Başak Burcu 2012 Falı

Başak Burcu 2012 Falı

Başak Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

Aşk evinizde güneş, merkür ve plüton etkileşim içinde olacak ve duygusal konularda kapasitenizi istediğiniz gibi kullanmak isteyeceksiniz.

Şubat:

Venüs ve Uranüs birleşimi ani aşk duygularınızıda tetikleyebilir.

Mart:

Bu ay aşk gezegeniniz satürn, terazi burcunda geri giderken, aşk hayatınız karışabilir. Geçici duygular ve kaçamaklar yüzünden keyfinizi kaçırmamalısınız.

Nisan:

Bu ay evlilik ve ortaklık evinizde ilerleyen neptün, duygusal ve sezgisel yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Aşk hayatınızda romantik günler geçirebilirsiniz.

Mayıs:

Venüs, 15 Mayıs'tan sonra geri hareketini yapacağı için dikkatli olmalısınız. Uzun süredir beklediğiniz ortak çalışmalar içinde olacak ve onunla birlikte başlangıçta imkansız gelen birçok şeyi gerçekleştirebileceksiniz.

Haziran:

Yazın ilk ayında partnerinizden ilginç bir hediye alabilirsiniz. Yolculuklarınızda ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşın tedbirli olun ve bu beraberliklerinizden çok şey beklemeyin.

Temmuz:

Duygusal konuların gelişim süreci nedeniyle, ay boyunca gergin olabilirsiniz. Herşeye rağmen güzel bir ay. Gireceğiniz ortamlarda farklı fikirlerle ortaya çıkacağınız için ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Ağustos:

Yeni Ay, 17 ağustosta 12. evinizde doğuyor. içinizdeki sevinç bir anda zirveye çıkacak ve önleyemediğiniz bir yenilenme duygusu içinde olacaksınız. Dengelerinizi yeniden sağlayabilirsiniz.

Eylül:

18 Eylül'den sonra plüton ileri hareketine başlıyor. Odaklanacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmiş durumdasınız.

Ekim:

Bu ay planlarınızı uygularken kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacak ve çevrenizde, size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde direneceksiniz. Enerjiniz çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor.

Kasım:

13 Kasım'da güneş tutulması gerçekleşecek. Aileyi ve yuvayı etkileyecek tutulma nedeniyle, yuvayla ilgili değişimler söz konusu. 28 Kasımda kariyer evinizdeki ay tutulması mesleki konularda değişimler meydana gelmesine neden olacak.

Aralık:

Bu ay görüşeceğiniz yada iş birliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyer sahibi olmasına özen göstereceksiniz.

İş Hayatı

Ocak:

Bu ay sorumluluklarınızdan kaçmak yerine işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin sizin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız.

Şubat:

Çevreyle ilgili ilişkilerinizi hızlı bir şekilde değerlendirirken kendi kurallarınızın geçerli olmasına dikkat edecek ve bunu sağlayacaksınız. Eğitim ve öğretimini askıya alanlar için yeni bir çaba ve oluşum ortaya çıkacaktır.

Mart:

Bu ay işbirliği sizin için çok önemli. Geri giden merkür, 12 Mart'tan sonra ay sonuna kadar size dikkatli olmanızı öğütlüyor. Merkür'ün geri hareketi sırasında yine çok dikkatli olmalı, imzalardan ve anlaşmalardan uzak kalmalısınız.

Nisan:

İkna yeteneğinizin oldukça yüksek olduğu bir dönem. Sıradışı değişimlere hazır olun. Parlak zekanız ve güçlü algılarınız heycanlarınıza önderlik edecek. Hızlı hareket ederken yerinde duramayan bir imaj sergileyeceksiniz.

Mayıs:

Jüpiter ile güneşin kol kola gezmesiyle kariyerinizde muhteşem bir değişim sizi bekliyor. seyahat planlarınızı artık gerçekleştirmeniz mümkün olacak. İşle ilgili projelerden vaz geçmeyin ve üstüne gidin. Şansınız yüksek!

