Kova Burcu 2012 Falı

Kova Burcu 2012 Falı

Kova Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

9 Ocak'tan sonra Venüs kişisel evinizde ilerliyor. Romantizm sizi çarpabilir. Bu aşkta biraz da mantık olacaktır. Özellikle çalışma evinizde gerçekleşecek olan bu durum, iş aşkını gündeme getirebilir.

Şubat:

İlişki gezegeniniz güneş bireyselliğinizi destekliyor. Aşkta son sözü siz söyleyeceksiniz. Gezegenler, aşk ve sevgili konusunda sizi sınayacak, şimdiye kadar ihmal ettiğiniz tüm sorunlarla yüzleşmenize yol açacak.

Mart:

Bu ayın etkileri evlilik, ortalık ve partnerinizle ilgili konularda yeni bir bakış açısına sahip olmanızı sağlayacak.

Nisan:

21 Nisan'dan sonra yeni ayla birlikte, Mars ve Neptün karşıt açı yapıyor. 4 Nisan'dan sonra Venüs aşk evinizde ilerlemeye başlıyor. Seçimlerinizi doğru yapmalı, uzlaşmayı tercih etmelisiniz.

Mayıs:

14 Mayıs'tan sonra Venüs geri gidiyor. Katılacağınız toplantılarda kendinize özgü davranışlarla dikkat çekeceksiniz.

Haziran:

Aşk hayatınızın oldukça renkli dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Ay boyunca Venüs geri hareketini yapacak. Sosyal ortamlarda daha çok bulunacağınız için, seçim şartlarınız güçleşecek.

Temmuz:

Bu ay boyunca her türlü ortaklık ve evlilik ilişkilerinizde gerilimli ve çatışmalı anlar yaşayacaksınız. Karşı tarafın finans gücünden yararlanacaksınız.

Ağustos:

Aşkı ve işi bir arada yürüteceğinizden eminseniz bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmekten korkmamalısınız.

Eylül:

Aşka ve cinselliğe her zaman çok önem veren birisiniz ama bu ay aşkınız daha da ağır basacak.

Ekim:

Yeni tanışacağınız kişilerle aranızda önlenemeyen bir bağ kurabilir. Bu ay ayrıca kendinizi güzel ve enerjik hissedeceksiniz.

Kasım:

Eğer bitmesi gereken bir arkadaşlık ilişkiniz varsa şimdi bunu bitirmenin tam zamanı. Her şeyi bir bıçak gibi kesebilirsiniz.

Aralık:

13 Aralık'ta yay burcunda doğan Yeni Ay'la birlikte, yeni tanışacağınız kişilerin özgür ve mantıklı özelliklerinden etkileneceksiniz. Çevrenizin enerjisi size iyi gelecek.

İş Hayatı

Ocak:

Merkür 9 Ocak'a kadar arkadaşlık evinizde kalarak çevrenizdeki kişilerin düşüncelerinden faydalanmanızı sağlıyor ve çevresel ilişkilerinizi canlandırıyor. Ayrıca bu ay size ekstra bir çekicilik de kazandırıyor.

Şubat:

Bu ay liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Eğer şimdiye kadar hiçbir yerde çalışmamışsanız artık kendinize bir uğraş bulabilirsiniz.

Mart:

12 Mart'tan sonra Merkür geri hareketine başlıyor. Merkür'ün geri hareketi, eski olaylara takılabileceğinizi gösteriyor.

Nisan:

Neptün gezegeni bundan böyle yıllarca finans evinizde kalacak, bu nedenle artık gereksiz masraflarınıza çok dikkat etmeniz gerekecek.

Mayıs:

Satürn gezegeni, olgunlaşmanız için üzerinizde ciddi bir baskı kuruyor. Onun öğretilerini dinlemelisiniz.

Haziran:

İş hayatınız, aile ilişkileriniz, evlilik ve ortaklıkla ilgili olaylar paralel bir şekilde ilerliyor. Yoğun bir ay sizi bekliyor.

Temmuz:

Bu ay egonuzun güçlendiğini göreceksiniz. Bireyselliğinizi ilan etmenin zevkini tadabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bazı duyguların neler olduğunu fark etmek için de fırsat yakalayacaksınız.

Ağustos:

Hukuksal sorunlarınız varsa, olumlu sonuçlar alacaksınız. Satürn, kararlarınızı sağlamlaştırıcı rol oynayacak. Girişimciliğinizin arttığı bu dönemde, Mars gezgeni de hareketli ve enerjik özelliklerini size aktaracak.

