Balık Burcu 2012 Falı

Balık Burcu 2012 Falı

Balık Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

Yeni ay 11. Evde, oğlak burcunda doğuyor. Bu dönemde çevrenize karşı ketum ve kapalı olacak sırlarınızı paylaşmaktan hoşlanmayacaksınız. Yalnız kalmak size iyi gelecek.

Şubat:

Venüs ve Uranüs'ün kişisel evde olması ilginç aşk hikayelerini de çağırabilir. Özgün fikirli kişileri sevmenize rağmen, alışkanlıklarına bağlı ve kuralcı tipleri tercih edeceksiniz.

Mart:

Evlilik kararınızı geciktirmemelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil. İlişkileri gözden geçirmenin tam sırası...

Nisan:

Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için aşklarınızı kendi içinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı abartmamanız gerekiyor.

Mayıs:

Bu ay tam bir etkileşim olmasa da, Merkür ve Satürn'ün karşıt açı içinde olmaları, fikirsel anlamında gergin bir duruma yol açıyor.

Haziran:

Ay boyunca Venüs, Jüpiter ve Merkür, güneşle iletişim içinde olacak. İş çevresinde başlayan dostluklar ve aşklar daha da pekişecek.

Temmuz:

15 Temmuz'dan ay sonuna kadar Merkür nedeniyle ilişkiler konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Gücünüzün azaldığını hissedebilir ve kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Ağustos:

8 Ağustos'tan sonra Merkür ileri hareketine başlıyor. Gireceğiniz tüm topluluklarda aranan kişi olacaksınız. Güzel ve ahenkli konuşmalarınızla çevrenizi büyüleyeceksiniz. Katıldığınız topluluklarda güzel işbirlikleri kurabilirsiniz.

Eylül:

Neptün ve Uranüs kişilik evinde geri gidiyor. Bu ay eski duygularınız ön plana çıkacak.

Ekim:

Mars'ın 8 Ekim'e kadar Akrep burcunda bulunması sayesinde bu ay oldukça güçlü bir potansiyeliniz olacak. İlişkilerinizde de baskın bir portre çiziyorsunuz.

Kasım:

13 Kasım'da Yeni Ay'la birlikte enerjiniz oldukça yükseliyor. 6-25 Kasım arasında Merkür geri gidiyor. Bu gelişmeler sizi oldukça yukarılara taşıyacak ve bir şekilde toplumda göz dolduracaksınız.

Aralık:

1-11 Aralık arasında yoğun duygular içene gireceksiniz. Gizli bir çekiciliğe sahipsiniz. Gözler hep sizin üzerinizde; bulunduğunuz ortamlarda ilginç konuşmalar yapıyor ve çevrenizi kolayca etki altına almayı başarıyorsunuz. 13 Aralık'taysa Yeni Ay 10. kariyer evinizde doğuyor.

İş Hayatı

Ocak:

1-20 Ocak tarihlerinde, 6. evin yöneticisi güneş, 11. evinizde (arkadaşlık, grup ilişkileri ve dilekler evi) yer alıyor. Güçlü gruplar içinde olma arzusuyla, arkadaşlarınızla bütünleşmeyi sağlayacak işler peşinde olacaksınız.

Şubat:

Uranüs ve Venüs 1. ve 2. evin sınırlarında yer aldığı için parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Ortak kazançlar konusunda da gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Mart:

Jüpiter sayesinde, çevresel ilişkilerin, dostlukların pekişeceği ve sizi son derece olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönem.

Nisan:

Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için bu ay çok değerli olacak. Kazancınızı artırabilirsiniz.

Mayıs:

Arkadaşlarınızla iş gezilerine çıkabilirsiniz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle yapılacak görüşmeler çerçevesinde koşullarınız iyileşebilir.

Haziran:

İş yemeklerine katılabilirsiniz. Ancak buralarda karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz.

Temmuz:

Merkür 15 Temmuz'da. 6. çalışma evinizde geri gitmeye başlıyor ve 19 Temmuz'da Yeni Ay'la birlikte hareket edecek. bu dönemde birlikte çalıştığınız kişilerden memnun olamayabilirsiniz.

Ağustos:

Merkür 8 Ağustos'tan sonra ileri hareket etmeye başlıyor. Son derece aktif ve hızlı düşünmeye başlayacaksınız. Hızlı hareket ederek çalışma yaşantınıza müthiş bir performans sergileyebilirsiniz.

