Terazi Burcu Arkadaşlığı

Terazi Burcu Arkadaşlığı

Terazi Burcu Arkadaşlığı

Arkadaşlığı

Sosyal yaşamları aktiftir. Almak kadar vermenin de gerekliliğine inanan, olgun insanlardır. Çocukluklarından itibaren ezilen arkadaşlarını korumayı kendilerine iş edinirler. Arkadaşları arasında sevilen ve saygı duyulan kişilerdir. Karışık, huzursuz ortamlar ve insanlar onlara göre değildir. Çevreleri, huzurlu ve dengeli kişilerle dolu olmalıdır.

Teraziler, kavga etmekten hiç hoşlanmazlar. Arkadaşlarını kırmak istemediklerinden çok politik konuşurlar. Beğenmedikleri kişilere bile kompliman yapabilirler. Kilolu bir arkadaşına "Ne kadar zayıflamışsın" diyen çok Terazi vardır. Politik davrandıkları için çok aranan ve sevilen kişi oluverirler. Dargın arkadaşlarını barıştıran, arabulucu elçiler olarak görülürler.

Arkadaşlarıyla klasik müzik konserlerine, baleye ve tiyatroya gitmeyi severler. Denge burcu bilinen Terazi, dengeyi bulmakta zorlanabilir. Bazen yalnız kalmayı isterler. Bu dönemde arkadaşlarından uzaklaşabilirler. Biraz güleryüz ve birkaç güzel söz, onları kendilerine getirmeye yeter. Açık olmayı sevdiklerinden, arkadaşlarının da açık olmasını isterler. Aksi halde çabuk kırılabilirler. Gönüllerini almak son derece kolay olur.

GRUPLARARASI İLİŞKİLER

Kendileri gibi olan Hava grubu arkadaşları ile araları bozulmaz, iletişimleri süreklidir. Ateş grubundakileri çok eğlendirici bulur, onların canlılıklarına hayran kalırlar. Su grubundan onlarlar arkadaşlıkları çabuk romantizme dönüşebilir. Ama onların duygusal derinlikleri bir süre sonra canlarını sıkabilir. Toprak grubuyla anlaşsalar bile, mental düzeyde bir süre sonra yetersiz kalabilir.

Terazi Burcu Arkadaşlığı. Terazi Burcu ile arkadaş olmak. Terazi Burcu ile nasıl arkadaş olunur.