Yengeç Burcu 2012 Falı

Yengeç Burcu 2012 Falı

Yengeç Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

9 Ocak'a kadar sosyal ilişkileriniz oldukça yoğun geçeçek. Plüton, aşk konusunda artık eskisi gibi düşünmeyeceğinizi ve hayata karşı radikal kararlar alacağınızı söylüyor.

Şubat:

Yoğun duygularınıza rağmen, mantığın gerektirdiği kurallar çerçevesinde davranacak ve bazı ilişkilerinize mesafe koyacaksınız. Bu ay başka ilginç gelişimlerde söz konusu olabilir.

Mart:

Aşkla ilgili konuları ertelemenizde yarar var. Sosyal ilişkilerinizdeyse çevrenizi yargılamadan karar vermeli ve düşünmeden konuşmamaya özen göstermelisiniz.

Nisan:

Bu dönemde takıntılı aşklar gündeme gelebilir. Kafanızdaki kişiyi gözünüzde fazla abartabilir size uygun olmayan aşklar yaşayabilirsiniz.

Mayıs:

Venüs 15 Mayıs'tan sonra geri gitmeye başlıyor. Gereken atılımlar için yeterli cesarete sahip olmanıza rağmen, hamle yapmakta zorlanabilirsiniz. Güven duygusuna ihtiyaç duyuyor ve birlikte çalıştığınız kişilerin desteğini istiyorsunuz.

Haziran:

Arkadaş çevrenizden dikkatinizi çekecek bir kişiyle duygusal ilişkiler meydana gelebilir. Dostluk ve aşk duyguları birlikte gelişebilir veya her iki duygu ilişkinizin bir parçası olabilir. Dengeli yaşamın önemini bildiğiniz için ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz.

Temmuz:

Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. Var olan ilişkilerinizde kalıcılık beklerken, yenilerde de standartı olarak yüksek olanaklara sahip fırsatlarıda kolluyorsunuz.

Ağustos:

Mars, bu ay entelektüel yönlerinizi ön plana çıkaracak. Zeki ve sivri dilli tavırlarınızla sıradan konulara kişilik ve karizma katacaksınız.

Eylül:

16 Eylül'den sonra duygusal konulara daha derin bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Partnerinizle aranızda netleştirmeniz gereken sorunlarınız içinse hala zamanınız var.

Ekim:

6 Ekim'den sonra Venüs akrep'te ilerleyecek ve sosyal çevrenizde sizin için her türlü fedakarlığı yapacak dostlarınız olacak. Çocukları olanlar onların güzel haberlerini alacaklar. Sosyal ilişkilerinizde ve aşk yaşamınızda da yeniliklere açık bir performans sergileyeceksiniz.

Kasım:

6-24 Kasım arasında Merkür geri gidiyor. Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekebilir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun düşünmeden uygulamaya geçmemelisiniz.

Aralık:

Yılın son ayında kalıcı beraberliğiniz varsa partnerinizin üzerinde baskıcı tavırlar sergilememelisiniz.

İş Hayatı

Ocak:

9 Ocak'ta, kariyer evinizde yeni ay doğuyor. Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekebilir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun iyice düşünmeden uygulamaya geçmemelisiniz.

Şubat:

Bu ayla birlikte değişim süreci içine girmiş bulunuyorsunuz. Kendinizi rahat ve olumlu hissedeceğiniz bu dönemde, isteklerinizdeki artışla beraber, iş konusunda atacağınız olumlu adımlarda başarıyı beraberinde getirecek.

Mart:

12 Mart'tan sonra Merkür geri gidecek ve bu nedenle iletişim konusunda meydana gelecek sorunlara karşı tedbirli davranmalısınız. Riskli olabilecek yeni girişimleriniz için gelecek ayı beklemelisiniz.

Nisan:

Bu ay patronlarınızla daha iyi anlaşıyorsunuz. Ve iş sorumluluğunuz artıyor. İsteklerinizi gerçekleştirme konusunda akıllı ve hızlı davranacaksınız.

Mayıs:

Yeteneklerinizi baslı altında tutmadan yapmanız gereken hamleleri akıllıca yerine getirmelisiniz. Çevrenizde bulunan tecrübeli kişilerden yararlanmanızda fayda var.

Haziran:

Satürn, aile ve yuva evinizi etkilemeye devam ediyor. İsteklerinizle ilgili gizemli davranışlarınız nedeniyle, çevrenize yanlış imajlar vermeyin.

Temmuz:

1 Temmuz'dan sonra maddesel konularda beklediğiniz fırsatları yakalamak ve iş olanaklarınızı genişletmek için uygun bir dönemdesiniz. Ama riskleride unutmayın. 15 Temmuz'dan sonra dikkatli olmalısınız.

