Oğlak Burcu 2012 Falı

Oğlak Burcu 2012 Falı

Oğlak Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

Siz kurallarla yaşamaya alışkın bir kişisiniz. Sürekli kendinizi denetim altında tutmaktan hoşlandığınız için, duygularınızı da belli kurallar çevresinde yaşamak istersiniz. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu bir ay içindesiniz. 23 Ocak'ta burcunuzda doğan yeni ay, isteklerinizin yenileneceğine ve ilişkilerinizin canlanacağına işaret ediyor

Şubat:

Bu ay risk almayıp temkinli davranmaya özen göstermelisiniz. Çapkınlık ve uçarılık konusunda sizi baştan çıkaran oyalayıcı ve ayartıcı kişilere kanmayarak, kendinizi geriye çekmelisiniz.

Mart:

Madde evinizde ilerleyen Uranüs, Merkür ve Güneş etkileşimi, iletişim konularını, karşılıklı haberleşme ve yakın ilişkileri gündeme getirecek. Kardeşler, kuzenler ve yeğenler arasında alışveriş olabilir.

Nisan:

Burcunuzu temsil eden finans gezegeniniz, iletişim gezegeninizle birbirine misafir oluyor. Bu etkiyle harika ve pozitif iş birliktelikleri içine girmeniz çok kuvvetli ihtimaller arasında.

Mayıs:

Venüs'ün üzerinde gerçekleşecek güneş tutulması, sizi çok önemli bir şekilde etkileyebilir. Birlikte olduğunuz kişi sizi duygusal alamda zorlayabilir ve küçük nedenlere dayalı sorunları büyütebilir. Onu ikna etmek için olağanüstü bir şekilde çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Haziran:

Ay boyunca Venüs geri giderken eski sorunlar yeniden ortaya çıkacaktır. Bu aynı zamanda özgüveninizin zayıf olacağı bir dönem. Aile içi ilişkilerde de sert iletişim olacak.

Temmuz:

Sosyal yaşantınızda sizi olumlu gelişimler bekliyor. Belki de, hayatınızın aşkıyla karşılaşacaksınız. Kozmik enerjinizin size sunacağı ilişkiye hazır olmalısınız.

Ağustos:

Birlikte iş yaptığınız kişilerle önce arkadaşlık daha sonra aşka dönüşen beraberlikler gündeme gelebilir. Aynı frekansı yakalayacağınız kişilerle ortak fikirler üreteceksiniz.

Eylül:

16 Eylül'den sonra terazi Merkür'le, aslan da Venüs'le iletişim içinde ilerliyor ve bu size birçok yolculuk fırsatı sunuyor. Sevdiğiniz kişilerle seyahat edebilir ve iş gezilerine çıkabilirsiniz.

Ekim:

Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha duygusal bir pencereden bakacaksınız.

Kasım:

Bu ay güneş 11. evde (Arkadaşlık, grup ilişkileri ve Dilekler Evi) bulunacak ve arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirecek. Kendinizden yaşça büyük kişilerin desteğini de üzerinizde hissedeceksiniz. Bu dönem, değişik arkadaş grupları içerisinde olmanız da söz konusu.

Aralık:

Yılın son ayı boyunca duygusal yönleriniz ortaya çıkacak. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Yine gizli cinsel ilişkiler için uygun bir dönem fakat kısa süreli bu birliktelikler size mutluluk vermeyebilir.

İş Hayatı

Ocak:

23 Ocak'ta burcunuzda doğan yeni ay, isteklerinizin yenileneceğine ve ilişkilerinizin canlanacağına işaret ediyor. Geleceğinizi düşünmeli ve yaratıcılığınızı kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Finans evinizde olanlar da hayalini kurduğunuz kazançlarınızın kapılarını açacak.

Şubat:

Merkür, uzun yollardan beklediğiniz haberlerin size ulaşmasını sağlayacak. Mesleğiniz basın-yayın ve haberleşmeyle ilgili konularla bağlantılıysa bu konuların birinden para kazanma şansınız artıyor.

Mart:

Bu ay finans evinizdeki Neptün, sezgilerinizi, kazançlarınızı artırma konusunda kullanmanızı sağlayacak.

Nisan:

Bazı yakın akrabalarınıza, finans konularında destek vereceksiniz.

