Koç Burcu 2012 Falı

Koç Burcu 2012 Falı

Koç Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

14 Ocak'a kadar Venüs'ün cazibesinden etkilenerek, sosyal hayatın vaz geçilmez kişisi haline gelebilirsiniz. Bu ay aşk, romantizm ve sosyal yaşantınızla ilgili etkinlikler gündeme gelirken, daha sonra bunlar yerini kişisel olaylara bırakıyor. Geçmiş hatalarınızı mercek altına alarak, analizci bir gözle inceleyeceksiniz.

Şubat:

Süregelen bir ilişkinizde partnerinizle aranızda tartışmalar çıkabilir. Ama 9 şubat'tan sonra Uranüs ve Venüs işbirliğiyle mucizeler yaratabilirsiniz. Akılcılığınızla cazibenizi birlikte kullanmaya başlayacaksınız.

Mart:

12 Mart'tan sonra eski olayları tekrar gündeme getirmeyin. Eskilerde kalmış ve unutmanız gereken konular yüzünden bir ortamda yeniden tartışabilirsiniz. Üstelik bir sosyal aktivitede istemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınızı sıkabilir.

Nisan:

2-4 Nisan'da karmaşadan kurtulmak istiyorsanız bu iki günü evde sakin geçirin özellikle sevgilinizle hiç tartışmayın. Duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Mayıs:

Bu ay içinde ilişkiler konusunda zorlanacaksınız. Venüs'ün geri konumu ve güneş tutulması bu tartışmaları yoğunlaştırabilir. Bu arada yakın dostlarınızla bile fikirlerinizi paylaşmamalısınız.

Haziran:

Aşk yaşamınız bu ay yoğun bir etkileşim içinde olacak. Sosyal aktiviteler çerçevesinde grup toplantılarına katılacaksınız. Geçmişte tanıtığınız bir kişi yepyeni şartlarda yeniden karşınıza çıkabilir.

Temmuz:

4 Temmuz'da karşıt evinize geçicek olan Mars, cinsel yaşamınızda sizi aşırılıklara sürüklerken rutin yaşamınıza ters düşen ve kurallarınızı zorlayan ilişkilere yol açıyor.

Ağustos:

17 Ağustos'ta, Yeni Ay'ın 5. evinizde doğmasıyla eğlenceli ve muhteşem bir döneme hazırlanın. Aşk yaşamınızda canlılıklar meydana gelecek. Bazılarınızsa ciddi beraberliklerin temelini atıyor.

Eylül:

16 Eylül sizin için oldukça ilginç bir gün. Özellikle iş hayatında ilginç bir haber alabilirsiniz. İç dünyanız karışıyor. Bazı şartlarda değişimler oluyor. Sezgileriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. İlgi alanlarınız değişirken birlikte çalıştığınız kişiler hakkında fikirleriniz değişebilir.

Ekim:

15 Ekim'de karşıt eviniz de doğacak olan yeni ay, duygusal başlangıçların habercisi olabilir. Karşılaştığınız kişilerin fiziksel özelliklerinden etkilenmemelisiniz.

Kasım:

13 Kasım'da 9. evinizde doğan yeni ay ve güneş tutulması ruhsal anlamda derin duygular içinde olmanıza neden olacak. Daha dengeli ve mantıklı olacaksınız.

Aralık:

11 Aralık'a kadar Merkür, değişim ve gizlilik evinizde ilerliyor. Venüs ve Satürn'ün de bu evde ilerlemesi, eski bir ilişkiyi yeniden gündeme getirebilir. Yaşı sizden büyük kişilerin etkisi altında kalabilirsiniz. Venüs; romantizmi gündeme getirecek. Bulunduğunuz alanlarda bir çok kişinin gözleri üzerinizde olacak. İş yeri aşkları da gündeme getirebilir.

İş Hayatı

Ocak:

9 Ocak'ta ay, yengeç burcunda ve dolunay konumunda olacak. Ailevi duygularınız yükselişe geçicek. Kariyer evinizde ilerleyen Venüs'ten olumlu destek alacaksınız. Hedeflerinizle ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz.

Şubat:

Bu ay çevresel koşulların sizi zorladığı davranış şekilleriyle duygusallığınız arasında kalmanıza ve çelişkiler yaşamanıza yol açabilir. Fikirlerinizi değenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin.

Mart:

24 Mart'tan sonra yaşam enerjinizi besleyen sosyal calışmaların üzerine hassas bir şekilde gidecek detaylar üzerinde oluşan hataları gözden geçireceksiniz.