Haziran:

Venüs tepe evinizde yer alarak size doğal bir sempatiklik ve yapıcılık kazandıracak. Yollarla ilgili eğlenceli haberler alacak ve bu dönemde kendinizi ruhsal olarak yenilenmiş hissedeceksiniz.

Temmuz:

Ay içinde kafanızın karışık olduğunun farkına varmalı ve enerjinizi doğru kullanmalısınız. Mesleğinizi pekiştiren yolculuklar yapacaksınız.

Ağustos:

Kariyer evinizde ilerleyen jupiter size yükselme şansı veriyor. Üstelik kariyer ve toplumsal evinizde venüsle birlikte hareket ediyor. Mesleğinizin zirvesinde olacaksınız.

Eylül:

16 Eylül'de Yeni Ay kişilik evinizde doğuyor. Bu ay duygularınız çok önemli. Kendi istemleriniz doğrultusunda büyük bir yoğunluk içinde olacak, kendinizi daha çok beğeneceksiniz.

Ekim:

Kesinlikle muhteşem bir ay yaşayacaksınız. Satürn, venüs, güneş ve merkür'ün bir araya gelmesiyle olumlu dostlukların ve kârlı iş birliklerinin doğacağını müjdeleye biliriz. Uzun yıllara dayanan dostluklarınızın temellerinide bu ay atacaksınız.

Kasım:

Ruhsal gezegeniniz güneşle finans gezegeniniz venüs'ün madde evinizdeki olumlu etkileşimi, yaşam şartlarınızı iyi bir şekilde değiştirmenizi sağlayacak. Ailenizle birlikte olumlu hareket etmeyi tercih edeceksiniz.

Aralık:

Yılın son ayında evinizle ilgili köklü değişimler yapabilirsiniz. Ev alım-satım işleriyle uğraşabilir, satamadığınız bir gayrimenkulünüz varsa elden çıkarabilirsiniz.

Sağlık Durumu

Ocak:

Sağlık konusunda çok fazla probleminiz olmamasına rağmen, ayın ikinici yarısında yinede dikkatli olmalısınız. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.

Şubat:

18 Şubat'a kadar güneş sağlık evinizde ilerliyor. Kalbiniz ve kan dolaşımınız sorun yaratabilir.

Mart:

Sağlık gezegeniniz Uranüs'ten olumlu etkiler almanıza rağmen, bacak kaslarınıza kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız.

Nisan:

Bu ay, Mars kişisel evinizden size destek verirken biraz daha asabi olmanıza neden oluyor. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminizede dikkat etmelisiniz.

Mayıs:

20 Mayıs'ta güneş tutulması süpriz hastalıkları beraberinde getirebilir. Venüs'ün geri hareket edeceğini düşünerek, dikkatli olmalısınız. Üstelik sağlık konusunda tutulmaların sinirsel gerilimlere neden olacağını unutmamalsınız.

Haziran:

Geri giden venüs, enerjinizi azaltıp isteksizliğe yol açabilir. Sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen katılacağınız davetlerde yeme-içme konusunda aşırıya kaçabilirsiniz.

Temmuz:

Sağlık gezegeniniz Uranüs'ün size hazırlayacağı hoş süprizlere " Hayır " diyemeceksiniz. Bu ay, baş ve bel bölgeleriniz hassas olacaktır. Belinizi zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız.

Ağustos:

Ayın ikinci yarısında daha enerjik olacaksınız. Sağlık durumunuzun olumlu olmasına rağmen kendinizi bitkin hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın.

Eylül:

Bu ay yolculuklarda yaşayacağınız riskleri dikkat etmelisiniz. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yiyip spor yapmalısınız. Dengeli beslenin ve kısa yürüyüşler yapın.

Ekim:

Yanlız kalmayı yeğleyeceğiniz bu dönem, kendinizi toparlamanız açısından önemli olacaktır. Çevrenize karşı daha şefkatli ve koruyucu olacaksınız.

Kasım:

Gücünüzün sırınlarını fazla abartmayın, altından kalkamayacağınız işlerden uzak kalmaya çalışın.

Aralık:

Yılın son ayında önemli bir sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Vitamaninlerinizi almalısınız.

Başak Burcu 2012. Başak Burcu 2012 falı. 2012 fal Başak Burcu.