İkizler Burcu Arkadaşlığı

İkizler Burcu Arkadaşlığı

İkizler Burcu Arkadaşlığı

Arkadaşlığı

İkizler, tanımadığı insanlarla bile, hemen her yerde konuşur, hemen arkadaş oluverirler. Çoğu zaman içleri sıkıntılıdır, çok konuşarak bunu örtmeye çalışırlar. Meraklarından dolayı herkesin iç yaşantısını fazla araştırırlar. Arkadaşları ise bundan hoşlanmayabilir. Değişen hobilerine ne kendileri ne de arkadaşları yetişebilir. Kendileri kadar hızlı arkadaşlar ancak onları tatmin edebilir. Çok sosyal oldukları için arkadaşlıklarını özelleştirerek kadar fazla zaman bulamazlar. Kısa zamanda, dostlukları yüzeysel bir hal alabilir. Her zaman konuşacakları bir konu yaratabilirler, eğlenceyi ve entelektüel faaliyetleri ön plana alan İkizler, kendi rahatlarına arkadaşlarınınkinden fazla önem verebilirler. Sivri dilleriyle de onları hemen yargılayabilirler. Düşüncesiz hareketlerden kaçınır, bu yönlerini törpüleyebilirse arkadaşları uzun süreli olacaktır.

Onlar arkadaşlıkların yüklediği birtakım sorumluluklardan hoşlanmazlar; eğlence, neşe ve zihinsel paylaşım yeterlidir. Söyledikleri ya da yaptıkları bir şeyden sorumlu tutulmak istemezler. Dün öyle düşünmüşlerdir, bugün böyle! Bu yüzden ondan hesap sorulması anlamsız gelir. Yakın arkadaşları, onların samimi olduklarını, fakat fikirlerinin çok hızlı değişebildiğini bilmediklerinden, güvenilmez ya da tutarsız görünmezler. Çok farklı konulara ilgi duyduklarından, bunları paylaşabileceği insanlarla birlikte olmak hoşlarına gider. Ne kadar farklı insanlarla arkadaşlık ederlerse o kadar mutlu olurlar. Yaşamı ciddiye almaz, alanlardan da hoşlanmazlar.

Çeşitlilik, hayatlarına işlemiştir. Her kesimden mutlaka arkadaşları vardır. Ama bir yere kök salmak onlara göre değildir. Arkadaşları da hayatında akar gider, pek azı kalıcı olur. Özgür ruhlu insanlarla daha iyi anlaşırlar. Diğerlerini sıkıcı ve ayak bağı olarak görme eğilimleri vardır. Onlarla arkadaşlık etmek, gerçekte herkese göre değildir. Her türlü yeniliğin ilk takipçisidirler. Açılışlara, partilere, kokteyllere gitmeyi hiç ihmal etmezler.

İkizler Burcu Arkadaşlığı. İkizler Burcu ile arkadaş olmak. İkizler Burcu ile nasıl arkadaş olunur.