Boğa Burcu 2012 Falı

Boğa Burcu 2012 Falı

Boğa Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

13 Ocak'a kadar yönetici ve iş gezegeniniz Venüs'ün Neptün'le bir arada bulunması, yaratıcılığınız arttırırken, yeni tanıştığınız kişilerden de etkilenmenize neden olacak.

Şubat:

14 Şubat'a Kadar kova burcunda bulunan Neptün ve Ay, duygusal gerilimlere neden olurken, aşk yaşantınızdan yenilikler gündeme gelebilir.

Mart:

6 Mart'tan sonra, Venüs gezegeninin hareketi nedeniyle yoğun duygular yaşayabilir, sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalar harcayabilirsiniz. Yabancı kişilere karşıda duygusal yaklaşımlarınız olabilir.

Nisan:

21 Nisan'dan sonra 1. evinize geçen güneş; enerjinizin yükselmesini sağlayacak. Yeni Ay'la isteklerinizi gerçekleştirmek için başlangıçlar yapabilirsiniz.

Mayıs:

Bu ay boyunca cesur tavırlar içinde olacaksınız ve bu dönemde sizi dizginlemek oldukça zor olacak. Kararlı bir şekilde savunduğunuz bazı fikirlerinizden asla taviz vermeyeceksiniz. 11-14 Mayıs tarihlerinde venüsten alacağınız olumlu etkiler sizi çekici kılacak. 15 Mayıs'ta Merkür geri giderken eski ilişkileriniz yeniden gündeme gelebilir ve bu mevcut ilişkinizin düzenini bozabilir.

Haziran:

4 Haziran'da Yay burcunda gerçekleşen ay tutulması ilişkilerinizi gözden geçirmeniz konusunda size evrensel uyarılar gönderecek. Ama 19 Haziran'da yeni ay'la birlikte ilişkilerinizde canlanacak. Duygusal konulara ağırlık verecek ve bu dönem herşeyinizi yenilemek isteyeceksiniz. İşte ve aşkta yeni başlangıçlarda söz konusu olabilir.

Temmuz:

Bu ay güneş aile ve yuva evinde ilerleyecek. Planladığınız işlerde gerekli sonucu almak için kararlarınızdan dönmemeniz gerekiyor.

Ağustos:

8 Ağustos'tan sonra, iletişim konusunda başarılı olduğunuz günler başlıyor. Uyumlu beraberlikler içinde olacak ve dostluklarınızı daha da pekiştireceksiniz.

Eylül:

17 Eylül'den itibaren duygusal hayatınızda yepyeni olaylar sizi bekliyor. Bu arada, bazı küçük kaçamaklarda söz konusu olabilir. Sizi zor durumda bırakacak olaylara meydan vermeyin.

Ekim:

5 Ekim'den sonra Venüs, size evrenin parlak ışıklarını göndermeye başlayacak. Şirket içi aşklar filizlenebilir.

Kasım:

6-15 Kasım arası, Merkür geri gitmeye başlayacak. Bu dönemde herkese şüphe içinde bakabilir ve düzenli bir ilişki yaşadığınız partneriniz varsa onuda yanlış suçlamalarla bıktırabilirsiniz.

Aralık:

Yılın son ayında, girişimci ruhunuz harekete geçecek ve bazı başlangıçların temelini atacaksınız.

İş Hayatı

Ocak:

9 Ocak'ta kariyer evinizde ilermeye başlayan Merkür, güneşinizle etkileşime girecek. İşte bu nedenle oldukça cazip bir konumda olacaksınız. Akademik kariyer yapanlar da olumlu gelişmeler yaşayacak.

Şubat:

21 Şubat'ta, Yeni Ay'la birlikte yenilenme duygularıyla hareket edeceksiniz. Motivasyonunuzu güçlendirecek yolculuklar gündeme gelebilir.