Nisan:

Bu ay oldukça yeni dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerde ilişkiler kuracaksınız. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor.

Mayıs:

15 Mayıs'tan sonra finans gezegeniniz Venüs 3. iletişim evinizde geri gidiyor. Küçük sorunları büyütmeniz nedeniyle enerjinizi gereksiz ayrıntılar için boşa harcayabilirsiniz.

Haziran:

Bu dönemde yatırımlarınızı gözden geçirip düzenlemeler yapacaksınız.

Temmuz:

Satürn iş hayatınızda olumlu değişimlere zemin hazırlayacak. Yaptığınız işten keyif almayı öğreneceksiniz.

Ağustos:

Bu ay iş hayatınızda daha hırslı ve tutkulu; sosyal ilişkilerinizde de aktif olacaksınız. Organizasyon yeteneğiniz güçleniyor. Rekabetçi yapınız ortaya çıkacak.

Eylül:

19 Eylül'den sonra Plüton gezegeni, kariyer evinizde ileri hareketine başlıyor. İşte bu dönemde gecikmiş zamlarınızı ve beklediğiniz iş tekliflerini alabilirsiniz.

Ekim:

8 Ekim'de Mars, size beklediğiniz fırsatları yakalama şansı verecek. Bu dönemde tüm enerjinizi yurtdışı çalışmalarına verebilirsiniz.

Kasım:

Yeni bir proje çalışmanız varsa kesinlikle uygun bir dönem. İdeallerinizle ilgili temel kişisel değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni seyahatler gündeme gelebilir.

Aralık:

23 Aralık'tan sonra 10. evinize geçen güneş sayesinde geleceğinizi düşünerek ün, mevki ve kariyer çabaları içinde olacaksınız.

Sağlık Durumu

Ocak:

Sağlık gezegeniniz Merkür, 9 ocak'a kadar, 9. evinizde yer alıyor ve daha sonra 10. evinize geçiyor. Bu ay, kemikleriniz için kalsiyuma ihtiyaç duyabilirsiniz.

Şubat:

14 Şubat'ta ayak bilekleriniz ve iskelet sisteminize özen gösterin. Sinir sisteminizi yormamalısınız. Uyku düzeneninize dikkat etmelisiniz.

Mart:

Ay boyunca sağlık evinizin yönetici gezegeniniz geri hareket ediyor. 24 Mart'a kadar baş bölgenizi korumalısınız. Rüzgarlı havalara dikkat etmeli ve boyun tutulmalarına karşı önleminizi almalısınız.

Nisan:

Ayın 16'sından sonra baş bölgeniz hassaslaşabilir. Özellikle boyun kaslarınıza dikkat etmelisiniz. Sizi zorlayan bazı takıntılarınızdan kurtulmalı ve meditasyon çalışmalarına ağırlık vermelisiniz.

Mayıs:

Bu ayın ilk haftası stresli ortamlardan uzak kalmaya özen gösterirken, 15 Mayıs'tan sonra daha da dikkatli olun. Dedikodulardan uzak kalın. Sportif faaliyetlere önem verin.

Haziran:

8-28 Haziran arası aile içinde bazı rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Midenize dikkat edin. Ay sonuna doğruda dinlenmeye daha fazla zaman ayırın.

Temmuz:

4 Temmuz'da Mars karşıt burcunuza geçiyor. Dolaşım bozukluğu ile ilgili sorunlar görülebilir.

Ağustos:

İhmalkarlığınız ve boş vermişliğiniz bu bazı sorunlarıda beraberinde getirebilir. Uzun süredir ihmal ettiğiniz kontrolleri yaptırmalı ve diyetisyenle konuşmalısınız.

Eylül:

Güneş ve Merkür sağlık evinizde birlikte hareket edecek ve sizi muthiş bir enerji seline kavuşturacak. Çok dikkatli olmalı ve bu hiperaktif haliniz için bir önlem almalısınız.

Ekim:

4 Ekim'den sonra Venüs sağlık evinizde ilerleyecek. İştahınız oldukça artacağı için sebze ağırlıklı beslenmenizde yarar var. Güzel sofralar ilginizi çekecek.

Kasım:

6-26 Kasım'da sağlık gezegeniniz Merkür geri hareketini yaptığı için eski bir sağlık sorununuz gündeme gelebilir. İhmal ettiğiniz sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız.

Aralık:

11 Aralığa kadar düzenli ve etkili egzersizlerle vcudunuzu zinde tutun. Sakin yerleri tercih ederek sizde gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atmaya çalışın.

Koç Burcu 2012. Koç Burcu 2012 falı. 2012 fal Koç Burcu.