Eylül:

İletişim konusunda başarısız bir tablo görünüyor ve buna bağlı finans sorunları yaşayabilirsiniz. Alışkanlıklarınız konusunda da dikkatli olmalısınız.

Ekim:

8 Ekim'e kadar oldukça güçlü bir potansiyel açığa çıkıyor. İlişkilerinizde baskın bir portre çizeceksiniz. Enerjinizle ilgili bir sorun yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlüsünüz ve performansınız oldukça yüksek.

Kasım:

Bu dönem, rutin işler kesinlikle size göre değil. Ufak-tefek işleri başkalarının yapmasına izin vermelisiniz. Gezegenlerin bu konumları kolay bulunmayabilir.

Aralık:

İşlerinizle ilgili konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılısınız ve çevrenize olumlu bir izlenim veriyorsunuz.

Sağlık Durumu

Ocak:

Küçük dinlenme molalarından sonra çok daha dinç ve aktif olacaksınız. Kendinizi ifade etmeniz de çok daha kolay hale geliyor. Bu ay Balık'ların sezgileride çok güçlü.

Şubat:

Uranüs'ün konumu ani değişimler yaşanacağını gösteriyor. Aklınıza gelen herşeyi anında söyleyerek tepki de toplayabilirsiniz. Değişen ruh halinizle dikkat çekeceksiniz.

Mart:

Sağlınız ile ilgili bir sorun olmamasına rağmen, kişilik çatışması yaşayabilirsiniz. Aynı anda birkaç duygu durumu içinde olabilirsiniz.

Nisan:

Bu ay neptün ve mars karşıtı yaşadığınız için her konuda dikkatli davanmalısınız. Dans ederken, spor yaparken, bacaklarınızı, kollarınızı ve baş bölgenizi korumalısınız.

Mayıs:

Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gereken bir aydasınız. Eskiye olan özlem de artıyor. El becerilerinizle uğraşmak bu ay sizi stresli iş ortamlarından uzaklaştıracak. Bu ayın 8'ine kadar sağlığınıza özen göstermek zorundasınız.

Haziran:

Kesici ve yanıcı maddelerden uzak kalmalısınız. Alet kullanan balıklar özellikle dikkatli olmalı. Bazılarınız kemikleri ile ilgili problemler yaşayabilir. Ayrıca sakarlıklar ve kazalar da söz konusu.

Temmuz:

Sağlık konusunda titiz davranmalısınız. Mide ve sindirim sistemleriniz oldukça hassas. Ayrıca Baş ve boğaz bölgelerini korumalı, Boyun bölgelerini zorlamamalısınız. Geri giden merkür dengeleri bozabilir. Böbreklerinize dikkat etmelisiniz. Ayrıca seyahatlarde düş kırıklığına karşı hazırlıklı olmalısınız.

Ağustos:

7 Ağustos'a kadar Merkür geri gideceği için balık'ların sağlıkları bu dönemde hassas olabilir. Özellikle kollar, bacaklar ve karaciğer hassas olacak. Daha sonra, dişler ve kemikler ön plana çıkacaktır. Bu ay kalsiyum almayı ihmal etmemeniz gerekiyor.

Eylül:

Bu ay melankolik yönler ortaya çıkacak. Geçmişe bağlı bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Hatta gülümserken bile kafanızda bir takım hesaplar olabilir. Balık'lar bu ay kendilerinden başka hiç kimsenin güvenilir olmadığına inanıyorlar.

Ekim:

Sağlık konusunda sorunsuz bir ay. Rutin kontrollerinizi yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almayı unutmamalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz.

Kasım:

Bu ay balık'ların bünyeleri oldukça güçlü ve enerjik. Ancak kasım ayında fazla yoğunluktan yorgun düşebilirsiniz. Tansiyon sorunu olanlar, dikkatli olmalı, sinirsel felçler ve kazalara yol açabilecek olaylardan sakınmalıdırlar.

Aralık:

Eski bir rahatsızlığınız bu ay nüksedebilir. Bir arkadaşınız operasyon geçirebilir ve siz onu hastanede ziyaret edebilirsiniz. Kısaca bu ay balık'lar dostlarının sağlık sorunlarıyla ilgilenebilir. Dizlerinize dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu 2012. Balık Burcu 2012 falı. 2012 fal Balık Burcu.