Mart:

8 Mart'tan sonra ortaklıklar konusunda dikkatli olmalısınız. Uzun süredir sürtüşme yaşadığınız konular varsa bunları en ince detaylarına kadar konuşmalısınız.

Nisan:

4 Nisan'dan sonra Venüs, para evinizde hareket etmeye başlayacak.

Mayıs:

14 Mayıs'tan sonra finans gezegeniniz Merkür geri giderken, ailenizle aranızda sorun olan bazı konular, sizin isteğiniz doğrultusunda sonuçlanacak.

Haziran:

8 Haziran'dan sonra ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız.

Temmuz:

15 Temmuz'da Merkür geri gitmeye başlıyor. Uzun süredir alamadığınız, size ödenmeyen borçlarınızı bu dönem tahsil edebilirsiniz.

Ağustos:

Merkür'ün geri hareketi 7 Ağustos'a kadar devam ediyor. Dargın olduğunuz arkadaşlarınızla bu ay barışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Eylül:

Eylül ayında finans gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında çok akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri dönecek.

Ekim:

Güneşin etkisiyle kariyer sahibi kişilerden alacağınız destekler önemli adımlar atmanızı sağlayabilir.

Kasım:

Yeni bir işe başlamak istiyorsanız bu dönemde dikkatli olmalısınız.

Aralık:

Marsın 9. evinizde bulunması nedeniyle, ideallerinizi gerçekleştirme adına yapacağınız yolculuklar size yarar sağlayacak.

Sağlık Durumu

Ocak:

Ay boyunca sağlık gezegeniniz venüs, böbreklerinizi, cinsel organlarınızı korumanızı öneriyor. Bol miktarda sıvı almayı ihmal etmeyin. Cildinize ve saçlarınızada özen gösterin.

Şubat:

Bu ay sağlığınız için harcamalarda bulunabilir, çeşitli terapi seanslarına katılabilirsiniz. Beslenmenizle ilgili olarak da sağlık kurumlarına başvurabilirsiniz.

Mart:

Kilo alma konusunda dikkatli olmanız gereken bir ay.

Nisan:

Bu ay katılacağınız davetlerde farklı kişilerle konuşmak, motivasyon açısından sizi olumlu etkileyecek.

Mayıs:

Venüs bu ay baş bölgesiyle ilgili bazı sorunları gündeme getirebilir. Aceleci tavırlarınız yüzünden küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Haziran:

4 Haziran'da 8. evinizde gerçekleşecek ay tutulması sizi duygusal ve takıntılı bir kişi haline getirebilir.

Temmuz:

4 Temmuz'dan sonra, aşırı çalışma nedeniyle yorulabilir içsel yıpranmadan dolayı sindirim sistemi sorunları yaşayabilirsiniz.

Ağustos:

Bu ay sağlık gezegeniniz venüs, iskelet sisteminizi korumanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Kol ve bacaklarınız hassaslaşacak. Ağır yük taşımamalı ve bileklerinizi zorlamamalısınız.

Eylül:

23 Eylül'den sonra güneş sağlık evinizde yer almaya başlayacak. Bu ay kalbinize ve dolaşım sisteminize dikkat etmelisiniz. Özellikle rutin kontrollerinizi kesinlikle aksatmayın.

Ekim:

4 Ekim'den sonra sağlık evinizde yer alacak olan Venüs size güzel açılar sunacak. Sağlığınızda önemli bir sorun yok. Ay boyunca kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Kasım:

Bu ay abartılmış davranışların size olumsuz olarak geri döneceğini unutmamanız gerekiyor. Bu dönem sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.

Aralık:

Yılın son ayında ruhsal farkındalığınız ve gelişiminiz önem kazanıyor. Gizli yeteneklerinizin farkına varıp sizi kişisel olarak geliştirecek meditasyonlara, ruhsal faaliyetlere ve mistik konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu 2012. Boğa Burcu 2012 falı. 2012 fal Boğa Burcu.