Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Kadını

O, bir işkoliktir. Bir karar verip yolunu belirlediğinde, er yada geç oraya ulaşır. Çalışıyorsa, iş kimliği, kadın kimliğinin önüne geçebilir. Sorunlar, yükseklere tırmanmak için onu kamçılar. Kader, Oğlak kadınlarına, biraz kötü davranabilir. Ama sırtlarına ne kadar yük verilirse, o kadarını kaldırabilir güçtedir, cefakardır. İstikrar sağlamak için ölesiye bir gayret içindedir. İçgüdüsel bir sorumluluk duygusu vardır. Kendisini bir şeyler yapmaya zorunlu hisseder. Tüm zorluklara, şikayet etmeden katlanır. Genelde başarılı olurlar, ama ilerleyen yanlarında hala etkilerini biçememişlerse, bunalıma da girebilirler.

Gözlerinde bir hüzün ve melankoli sezilebilir. Güçlü ve gururlu kadınlardır. Bunu her hallerinden belli ederler. İlk bakışta göze çarpan bir güzellikleri olmayabilir, ancak baktıkça güzelliğinin farkına varılır. Ciddi, mağrur güzellikleri, onlara buzlar kraliçesi edası verebilir. Tıpkı Oğlak erkekleri gibi, gençliklerinde ciddi görünürler, fakat bu sert ifade, geçen yıllarla birlikte yumuşayacaktır. Zaman içinde, büyük savaşlar verdiği yaşamın, zannettiği kadar ciddi olmadığını görecek ve sakinleşecektir.

Sevgiye çok önem verir. Ona göre gerçek sevginin tek kanıtı, sadakattir. İhmal edilmekten hoşlanmaz. Evi ve ailesi, onun için çok önemlidir. Sorumluluklardan asla kaçmaz, kaçılmasından da hoşlanmaz. Doğum anında aldığı etkilere ve eşinin tutumuna göre eli maşalı bir kadın olabilir. Kariyerlerine çok önem veren Oğlak kadınları, genelde geç evlenirler. Erken yaşta evlenenler ise, kariyerlerinde kendisini destekleyebilecek, ayak bağı olmayacak bir eşi tercih ederler. İlişkisi söz konusu olduğunda özgürlüğüne düşkün bir kadın değildir. Bağlı kalmayı sever. Satürn'ün verdiği melankoliyi hafifletecek, güven verecek, sevgi dolu bir eş ister. Beceriksizliğe katlanamaz. Eşi, en az kendisi kadar pratik ve başarılı olmalıdır. Oğlak kadınıyla yapılan evlilik, hayat sigortası gibidir. Pek çok erkeğin aradığı sadakat, dayanıklılık onda fazlasıyla vardır.

Cinsel açıdan tutucu olduğu söylense de bunu kanı yanlıştır. Çok hassastır ve eşi sabırlı, anlayışlı davrandığı ölçüde tatmin edici cinsel yaşamları olabilir. Anne ve eş olarak kendini başarılır bulur. Sorumluluklarını bilir, fakat aile ve çevre ilişkilerinde en büyük sorunu, sıcak ve sevecen hislerini yeterince yansıtamamasıdır. Çocuklarının yaptığı hataları hoş görmezler. Aslında, kendileri hata yapmaktan çok korktukları için amaçları, çocuklarını mümkün olduğunca yanlışsız bireyler olarak yetiştirmektir. Ancak, işin dozunu biraz kaçırabilir, inatçılaşır ve despotlaşabilirler. Kendilerini biraz hoşgörüye zorlamalıdırlar. Yoksa, çocuklarını korumaya çalışırken, kendi başına ayakta duramayan ya da isyankar gençler yaratabilirler.

Oğlak Burcu Kadını. Oğlak Burcu kadınının özellikleri. Oğlak Burcu kadını nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, Oğlak Burcu kadınını etkilemenin yolları.