Mayıs:

Bu dönemde çok istediğiniz bir gayrimenkule kavuşabilirsiniz. Partnerinizin de desteğiyle emlak ve yatırım konusunda size fayda sağlayacak yatırımlara yöneleceksiniz.

Haziran:

Güneş bu ay size güç ve sabır verecek. Birlikte çalıştığınız kişileri sınayacak ve disiplinli çalışmalar sağlamak adına onları motive edeceksiniz. Güçlü beraberlikler kuracaksınız.

Temmuz:

Yeni kazanç kapıları için, çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız. Uzun süredir kavuşamadığınız beklentilere ulaşmak için yeni formüller geliştirmek yerine beklemeyi yeğlemelisiniz.

Ağustos:

7 Ağustos'a kadar Merkür geri gidiyor ve düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, rotanızı gelişen şartlara göre ayarlayacaksınız.

Eylül:

Artık kişisel isteklerinizi uzun vadeye yaymalısınız. Aile, sosyal yaşantı ve maddi konular geri plana atılırken, daha çok toplumsal hedefleriniz dâhilinde hareket etmek isteyeceksiniz.

Ekim:

Bu ay konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. Mesleki konularda politik davranmanın avantajını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılısınız ve çevrenize olumlu bir enerji veriyorsunuz.

Kasım:

Maddi konular uzun süredir aklınızın karışmasına neden oluyor. İş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunları sizin de başınızı ağrıtabilir.

Aralık:

Yılın son ayında, Akrep'te ilerleyen Satürn size ödül vermeye hazırlanıyor. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Maddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Sağlık Durumu

Ocak:

Merkür bilinçaltı evinizde ve ilerlemeye devam ediyor. Kişisel evinize çok yakın olduğu için, dış görünüşünüzle ilgili değişime hazır olacaksınız. Uzun süredir koruduğunuz fiziksel yönlerinizi değiştirebilir ve kendinizi biraz daha renklendirebilirsiniz.

Şubat:

Merkür'ün yarattığı etkiyle, fiziksel sağlığınızda olduğu gibi ruhsal sağlığınızda da bazı problemler yaşayabilirsiniz. Kafanızı meşgul eden karmaşalar, fiziksel sağlığınızı da olumsuz etkileyebilir.

Mart:

Sağlık gezegeniniz geri hareket ediyor. Yani sağlık konusunda oldukça dikkatsiz olabileceğiniz bir ay. Aşırı hareketli olacaksınız. Gözlerinizi bir doktor kontrolünden geçirmelisiniz.

Nisan:

Bu ay eski sorunlarınızı gözden geçirmelisiniz. Eğer kendinizi yormazsanız güçlü bedeniniz sorun yaratmayacaktır.

Mayıs:

Öfkenize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız ay boyunca bir sorun yaratmayacak. Ayak ve bileklerinizi korumalısınız. Varislere ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz.

Haziran:

Venüs geri gidiyor bu nedenle ani hareketler zarar verebilir. Bu arada cildinizi korumalısınız. Tansiyonu olanlar da çok sıcakta bulunmamalılar.

Temmuz:

Kesinlikle güzel bir ay. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak durmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, formunuzu korumalısınız. Hafif sporlar bel kaslarınızı zorlamayacak.

Ağustos:

Jüpiter size sağlık evinizden olumlu destek veriyor. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Rutin kontrollerinizi yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı da çözmelisiniz.

Eylül:

Bu ay sağlığınızla ilgili sorunlara karşı daha duyarlı yaklaşmalısınız. Sezgisel yetenekleriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Uykunuza dikkat edin ve küçük kazalara karşı tedbirli olun.

Ekim:

Oldukça ilginç bir ay. . . Hızlı hareket ettiğiniz için küçük kazalara meyillisiniz. Zorlayıcı hareketlerden uzak kalmalısınız. Derin düşünmek size iyi gelebilir fakat kendinizi melankolik bir ruh halinden korumalısınız.

Kasım:

Güneş ve ay tutulmalarına ve Merkür'ün geri gitmesine rağmen, sağlık adına güzel bir ay. Ancak duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi biraz gerginleştirebilir.

Aralık:

Yılın son ayında öfkenizi dizginleme konusunda başarılı olacaksınız. Çünkü artık sinirlenmenin size bir yarar sağlamayacağını anlamış bulunuyorsunuz.

Oğlak Burcu 2012. Oğlak Burcu 2012 falı. 2012 fal Oğlak Burcu.