İkizler Burcu Erkeği Aşk

İkizler Burcu Erkeği Aşk

İkizler Burcu Erkeği Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

İkizler burcu erkeği yönlendireceği ve kendisini aldılamakta zorluk çekmeyen bir partnerle paylaşım içinde olmaya çalışır. İstekleri doğrultusunda hareket eden ve özgür olacağı bir ilişkide geçinebilir. Aksi takdirde değil bir paylaşım içine girmek, onunla bir araya bile gelemeyebilir. Partnerinin sorumluluğunu almaktan sıkılır. Partnerinin kendi ayakları üzerinde duran, güçlü biri olmasını tercih eder, zayıf biri olmasını istemez. Yapmayı düşündüğü işlerde kendi başına karar vermeyi sever, yönlendirilmeye asla gelemez.

Hayatında özgür ve rahat olmayı ister. Asla sıkıntıya ve zorluklara gelemez. Bu nedenle kalbini kazanmak istiyor ve onunla bir ilişki yaşamayı düşlüyorsanız bu kriterleri göz ardı etmemelisiniz ve mutlaka bu kriterlere göre ona yaklaşmalısınız. Eğer bu özelliklere tahammül göstermez ve tam tersi davranmaya çalışırsanız size kesinlikle kapıyı gösterecektir. Bunun sonucunda asla paylaşım içinde olmaya ve sizi elinde tutmak için çaba göstermeye zahmet etmez. Sabit ve değişmez görünen bir partnere tahammül etmez. O her ortama ayak uyduracak ve aynı zamanda uyumlu olabilecek bir partneri öncelikli tercih eder, sever.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

İlişki boyunca gönlünü kazanmak isteyenlerin mutlaka ondan öngüyle söz etmesi gerekir. Aksi halde onunla mutlu bir ilişki yaşayamayabilir. İlişkisinde hoş ve güzel sürprizlere bayılır. Özellikle romantik yemekler eşliğinde sohbetler, açık havada gezmeler, bazı müzik etkinliklerine katılımlar hoşuna gider.

Giyime ve güzel görünmeye dikkat eder, partnerinin temiz, görünümü ile şık olmasını ister. Kıyafet ve bazı aksesuarların hediye edilmesinden hoşlanır. Sevdiklerinin yanında olmayı, onlarla bir arada bulunmayı çok ister. Bu konuda anlayış gösterilmesinden hoşnut olur.

Kişisel kararlarının değiştirilmesinden ve yaptıklarına olumsuz yaklaşılmasından hoşlanmaz. Bu yönde ısrar eden ve direten bir partnerle anlaşamaz, tartışabilir. İkizler burcu erkeğiyle ilişkinizde pasif bir yaklaşım sergilediğiniz, ilgili bir partner olduğunuz ve söylenenlere itiraz etmediğiniz sürece mutlu edilen biri olabilirsiniz.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Çekici ve sempatik olmaya çalışır. Çok güvenilir değildir, ama hareketli bir birliktelik için biçilmiş kaftandır. Zor bağlanır ve bağlandığında kolay kopmaz. Cinsellikte deneyimcidir, bu yönde partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Yerine ve zamanına göre davranır, değişkendir. İyi niyetli duyguları, gördüğü eksiklikleri ifade etmesini zorlaştırır, duygularıyla hareket eder.

Sinirlendiğinde hiç kimseyi önemsemez, ani parlamalarda bulunur. Hataları ve yapılan yanlışlıkları kolay affeder, kin tutmaz. Zevk ve macera peşinde koşar. Ruh haline göre hareket edeceğinden genelde kendi istekleriyle ilişkisine yön vermeye çalışır. Mutlu veya mutsuz olduğunu anlamak çok zordur. Özellikle belli zamanlarda uçarı, belli zamanlarda ise içe dönük bir tavır sergilemeye çalışır.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Yaşadığınız ilişkinin kısa sürmesini ve partnerinizin sizden sıkılmasını istemiyorsanız, sizinle ortak özellikleri fazla olan bir partner olarak Yay burcuna yaklaşmaya çalışmalısınız. Özellikle Yay burcuyla ortak paydalarınızın fazla olması ilişkinizde karşılıklı uyumun yaşanabileceğini gösteriyor.

Macera yaşayacağı burç: Hayatınızın her anında mutlu olmak ve unutulmaz bir ilişkinin paylaşımlarını yaşamak için mutlaka Balık burcuna şans ve fırsat tanımalısınız. Böylece hem duygusal anlamda, hem de isteklerinize cevap almanız yönünde kendinizi rahat ve mutlu hissedebilirsiniz.

Aradığı cinsel partner: Koç burcudur. Koç burcuyla yaşayacağınız bir ilişkide cinsellikte daha fazla mutlu olabilirsiniz. Sizi ve ruhunuzu anlaması çok daha kolaydır. Beklentilerinize cevap vermekte olumlu adımlar atması uyumlu olacağınızı işaret ediyor.

İkizler Burcu Erkeği Aşk. İkizler Burcu erkeğinin aşk hayatı. İkizler Burcu erkeği nasıl aşık edilir?