Ağustos:

17 Ağustos'tan sonra yeni ayla birlikte, iletişim evinde maddi kaynaklarınızın gücü artıyor. Bu durum para evinizde güç yaratırken, dayanıklılık konusunda mucizeler yaratıyor.

Eylül:

16 Eylül'e kadar, maddi konularda oldukça mantıklı kararlar alacaksınız ve kendi isteklerinizde direteceksiniz. İnandığınız konularda da taviz vermeyeceksiniz.

Ekim:

Bu ay iş hayatınıza bazı kurallar getirmek zorunda kalacaksınız. çevrenizde beğenilen bir kişi olmanız nedeniyle her zaman çok fazla alternatife sahipsiniz ve yüzden kararsızlıklar yaşayabiliyorsunuz.

Kasım:

Panel ve konferanslarla dolu bu ayda adeta kitleler sizi bekliyor. Konuşmacı yada dinleyici olarak katılsanızda, yaşam kalitenizde bunlarla birlikte belli bir yükselme görülüyor.

Aralık:

Yıl sonunda fikirlerinize destek olan arkadaşlarınız sizi olumlu yönde motive edecek. Sistemli bir iş paylaşımı sizi daha iyi bir konumlara getirecek. Maddi durumu iyi olan ve sizi finans açısından destekliyebilecek kişilerle ortaklıklar kurabilirsiniz.

Sağlık Durumu

Ocak:

15 Ocak'tan sonra Venüs'ün balık burcunda ilerlemesiyle kendinizi aşırı iştahlı hissedebilir ve davetten davete koşabilirsiniz.

Şubat:

Bu ay, mars, satürn, plüton uyumu size gayet olumlu bir enerji verecek. Ama kan tahlillerini yaptırmalı ve kolesteröl seviyenizi düşürmelisiniz.

Mart:

Kendi doğrularınızla hareket edeceğiniz bir ay. Terapilere vereceğiniz ağırlık size arınma sağlayabilir.

Nisan:

Bu dönemde sağlığınız mükemmel olmasada olumlu seyrediyor. Rahatsızlık veren koşulların ortadan kalktığını görmek sizi sevindirecek. Enerjik günlerinizde sebebsiz öfkelerinizi dizginlemelisiniz.

Mayıs:

15 Mayıs'ta Venüs geri gitmeye başlıyor; enerjinizi düşürebilir. Herşey olumlu gibi görünmesine rağmen, derin düşündüğünüz konular bilinç altınızı etileyebilir. Meditasyon ve hafif jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var.

Haziran:

Bu ay fiziksel görüntünüzde köklü değişimler yapmamalısınız. Venüs geri giderken hiçbir şey değişmemeli. Estetik operasyon yaptırırsanız sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz.

Temmuz:

Sağlığınızla ilgili önemli bir gelişme olmamakla birlikte Merkür'ün geri hareketi uzun zamandır göz ardı ettiğiniz konulardaki bazı rahatsızlıklarınızın gündeme geleceğini gösteriyor.

Ağustos:

7 Ağustos'a kadar Merkür'ün geri hareketi devam edecek. Sağlığınız için bu çok önemli; eski rutin rahatsızlıklarınız tekrar edebilir. Bu dönemde düzenli spor yapın ve uykunuza dikkat edin.

Eylül:

Ay boyunca felsefi konularda kendinizi arındıracak çalışmalar içinde olacaksınız. Eski ve işe yaramayan yanlış inançlardan uzaklaşacaksınız. Kendi doğrultularınızla hareket edeceksiniz.

Ekim:

Sağlık evinizde ilerleyen Mars ve Merkür kemiklerinizle ilgili problemler yaratabilir. Sindirim sisteminize ve cinsel organlarınıza dikkat etmeli, karın bölgenizi üşütmemeye özen göstermelisiniz.

Kasım:

Sağlık ve yaşam evinizdeki gezegen birikimi sayesinde fazlasıyla güçlenen enerji seviyeniz bu ay sizi yorabilir. Spor yapmalı, kalbinizi ve dolaşım sisteminizi sağlıklı tutmak için gerekli özeni göstermelisiniz.

Aralık:

Yılın son ayında metabolizmanızı yoracak yiyeceklerden uzak kalın. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman problem çıkmayacağından emin olabilirsiniz. Sizi çok yormayacak sportif faaliyetler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınız olacak.

Yengeç Burcu 2012. Yengeç Burcu 2012 falı. 2012 fal Yengeç Burcu.