Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Erkeği

Oğlak erkekleri, genç yaşlarından itibaren, kendilerinden büyük insanlarla arkadaşlık ederler. Erken gelen olgunluk, yaşıtlarıyla arasında uçurumlara sebep olabilir. Bu nedenle, gençlik yılları biraz sancılı geçebilir. Geçici hevesler ona göre değildir. Tutkularını esiri olmaz. En azından olmamak için elinden geleni yapar. Yay erkeğinin serüvenci ruhu, Akrep erkeğindeki tutkular onda yoktur. O, ihtiyatlı bir bilgedir. Asla düşünmeden hareket etmez.

Yönetici doğmuştur. İşinde, er yada geç yönetici konuma gelir. Kendi işinin sahibi olursa daha çok mutlu olur. Farkında olmadan etrafındaki insanları yönetmeye, yönlendirmeye çalışabilir. Daha da ötesi, katlanılması zor, dediğim dedik tipler olabilirler.

Oğlak erkeği, duygularını konusunda ser verip sır vermemeyi tercih eder. Aslında duyguları derin, sevgisi büyüktür. Birlikte olacağı kadının, iyi ve kötü gününde yanında olmasını ister. Aradığı, kendisi kadar güvenilir bir eştir. Umutsuzluğa düştüğü anlarda, hayatın hoş yönlerini gösterebilen, ona enerji verebilen bir kadın, Oğlak erkeğine başarı yolunu açabilir. Oğlak erkeğinin ölesiye bağlı olduğu kuralları, hayatı kolaylaştırdığı kadar zorlaştırabilir de. En iyisi, onun kullarına uyum sağlamaktır.

Gülü seven dikenine katlanır! Onun sorunu hata yapmaktan nefret etmesidir. Ona, hataların da hayatın bir parçası olduğunu hatırlatacak, anlatabilecek bir kadın, fazla tedbirden kaynaklanan sert tutumunun üstesinden gelebilir. Görgülü, ölçülü, birlikte olmaktan gurur duyacağı bir kadın, aynı zamanda dışa dönük, rahat, dünyaya pembe bakabilmelidir. Eşi, eğlenmesi gerektiğini hatırlatırsa, çok çılgın olmamakla birlikte, hoş bir sosyal hayatları olabilir.

Evlendiğinde, ailesini dış dünyadan gelen her türlü tehdide karşı korumak ister. Bunun karşılığında da korunmuş bölge ilan ettiği evinde, huzur, güven ve düzen ister. Sevginin, aşırılık demek olmadığının farkındadır. Eşinden, sevgisini ispatlaması için olmadık kanıtlar beklemez. O, mantıklı bir adamdır, aşkı bile mantıklı yaşar.

Oğlak Burcu Erkeği. Oğlak Burcu erkeğinin özellikleri. Oğlak Burcu erkeği nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, Oğlak Burcu erkeğini etkilemenin yolları.