İkizler Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

İkizler Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

İkizler Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

GİYİM STİLİ

Modayı yakından takip eden İkizler, özel dizaynları tercih eder. Gördüğünü ve sevdiğini satın aldıkları için, gardroplarında birbirine uyumlu kombinasyonları bulmak çok zordur. Aceleci ve sıkılgan tavırlarından dolayı düşüncesizce sayın aldıkları çok kıyafetleri vardır, ama sabah sokağa çıkarken giyecek bir şey bir türlü bulamazlar. Her şeyin uyumu birbirine karışmıştır. Aksesuar tutkunudurlar. Moda çantalara, güneş gözlüklerine, kemerlere, tokalara ve takılara düşkündürler. Her rengi severler ama sarı favorileridir.

YÜZ YAPISI

Dolgun dudakları ile dikkat çekebilirler ama çok konuştukları için antipatik de bulunabilirler.

Çoğu İkizler'in saçları kolay şekle girer ve genelde kısadır. Büyük gözleri, hareketli bakışları ve geniş alınlarıyla zeki bir görüntüleri olur. Bıktıracak kadar çok konuşabilirler. Dudakları etli ve alımlıdır. Konuşmadıkları zaman bile dudakları hiç susmayacak gibi birtakım hareketler içinde olabilir. Özellikle sıkıldıklarında dudaklarını yeme eğilimleri olabilir. Köşeli veya oval çenelerinde onlara çekicilik katan bir gamzeye rastlamak mümkündür

VÜCUT

İkizlerin vücutları genellikle ince ve uzundur. Metabolizmaları hızlı çalışır, bu nedenle kilo almaları zordur. Formlarını genelde muhafaza ederler. Eller ve bacaklar da göze çarpacak şekilde uzundur. Bazı İkizler, zayıflıklarından dolayı sağlıksızmış gibi görünebilirler. Hafifçe öne doğru eğik duran omuzları, pek geniş sayılmaz. İkizler'in sürekli hareket halinde oldukları gözden kaçmaz. Yaylanarak ve vücutlarını öne doğru vererek yürüdükleri için İkizler'i uzaktan tanımak hiç zor değildir. Ayrıca ellerini ve kollarını kullanarak anlatmaya ve konuşmaya bayılırlar. Ani hareketler yapmazlar ama hızlı, atik ve refleksleri kuvvetli olur.

İkizler Burcunu nasıl tanırsınız? İkizler Burcunu tanıyın.İkizler Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.