışık, ufak tefek sorunlar, yanlış anlamalar yaşayabilir. Teraziler'in dünya görüşü Toprak grubu ile çakışabilir.

Terazi Burcu Aşk. Terazi Burcu nasıl aşık olur? Terazi Burcu aşk ve evlilik.