Terazi Burcu 2012 Falı

Terazi Burcu 2012 Falı

Terazi Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

9 Ocak'ta, aile ve yuva evinizde dolunay gerçekleşecek. Evinizde ufak tefek değişimler yapabilir, evinizi güzelleştirecek objelerden ve dekorlardan yararlanabilirsiniz.

Şubat:

Sezgilerinizin yüksek olmasıyla nedeniyle farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde olacak hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz.

Mart:

Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Sosyal hayatı sevmenize rağmen bu dönemde belli süreler yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız.

Nisan:

Duygusal konulara daha ince bir şekilde yaklaşmaya başlıyorsunuz. Zorluk çıkaran olaylara odaklanacaksınız.

Mayıs:

Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bu dönem, çok fazla efor sarf etmeden, cesaretinizi e yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız.

Haziran:

7 Haziran'a kadar Merkür. 9. evde ilerlemesinin veriği etkiyle, yolculuklarınızda bazı sorunlara yol açabilir. Venüs 26 Haziran'a kadar geri hareketine devam edeceği için. duygusal değişimlere dikkat etmeniz şart.

Temmuz:

19 Temmuz'da yeni ayla birlikte kariyer evinizde olumlu etkiler başlayacak. Çevre ilişkilerinizde bir canlılık gözlenecek ve yeni tanışacağınız insanlarla bazı ortak çalışmaların temelini atacaksınız.

Ağustos:

Bu ay birçoğunuz, özellikle arkadaş çevrelerinde, karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyeceksiniz. Yeni kişilerle tanışmanız da olası.

Eylül:

Eğer bir aşk yaşıyorsanız, bu ay romantizm dolu günler sizi bekliyor. Ay'ın büyük bir kısmı aslan burcunda ilerliyor. Süpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun.

Ekim:

Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kurabilir.

Kasım:

İmajınıza yönelik gayretler içine girecek, dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız.

Aralık:

Evinizde bir hareketlenme söz konusu. Farklı düşüncelerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Onların yorumları motivasyon gücünüzü artıracak.

İş Hayatı

Ocak:

Bu kazançlar konusunda fazla şanslı değilsiniz. Para kazanmak yerine elinizde var olanı değerlendirmeyi yeğleyin. Bazı işler konusunda da kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bunun için çevrenize karşı bakıcı davranışlar içinde olacaksınız.

Şubat:

Bu dönemde imzalamanız gereken işlemlere dikkat etmeli, her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız.

Mart:

Bu ay, bazı iş gecikmeleri de olabilir veya beraber çalıştığınız kişilerle aranızda bazı sorunlar çıkabilir. Beklentilerinizin karşılığını alamayabilirsiniz.

Nisan:

Güçlü sezgileriniz, iş hayatında çok işe yarayacak ve kariyerinizde önemli gelişmeler için adımlar atacaksınız.

Mayıs:

Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu bu ay çok daha net göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlarken, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayabilirsiniz.

Haziran:

İnatçı yönünüzü ve pratik zekanızı daha da geliştirecek ve tam kapasiteyle kullanacaksınız. Zorlukların sizi etkileyemeyeceği bir performans çizeceksiniz.

Temmuz:

Kaçırdığınız eski iş fırsatlarının karşınıza yeniden çıkması sizi şaşırtacak. Hak ettiğiniz fakat bir türlü gelemediğinizi düşündüğünüz bir iş konumuna da gelebilirsiniz. Geciktiğiniz başarılarınız size ödül olarak dönecektir.

Ağustos:

17 Ağustos'ta doğan yeni ay sayesinde edindiğiniz dostlarınızdan önemli avantajlar sağlayabilir ve onların ilginç fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Mesleki anlamda yeni başarıların temeli atılabilir.

Eylül:

16-30 Eylül arasında duygularınızı saklama gereği duyacaksınız. Gizli dutgularınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

Ekim:

6 Ekim'den sonra finans evinizde güçlenme oluyor. Çevre şartlarınızı, finansal hedeflerinizle bağdaştıracaksınız. Çevrenizdekilerle kurduğunuz uyumlu ilişkier en büyük yardımcınız olacak.

Kasım:

28 Kasım'da 9 evinizde gerçekleşecek olan ay tutulması, işle ilgili ilginç teklifler gelmesini sağlayabilir.

Aralık:

Bu ay içinde finans gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecek.

Sağlık Durumu

Ocak:

Bu ay sağlığınız ve enerjiniz iyi görünüyor. Kalbinize, bacaklarınıza ve böbreklerinize özen göstermelisiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu olabilir.

Şubat:

Sağlık evinizde Neptün ve Merkür gezegenleri bulunuyor. Bazı rahatsızlıklar yaşamanız söz konusu olabilir.

Mart:

Fiziksel ve ruhsal anlamda yaşayacağınız değişimleri iyi tespit etmelisiniz.

Nisan:

Boğaz bölgenizi iyi korumalısınız.

Mayıs:

Sağlık konusunda güçlü olmanıza rağmen enerji yoğunluğunuzdan dolayı gergin olabilirsiniz.

Haziran:

Bu ay iskelet sisteminizi, dişlerinizi, kol ve bacaklarınızı korumalısınız.

Temmuz:

Önemli bir sağlık problemi yaşamayacaksınız.

Ağustos:

Abartılı bazı davranışlar size olumsuz olarak geri dönebilir. Dikkat!

Eylül:

Ay boyunca, sağlık eviniz, size büyük bir şans getiriyor. Sizi rahatlatacak spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.

Ekim:

15 Ekim'den sonra her şey istediğiniz gibi olacak. Kollarınızı, ayaklarınızı, ve dizlerinizi korumalısınız. Zihinsel enerjinizi dağıtmak yerine gerekli odaklanmayı sağlamalısınız.

Kasım:

Uykusuz kalmamalı ve size depresif bir hava verecek olaylara karşı temkinli olmalısınız.

Aralık:

Yılın son ayında sağlığınızla ilgili herhangi bir olumsuzluk söz konusu olmamasına rağmen yakın çevrenizdeki kişilerin ciddi sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz.

Terazi Burcu 2012. Terazi Burcu 2012 falı. 2012 fal Terazi Burcu.