İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler Erkeği

Bu İkizler burcu erkeği aynı anda iki-üç ya da daha fazla şey düşünebilir. Fikirleri her gün değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ilk karşılaştığında güvenilmez bir insan tipi çizebilir. Bu kıvrak zekalı, afacan erkek, insanlarla iletişim kurmakta başarılıdır. Onda şeytan tüyü vardır. Ne yaparsa yapsınlar affedilirler. İlgi görmekten, etrafındakiler tarafından beğenilmekten çok hoşlanırlar. Ev hayatı onlara göre değildir. Sürekli yeni bir şeyler öğrenecekleri, yeni ve değişik türde insanlar tanıyacakları ortamlarda bulunmak isterler. Çevrelerinde inceleyebilecekleri insanlar varsa, kendilerini daha iyi hissederler.

Aşk konusunda çok ender olarak ciddi olurlar. Bir anda beğenip, bir anda fikir değiştirebilirler. Birçok kişiyle olurlar ama bu hepsine gönlünü kaptırdığı anlamına gelmez. Zor seven insanlardır. Bir İkizler erkeğinin birlikte olacağı kadın, kesinlikle onu sıkmamalı, onun ani kararlarına hazırlıklı olmalıdır. Çünkü İkizler burcunda doğan bir erkek, sevdiği ve yere göğe sığdırmadığı bir kadınla ertesi gün görüşmek bile istemeyebilir.

İkizler erkeği için sorumluluk altına girmek çok zordur. Kendisini kapana kısılmış gibi hisseder. Geleceğe dair ciddi kararlar almaktansa içinde bulunduğu anı yaşamayı tercih eder. İleriye dönük kararlar vermek, onlar için kısıtlayıcı bir unsurdur. Yerleşik ve düzenli hayatı pek sevmezler. Bu burcun erkeğini, oyalamak ve elde tutabilmek için, kadının çok yönlü olması şarttır. Birlikte olduğu kadın, ona devamlı farklı ve ilginç konularda bir şeyler anlatabilen, ilgisini canlı tutan, gizemli, çözülmemiş bir yanı bulunan, kültürlü, yeniliklere açık, meraklı ve onunla gerçekten ilgilenen birisi olmalıdır.

Eğer doğum anında sert bir yıldız etkisi almamışsa, kıskançlık ve bencillik çok yabancı kavramlardır. Eşine, sevdiklerine ve onların hayatlarına karşı son derece saygılı olan İkizler erkeği, aynı şeyi eşinden bekler.

Çocukları en iyi anlayan burcun İkizler olduğunu biliyor muydunuz? Çocuksu ruhları, çocuklarla kolay iletişim kurmalarını sağlar. Onların yaşına inip onlar gibi davranabilirler. Hiçbir zaman sert ve otoriter bir baba olamazlar. Hayatlarında kural ve kısıtlamalara yer olmadığından, çocuklarına da aynı özgürlüğü tanırlar. Onlarla dost olur, fiziksel ve zihinsel açıdan geliştirebilmek için ellerinden geleni yaparlar.

İkizler Burcu Erkeği. İkizler Burcu erkeğinin özellikleri. İkizler Burcu erkeği nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, İkizler Burcu erkeğini etkilemenin yolları.