Yay Burcu 2012 Falı

Yay Burcu 2012 Falı

Yay Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

Yeni tanışacağınız kişilerle fikir jimnastiği yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler ortaya koyabilirsiniz. Yine bu dönemde evinizle ilgili değişim yapabilirsiniz. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkinize yansıtacaksınız.

Şubat:

Sosyal ilişkileriniz canlılık kazanırken, cazibenizi artıracak ve karşı cins üzerinde oldukça etkili bir konuma geleceksiniz. Fakat bu arada, uzlaşmacı yanınızı ikinci plana atarak, ortaklık ve işbirliği içinde olduğunuz kişiler arasında tartışmalara neden olabilirsiniz.

Mart:

Merkür, 12 Mart'tan sonra ayın sonuna kadar geriye hareket edecek ve burada bulunan Uranüs'ten etkileşim alacaktır. Ev ortamında fevri hareket etmekten vazgeçmeli, ani tepkiler vermekten çekinmelisiniz.

Nisan:

Bu ay içinde, sözlerinizde aşırıya kaçabilir ve aşk hayatınızda agresif olabilirsiniz. Fakat ikna kabiliyetiniz öylesine güçlü ki, önünüze kim çıkarsa çıksın onu etkiniz altına alabileceksiniz. Ortak dostlarınızla birlikte hareket edecek ve kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak işler yapacaksınız.

Mayıs:

Siz, aslında özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı bu yönde seçiyorsunuz. Bu dönemde çevrenizle büyük bir uyum sağlıyacak ve size mutluluk verecek aktivitelerin içinde bulunacaksınız.

Haziran:

Venüs, size destek verirken, ay boyunca uyumlu ve güzel bir performans sağlayabilir. Geçmiş ilişkilerinizde problemleri düzeltebilirsiniz.

Temmuz:

Venüs ay boyunca karşıt evinizde ilerliyor ve süregelen bir beraberliğiniz varsa, beraberliğinizi güçlendiren anlar yaşatıyor. Eski bir aşkınızın karşınıza çıkması ve pişmanlığını itiraf etme olasılığı çok yüksek.

Ağustos:

Oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Bu ay karşı cins tarafından oldukça çekici bulunacak ve duygu yoğunluğu yaşayacaksınız.

Eylül:

İşte eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz dönemlerden biri daha. Bazılarınız işin tadını kaçırabilir ve aile büyüklerinin kurallarına ters düşebilirler. Konuşmalarınızda baskıcı ve kışkırtıcı bir tavır da söz konusu olabilir.

Ekim:

15 Ekim'den sonra özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız çünkü karşılaşacağınız kişilerin etkili sözleri ve davranışlarıyla kolayca baştan çıkabilir, daha sonra vazgeçmek isteyeceğiniz birlikteliklerin temelini atabilirsiniz.

Kasım:

Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerini iyi yöneterek bunun üstesinden geleceksiniz. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan organizasyonlarda ön plana çıkacak.

Aralık:

11 Aralık'a kadar Merkür 12.evinizde yer alacağı için, hislerinizi ve coşkularınızı baskı altında tutmak isteyeceksiniz. Birine ilgi duyuyorsanız, duygularınızı gizlemenizde söz konusu olabilir. Bu ay, geçen aydan yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte ortak planlar yapacak, dostlarınızla hasret gidereceksiniz. Öte yandan, Yeni Ay, 12 Aralık'ta burcunuzda doğuyor. Bu, duygularınızın abartılı olmasına sebeb olabilir ve fazlasıyla büyütebilirsiniz. Enerjik ve duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostlarınızı bu yönde seçiyorsunuz.

İş Hayatı

Ocak:

2012 yılının ilk ayında, entelektüel konular ve yazışmalarla ilgili başarılı çalışmalar yapacaksınız. 14 Ocak'tan sonra sosyal ilişkilerinizde bazı kopmalar söz konusu ve bu nedenle kesin kararlar almak için ay sonunu beklemelisiniz.

Şubat:

14 Şubat tarihine kadar Merkür, 3. evde size destek verecek ve mesleğinizle ilgili araştırmalarınızı derinleştireceksiniz. Bu dönemde dostlarınızın fikirleri önemli olacak ve onlara aynı doğrultuda hareket edeceksiniz.

Mart:

12 Mart'ta Merkür'ün geri hareket etmesiyle, size kazanç sağlayacağını düşündüğünüz bazı durumların gecikmesiyle, moraliniz bozulabilir. Fakat bu tür gecikmelerin size öğretici bir rolü olacak ve hatalarınızı yeniden gözden geçirmenizi sağlayacaktır.

Nisan:

Bu ay, finans gezegeniniz Satürn geri gittiği için, maddi konulara daha fazla kitlenecek kendinizi güven içinde hissetmek amacıyla yatırım konularına önem vereceksiniz. Yeni anlaşmalar yaparkende çok dikkatli davranmalısınız.

