Kova Burcu Kadını Aşk

Kova Burcu Kadını Aşk

Kova Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Kova burcu kadını ilişki yaşayacağı bir partnerden her şeyden önce saygı, değer istemektedir. Ciddiyetin ve sevginin hakim olduğu bir ilişkide uyum sorunu yaratmaz ve olabildiğince partnerini mutlu etmeye çalışır. Eğer partneri tarafından kısıtlanıyorsa, yeteri değeri görmüyorsa kendini o ilişkide değersiz hisseder ve o ilişkiyi sürdürmemeye çalışır.

Onu elde tutmak ve bu ilişkide mutlu etmek tamamıyla bağımsız hareket etmesine saygı göstermeye bağlıdır. Ayrıca yenilik içinde olmaya ve partnerinin onu her anlamda önemsemesine dikkat eder. Düşüncelerinin ve yaptıklarının hiçe sayılmasına tahammülü yoktur. Huyuna gittiğiniz sürece birliktelik yaşamaya çalışır. Tam tersi davranmanız halinde ise paylaşım içinde olması zordur.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Bağımsızlığa önem verir, bu yüzden birlikte olacağı kişinin her konuda ona müdahelede bulunmamasından ve hareket özgürlüğünü daraltmasına izin vermeyecek birisi olmasından hoşlanır. Birliktelik yaşayacak kişinin onun düşüncelerine ve isteklerine saygı duyması gerekir. Aksi halde anlaşmazlığa varacak bir ilişki yaşar.

Hayatını tekdüze yaşayacak biri olmaktan hoşlanmaz. O sürekli yenilik içinde olacak ve bu isteğine saygı gösterecek bir ilişkiyle ilişki yaşamaktan hoşlanır. Takı, kozmetik ürünleri, iç çamaşırı, kitap, çiçek gibi ürünleri sever, bu ürünleri hediye etmeniz mutlu olmasını sağlar.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Asla kötü niyetli olmaz, ilişkilerinde ciddi ve olgun bir yaklaşım içinde olur. Sempatik tavırlarıyla partnerini hayran bırakır. Dürüsttür, sevdiği kişiyi sahiplenir, onun için her türlü fedakarlığı katlanır. Düşüncelerinde nettir, asla kimseyi oyalamaz. Sevdiği kişiye yakın olur, onunla paylaşımlarında rahat davranır, sevmediği ortamlarda bulunmayı kabul etmez. Ayrıca hoşlanmadığı konularla ilgili düşüncelerini dile getirir, partnerinin değişmesinde etkili olmaya çalışır.

Kendini beğenir ve partnerinin sürekli kendisini beğendiğini ifade etmesini ister. Attığı adımların partneri tarafından desteklenmesinden mutluluk duyar. Partneriyle yaşadığı paylaşımlarda sesine kulak verilmesini ister. Sevmediği şeylerin ise zorla ona kabul ettirilmesinden rahatsızlık duyar.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Uzun süreli bir ilişkiyi yengeç burcundan bir partnerle yaşayabilirsiniz. Her isteğinizin kabul edilmesi ve sakin bir ilişkinin varlığını, yengeç burcuyla kuracağınız ilişkiyle yaşamanız mümkün görünüyor.

Macera yaşayacağı burç: Maceracı ruhunuza ancak bir Yay burcu partneri hitap edebilir. Yay burcu ile başlayacağınız bir ilişkide değişik ve güzel maceralar yaşayabilirsiniz. Hayatın birçok alanında katifli anlar geçirebilirsiniz.

Aradığı cinsel partner: Koç burcuyla cinsel mutluluğu yaşayabilirsiniz. Beklentilerinize olumlu ve tatmin edici cevaplar almanız güzel bir birlikteliğin yaşanabileceğini gösteriyor.

Kova Burcu Kadını Aşk. Kova Burcu kadınının aşk hayatı. Kova Burcu kadını nasıl aşık edilir?