İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

İkizler burcu kadını düzgün, ciddi, hareketli, değişime ayak uyduran bir partnerle ilişki yaşamak ister. Ayrıca kendisine tahammül edecek ve onu anlayacak bir yapıda olması gerekir. Eğer sabırsız ve yaptıklarına tahammül gösterecek kadar hoşgörülü değilseniz bir arada olmanız güçleşecektir.

İkizler burcu kadını rahat konuşacağı ve yorum yapabileceği bir özgürlüğe sahip olmayı ve aynı zamanda sevdiği kişinin onun istediği gibi davranmasını istemektedir. Bu isteklerini karşılayacak bir muhatapla karşı karşıya değilse asla o ilişkide partneriyle paylaşım içine girmez. Çıkarlarını zora sokan, sıkıcı kişilere sıcak davranmaz. İleriyi görerek hareket eder, kendisine uygun olmadığını düşündüğü partnerden uzak durur. Bu yüzden bir partnerle uzun soluklu ilişki yaşaması için beklentilerine hep olumlu cevap verilmesi gerekir.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Farklı yerleri görmek, eğlenmek hoşuna gider. O yüzden görmediği yerleri ziyaret etmeyi sever. En çok da turistik ve romantik yerlere gitmeye bayılır. Şık ve modern giysileri tercih eder, partnerinin de güzel ve çekici görünmesini ister. Aksesuar takılarını ve minyatür şeklindeki hediyeleri çok sever. Genelde bu tür hediyelerin kendisine verilmesinden hoşlanır.

Sık sık güzel sözler işitmek ister, kompleks yaptığı yönlerinden bahsedilmesinden ve sürekli iltifat duymaktan hoşlanır. El üstünde tutulmayı ve anlayışla karşılanmayı bekler. Dinlenilmekten ve söylenen sözlere aldırış edilmemesinden nefret eder. İlgisizliğe asla gelemez. Kendisine gösterilen ilginin başkasına verilmesinden üzüntü duyar. Girdiği ortamlarda ve görüştüğü kişilerle ilişkisinde hep benmerkezci olmaya çalışır. Düşüncelerini olumlu olumsuz olduğu gibi paylaşır. Asla kendini ilişkisinde gizemli göstermez. Başkalarının ve partnerinin hayatına müdahaleleriyle tanınır.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

İlişkisinde hareketli olmaya ve partneri ile eğlenceli zamanlar yaşamaya çalışır. Partnerini kolay kolay kırmaz. İnce ruhludur, duyguları gelişmişse sevdiği kişiyi mutlu etmek için her yolu dener. Karşılık almadığı zamanlarda ise kendisine zarar verir. Asla sevdiğine zarar gelmesini istemez. O yönde hareketlerini sergilemeye çalışır.

Kıskanç tutumu nedeniyle gördüğü olumsuzlukları sürekli ifade eder. Dırdırcıdır ve aynı şeyleri tekrarlamaktan kendisini alıkoyamaz. Yerine ve zamanına göre hareket eder, ilişkisinde takındığı tutum ve tavırlarda kararlı davranması çok zordur. Zaman zaman gerçekleri saptırabilir. Her şeyi kendi çıkarları doğrultusunda görmeye ve göstermeye çalışır.

Paylaşımlarında sınırlı davranmaz. Ancak partnerinin onun dediklerine aldırış etmeyen bir yapıya sahip olduğunu göstermemesi gerekir. Aksi takdirde ilişki süresince çekilmez biri olur. Partnerinin bu şekilde davranması halinde ilişkisini geleceğe taşımayabilir.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Uzun süreli bir ilişki de partner olarak terazi burcuna yaklaşmalısınız. Bu nedenle terazi burcundan biriyle bir ilişkiye başlayan tüm ikizler kadınları, uzun soluklu bir ilişkiye yelken açabilirler. Gerek zihinsel olarak gerekse duygusal yönden birbirlerinizle ortak paylaşımlar yaşayabilirsiniz.

Macera yaşayacağı burç: Gerek sosyal, gerekse duygusal ilişkinizde size uyum sağlayacak en ideal partner Akrep burcu olacak. Akrep burcuyla tüm istediklerinizi birlikte yapabilir ve hayatta keyif alacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Tüm istediklerinizi koşulsuz kabul ettirebilirsiniz. Bu durum kendinize olan güveninizi arttıracağından tercih etmenizde yarar var.

Aradığı cinsel partner: Cinsel anlamda sizi tatmin eden ve isteklerinize istediğiniz oranda cevap veren en ideal partner Aslan burcudur. Aslan burcuyla yaşayacağınız bir ilişkide cinsellik daha kolay ve güzel bir şekilde yaşanabilir.

İkizler Burcu Kadını Aşk. İkizler Burcu kadınının aşk hayatı. İkizler Burcu kadını nasıl aşık edilir?