Mayıs:

Oldukça ilginç bir ay... Kariyerinizle ilgili yeni bir dönemin içine giriyorsunuz. Yaratıcılığınızı ve kişisel becerilerinizi ortaya dökmeniz konusunda oldukça başarılısınız. Düşünce birliği içinde olduğunuz kişilerle olumlu paylaşımlar yaşayacaksınız.

Haziran:

Kariyer evinizde Satürn geri giderken, ideallerinizi gerçekleştirmek, maddi gelirlerinizi artırmak ve güçlü pozisyonlarda olmak gibi istekleriniz ön planda olacak. Ve tüm bunlar için çaba sarf edeceksiniz.

Temmuz:

Mars ve Satürn kariyer evinizi ve çevresini etkilediği için, yapacağınız atılımların sonuçlarını hemen alamayacaksınız. Bazı yazılı anlaşmalarınızda da sorunlar çıkacak.

Ağustos:

Eğer işinizde yükselmek istiyorsanız doğru insanlarla birlikte olmalısınız. Maddi konuların sizin için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz. Kariyerdeki başarı size parayıda getirecek.

Eylül:

7 Eylül'e kadar olan dönem anlaşmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil. 17 Eylül'den sonra fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içine gireceksiniz. Ortaklıklarda kararlı bir tutum izleyeceksiniz.

Ekim:

Bu ay omuzlarınıza aşırı bir sorumluluk alarak, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf edebilir ve bu nedenle de yoğun günler geçirebilirsiniz.

Kasım:

İkna kabiliyetiniz bu ay artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz.

Aralık:

11 Aralık'a kadar Merkür 12.evinizde yer alacağı için, hislerinizi ve coşkularınızı baskı altında tutmak isteyeceksiniz. Bu ay geçen aydan yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız. Sevdiklerinizle ortak çalışmalar yapacak dostlarınızla hasret gidereceksiniz.

Sağlık Durumu

Ocak:

Yılın ilk ayında daha önce denediğiniz ve olumlu sonuç aldığınız rejimleri deneyebilirsiniz. Detoks yapmak da metabolizmanızı destekleyecektir. Hareketli bir yaşam size iyi gelecek; uzun yürüyüşler yapın, sağlıklı yaşam felsefesini benimseyin, tüm bunlar sizi daha da zinde yapacak.

Şubat:

Bu ay zehirlenmelere ve bozuk gıda alımına dikkat etmelisiniz. İlaçlar, sakinleştiriciler de sorunlara yol açabilir. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız.

Mart:

Geri giden Merkür sayesinde kronik bir rahatsızlığınız için iyileşme yolunda adımlar atılabilir. Bu ay karbonhidratlı yiyeceklerden özellikle uzak kalın.

Nisan:

Geçmişten kalan duygusal sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Bu nedenle oluşan gerilimleri ve stresleri de artık hayatınızdan çıkarmalısınız. Yarım kalan bazı tedavileriniz varsa, onları ihmal etmeyin ve tamamlayın.

Mayıs:

Bu ay sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem vermelisiniz. Ayrıca bu ay ailenizin ve yakınlarınızın sağlığıyla da ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sizin sağlığınız da hassas olabilir.

Haziran:

Kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda güçlü hissedeceğiniz bir ay. Eğer geçmiş yıllardan devam eden, kronik bir rahatsızlığınız varsa, bu günlerde bir iyileşme olacaktır. Böbreklerinizin sağlığını ihmal etmemeli ve bol bol su içmelisiniz.

Temmuz:

Ay boyunca sosyal ilişkilerle ilgili sorunlar başınızı ağrıtabilir. Bu ay cildinize, böbreklerinize, cinsel organınıza ve saçlarınıza da dikkat etmelisiniz.

Ağustos:

Yaz mevsiminin son ayında duygusal yoğunluğunuz fazla olabilir. İç dünyanıza yönelecek ve kendi sorunlarınızla baş başa kalmak isteyeceksiniz. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.

Eylül:

Sağlık gezegeniniz olan Venüs, bu ay aslan burcunda ilerliyor. Kalp ve dolaşım sisteminizle ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz. Satürn ise, iskelet sisteminizle ilgili problemlere neden olabilir.

Ekim:

Sağlık gezegeniniz olan Venüs 4 Ekim'de başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Sağlık konusunda bu ay diğer aylara kıyasla, çok daha iyi durumdasınız. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı, uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Bu ay ayak bilekleriniz oldukça hassas olacak.

Kasım:

Kesinlikle olumlu bir ay. Bu dönemde kozmik güçler sizi desteklemeye devam edecek ve zorluklar karşısında güçlenmizi sağlayacak.

Aralık:

Yeni Ay, 13 Aralık'ta burcunuzda doğuyor. Dengeli beslenip kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Ruhsal dengenizi korumalı yoga, meditasyon gibi aktivitelere katılmalısınız.

Yay Burcu 2012. Yay Burcu 2012 falı. 2012 fal Yay Burcu.