İkizler Burcu 2012 Falı

İkizler Burcu 2012 Falı

İkizler Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

9 Ocak'tan sonra merkür, aşk ve iş ortaklığını birlikte gündeme getiriyor.

Şubat:

Ay içinde süpriz fakat olumlu ilişkiler ortaya çıkabilir.

Mart:

Tüm enerjinizi çevresel ilişkilere yöneltecek ve kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeyeceksiniz.

Nisan:

3 Nisan'dan sonra Venüs, burcunuza geçiyor; sizi çekici kılacak. Toplum tarafından beğenilecek ve fikirlerinizle kabul göreceksiniz. Uzak mesafeli aşklar da gündeme gelecektir.

Mayıs:

15 Mayıs'ta geri giden venüsle birlikte herşey alt üst olabilir. Kişiliğiniz, güçlenen özgüveniniz ile birlikte ortaya çıkacak ve bazı aktivitelerde beklemediğiniz tanışmalar olacak.

Haziran:

Bu ay venüs, burcunuzda geri hareket edeceği için aşk konusunda daha dikkatli olmalı ve geçici duyguların size vereceği küçük aşk dalgalarından kendinizi korumalısınız.

Temmuz:

Ay boyunca Mars, aşk ve sosyal hayatınızın enerjisini yüksek tutuyor. Aşk hayatınıza ailenizde bir yorum getirebilir.

Ağustos:

Eski ve yeni dostlukların bir arada yaşanacağı ortamlarda bulunacaksınız. Bu ay uzun süredir aksayan ilişkileriniz sona erebilir.

Eylül:

Son baharın ilk ayında cazibeniz oldukça yüksek seyrediyor. Yaratıcı kişiliklerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz.

Ekim:

5 Ekim'den sonra duygusal ilişkilerinizde açık ve net tavırlarınız nedeniyle, bazı eleştirilere maruz kalacaksınız fakat bu sizi engellememeli.

Kasım:

13 Kasım'da akrep burcunda bir tutulma yaşayacaksınız. Jupiterinde burcunuzda olması nedeniyle evlilik kararları alabilir ortaklıklarınızı pekiştirebilirsiniz.

Aralık:

Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız. Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizdeki diğer kişileri istediğiniz gibi etkileyeceksiniz.

İş Hayatı

Ocak:

Bu ay iş birliği içinde olduğunuz kişiler üzerinde mevcut potansiyelinizi kullanarak etkinlik sağlayacaksınız.

Şubat:

14 Şubat'a kadar hayallerinizi destekleyici seyahatler gündeme gelecek, arkadaşlıklar ön planda olacak. Kariyer evinizdeki Merkür, 12 mart'ta geri hareket etmeye başlıyor. İyi gelişimler olacak.

Mart:

4 Nisandan sonra iş hayatınızda daha fazla enerji sarf etmeniz gerekecek. Fanatik düşünceler arasında sıkışabilir ve kendinizi kalıplaşmış duygular içinde bulabilirsiniz.

Nisan:

4 Nisandan sonra iş hayatınızda daha fazla enerji sarf etmeniz gerekecek. Fanatik düşünceler arasında sıkışabilir ve kendinizi kalıplaşmış duygular içinde bulabilirsiniz.

Mayıs:

Neptün ay boyunca size olağanüstü fırsatlar vermeye devam ediyor. İş konusunda çıkabilecek bazı aksilikler karşısında hemen paniğe kapılmayın ve değişen şartlara uyum göstermeye çalışın.

Haziran:

Merkür, para evinizde ilerlerken sizi olumsuz etkileyebilir. Finans düzeninizdeki karışıklığı dengelemek zorunda kalabilirsiniz.

Temmuz:

15 Temmuz'da ileri hareketine başlayacak olan Merkür finans konularınızda size beklediğiniz fırsatları sunacak ve maddi konularda akılcı kararlar almanızı sağlayacak.

Ağustos:

Aile içi toplantılar düzenliyebilir ve arakadaşlarınızı ağırlama konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Özellikle süpriz misafirler gündemi meşgul edebilir ve bütçenizin dışına çıkabilirsiniz.

Eylül:

Bu ay gayrimenkül edinmek isteyenler bu düşlerini gerçekleştirecek. Uzun süredir bütçenize uygun bir ev arıyorsanız, bu günlerde hayalinize kavuşabilirsiniz.

Ekim:

Mars'ın size vereceği cesat sayesinde, olayları bu dönemde tamamen kendi vizyonunuzdan değerlendirmeyi başarıyorsunuz.

Kasım:

Bu ay ilişkilerinize dikkat edin. Gözünüzden kaçan bir durum karşınıza çıkabilir ve güven duygunuzu zedeleyici durumlar gündeme gelebilir.

Aralık:

Ay boyunca iş ortaklıkları için son derece uygun günler yaşayacaksınız. Büyük işlerin ve projelerin peşinde olacağınız bir dönemdesiniz.

Sağlık Durumu

Ocak:

Sağlık gezegeniniz Jupiter enerjinizi doğru kullanmanız gerektiğini hatırlatacak uyarılarda bulunuyor.

Şubat:

Bu ay kesici aletlerden uzak kalmalısınız. El ve ayaklarınız dikkatsizce yapılan küçük kazalardan zarar görebilir.

Mart:

Baharın ilk ayında kilo vermeye ve düzenli egzersiz yapmaya başlamanızda yarar var.

Nisan:

Sağlığınız oldukça iyi olmasına rağmen bu dönemde midenizin, dişlerinizin ve cildinizin hassas olabileceğini belirtelim. Nisan'da mevsim alerjileri sorun haline gelebilir.

Mayıs:

Bu ay sağlığınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Detoks ve spor birleşimiyle metabolizmanız hızlanabilir. Diş kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Haziran:

4 Haziran'dan sonra dikkatli olun. İhtiyacınız olan gerekli vitamin ve destek mineralleri de eksik etmeyin.

Temmuz:

Ay içinde sağlığınız sizi zorlamayacak bazı etkiler alacak. Eğer kendinizi yormaz ve de sağlık koşullarınada uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacak.

Ağustos:

Sağlık durumunuz bu ay oldukça iyi olacak. Mars, sağlık evinizde ilerlediği için kendinizi daha güçlü hissediyorsunuz. Cildinizi özen göstermeli ve uyku düzeninizi sağlamalısınız.

Eylül:

Oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Alkollu ve gazlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız.

Ekim:

Uzun soluklu koşturmalarınız arasına bu ay mutlaka kısa dinlenme molaları koymalısınız.

Kasım:

13 Kasım'da yeni ay size yeni duygular verecek. Kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Aralık:

Sağlık gezegeniniz Mars ve Plüton tansiyonunuzu kontrol altında tutmanızı öneriyor. Ay içinde ciddi bir sağlık sorunu görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun.

İkizler Burcu 2012. İkizler Burcu 2012 falı. 2012 fal İkizler Burcu.