Eylül:

Bu ay size olumlu enerji veriyor. Finans fırsatlarını deneyeceksiniz. Gelen birçok teklifi bu değişim süreci içinde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde karşınızda her zaman rastlayamayacağınız fırsatlar çıkacak; faydalanmanın tam zamanı.

Ekim:

Özellikle 1. kişisel evinizdeki 2. finans evinin yönetici gezegeni Neptün'ün, geri hareketi sayesinde, sezgileriniz daha da güçlenecek ve size ne kadar doğru bir yolda olduğunuzu gösterecek. Bu durum beklediğiniz eski şartları da size sunacak.

Kasım:

Gelişime açık olduğunuz bir ay. Merkür sosyal hayatınızda bir çok fırsatı önünüze çıkarıyor. Bu ay ikna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz.

Aralık:

Yılın son ayında arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizde gireceğiniz topluluklar büyük önem kazanacak. Belki de, yeni yıla farklı ortamlarda, değişik bir grupla girmeye hazırlanıyorsunuz. Bu ay tüm gezgenler tepe evinizde ilerliyor. 17 Aralık'tan sonraysa Merkür ve Venüs yay burcunda ilerleyecek. Özgürce hareket edip kararlar almak isteyeceksiniz, enerjinizi en iyi şekilde kullanacaksınız.

Sağlık Durumu

Ocak:

Ayın ilk haftasına enerjisiz başlayabilirsiniz.Fakat 9 Ocak'tan sonra, biraz gergin olabilirsiniz bu nedenle duygusal konularda dikkatli olmalısınız. Yine de bilinçli hareket edeceksiniz.

Şubat:

Sağlığınızla ilgili problemleri fazla büyütmeden çözmelisiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu olabilir. Gerekli vitaminlerinizi doktor kontrolünde almalısınız.

Mart:

Plüton artık yıllarca 12. evinizde kalacak. Ani kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Düşüncelerinizde karmaşalar yaşayabilirsiniz. Geriye dönüş gerektiren durumlara aksilikler yaşayabilirsiniz. Uzun süren alışkanlıklarınızı da bu dönemde bırakabilirsiniz.

Nisan:

Merkür bu ay ileriye doğru hareket etmeye başlıyor. Sağlığınız önemli bir sorun yaratmasa da, ayak, bacak, ve kalçalarınız hassas olabilir. Sosyal aktiviteler de ön plana çıkacak ama sizi zorlayacak hareketlerden kaçınmalı, ağır sporlar yapmamalısınız.

Mayıs:

Bu, sağlık konusunda gergin olacağınız bir ay. Bilinçaltınız çok yoğun. Sağlığınızı düşünerek iddialı rejimlere başlayabilirsiniz. Aslında sağlığınız açısından olumsuz olan konuların farkındasınız.

Haziran:

Sağlık evinizdeki Neptün sizi olumlu etkilemesine rağmen zehirlenmelere ve bozuk gıda alımına dikkat etmelisiniz. İlaçlar ve sakinleştiriciler de sorunlara neden olabilir.

Temmuz:

Sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamasanız da tüm sağlık kurallarına odaklanmalısınız. Kemiklerinize, dişlerinize ve iskelet sisteminize gereken önemi vermelisiniz.

Ağustos:

Ay boyunca Satürn ve Mars, 8. evinizde ilerlerken diş ve kemiklerle ilgili operasyonlar gündeme gelebilir. Derin düşündüğünüz bazı konular bilinçaltınızı etkileyebilir. Bu zamanlarda meditasyon ve hafif jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var.

Eylül:

Bu ay bir diş doktoruna görünmenizde fayda var. Bu dönemde cildinize, kemiklerinize ve iskelet sisteminize de özen göstermelisiniz. Bu arada yapacağınız yolculuklarda da dikkatli olmalısınız.

Ekim:

15 Ekim'de yeni ayla birlikte, manevi duygularınız ve düşüncelerinizde güzel bir değişim oluşuyor; bu ay ruhsal anlamda yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Kasım:

Sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olabilir. Ayaklarınızı üşütmemeli, kendinize dikkat etmelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi de korumalısınız.

Aralık:

Sağlığınız mükemmel görünüyor. Kış güneşi size çekicilik verirken bir yandan da sinirli ve asabi olmanıza neden oluyor. Dişler, dizler ve kemiklerinize yine dikkat etmelisiniz. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Bu ay sağlık konusunda oldukça disiplinli hareket edeceksiniz.

Kova Burcu 2012. Kova Burcu 2012 falı. 2012 fal Kova Burcu.