Kova Burcu 2018

Kova Burcu 2018

Kova Burcu 2018

Kova Burcu 2018 Falı

Sevgili Kova burcu, 2018 yılında hayatınızın her alanında sizi bekleyen sürpriz gelişmeler olacak. Siz bunlara genel olarak alışıksınız ancak 2018 yılında karşılaşacak olduklarınız diğerlerinden biraz daha farklı olabilir. Geçen yıl sürpriz gelişmelerle ilgilenirken çok fazla efor sarf etmek zorunda kalmıştınız ki aynı durum başarıya giden yolda da geçerliydi. 2018 yılında daha az uğraşacak daha fazla başarı elde edeceksiniz.

2018 yılının getirecek olduğu bir diğer önemli gelişme de şanssızlıkların yavaş yavaş ortadan kalkacak olması. Yeni yılın ilk günlerinden itibaren burcunuzun alacak olduğu etkileri fazlasıyla hissedeceksiniz. Herkesin hayatında olduğu gibi sizin hayatınızda da bir dizi riskler var. Özellikle de iş ve kariyer hayatınızda daha fazlasına sahip olmak isterken elinizdekileri kaybetmeyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aynı durum aşk hayatınızda da geçerli olacak Kova burcu. Aşk hayatınız zaten sorunsuz ve sıkıntısınız devam ederken siz iğne ucu kadar yer kaplayan sorunların dahi tekrar karşınıza çıkmaması için aşırı tepkiler verebilir ve partnerinizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Siz, karşı cinsi kendinizden uzaklaştırmayı çok kolay başarıyor ancak uzaklaştırdığınız kişiyi geri çekmeyi pek başaramıyorsunuz. Kısacası, iş işten geçmeden davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz.

Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız da her şeyi zamanında yapmaya çalışın. Aylarca anlatılan konuyu bir veya iki gün çalışarak başarmayı düşünüyorsanız hata ediyorsunuz. Kova burcu insanları genel özelliklerden dolayı özgürlüklerine düşkündür ve hal böyle olunca da kendinizi baskı altına sokmak istemiyorsunuz. Cesaretinizi toparlayın ve eğitim hayatınıza gereken önemi verin. Yaşam standardınızın yüksek olmasını istiyorsunuz ancak bu konuyla ilgili bir şey yapmıyorsunuz.

Kova burcu, hayatınızın her alanında kontrolü elinizde bulundurmalısınız. Uranüs, 2018 yılında kontrolü elinizde tutmanızı söylemekte. İş, aşk veya özel hayatınızda kendinize yeni bir yol haritası çizmelisiniz. Özellikle iş ve kariyer hayatınızda geçen yıl başlattığınız işleri bu yıl büyütme imkanı elde edebilirsiniz. Başarıdan başarıya koşacaksınız ancak koşan terler ve yorulur bunu da aklınızdan hiç çıkartmayın.

2018 yılında kendinize daha fazla güvenmeye ihtiyacınız var. Kendinize güvenmediğiniz sürece iş ve kariyer hayatınızda çok yanlış adımlar atabilirsiniz. Fırsatları değerlendirmek isterken de analizlerinizi en iyi şekilde yapmanız gerekmekte. Haziran 2018'e kadar olan süreçte risklerden uzak kalmalısınız. İş hayatınızdaki konumu koruma altına almak daha mantıklı olacaktır. Şimdiye kadar elde ettiğiniz başarıların tesadüf olmadığını herkese kanıtlayacaksınız.

Kova burcu, 2018 yılında aile yaşantınıza daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Aile bireyleri sizin ilgisiz oluşunuzdan çok fazla dert yanmakta. Manevi yönünüzün kuvvetlenmesi gerekiyor. Aksine davranışlar sergilerseniz aile bireylerine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda aradığınız desteği bir türlü bulamayabilirsiniz. Bağları sıkılaştırmak için fırsatınız olacak, mutlaka değerlendirin Kova burcu.

Kova burcu, 2018 yılında özgürlük ihtiyacınız yeniden zirve yapacak. Bundan dolayı partneriniz olan kişiden zaman zaman uzaklaşmak isteyeceksiniz. Hataların pahalıya patlayacağı bir süreç sizi beklemekte. Aile hayatınızda olduğu gibi aşk hayatınızda da manevi yönünüzü kuvvetlendirmeye ihtiyacınız var. Birlikteliğinizi zora sokabilecek hemen her şeyden olabildiğince uzak kalmaya çalışın. Aşk hayatınıza gereken değeri verin.

2018 yılının ilk yarısında da ikinci yarısında da yalnız olan Kovaları bolca fırsat bekliyor. Siz, burcunuzun özelliklerinden dolayı flört etmeye fazlasıyla yatkınsınız ancak sizin flört ettiğiniz kişi aranızdaki bağa ciddiyetle yaklaşıyor olabilir. Bu noktada kesinlikle kendinizi düşünmemeli ve karşınızdaki kişiye de gereken değeri mutlaka vermelisiniz. Aşk hayatınızın karmaşıklık içerisinde olmasını istemiyorsanız akıllı adımlar atın.

Genel olarak 2018 yılından istediklerinizi alacak ve bir sonraki yıla yeni bir umutla gireceksiniz. Hayatınızda düzensiz gibi görünen her ne varsa düzeltebilir ve toparlanmalar sağlayabilirsiniz. Yaşı genç olan Kova burcu insanları tecrübesizliklerinden dolayı can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalabilir ancak olgunluk göstererek hatalarından ders çıkartacaklar. Hedefiniz neyse ona odaklanın ve hiçbir şeyin sizi yolunuzdan döndürmesine izin vermeyin.

Kova burcu, 2018 yılında hayatınızın diğer bölümlerinde istediklerini elde ederken sağlığınızı da mutlaka boşlamamanız gerekiyor. Sağlığınızı göz ardı ettiğinizde ne gibi zorluklarla karşılaşacağınızı çok iyi biliyorsunuz ve daha önce de tecrübe ettiniz. Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda mutlaka doktorunuza görünmelisiniz. Genel olarak sağlıklı bir yıl sizi beklemekte.

Kova Burcu 2018 - Kova Burcu 2018 Falı
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.