Aslan Burcu 2012 Falı

Aslan Burcu 2012 Falı

Aslan Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

Yılın ilk ayında zirvede yaşanacak bir aşka hazırmısınız? Bu ay önünüze çok güzel ve ilginç fırsatlar çıkacak. Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızıda bu yönde seçiyorsunuz. Bazılarınız gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayacaklar.

Şubat:

Yeni Ay 7 Şubatta burcunuzda doğuyor. Başkalarının fırsatlarıyla kendi arzularınızı birleştireceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ideallerinizi gerçekleştirecek seyahatler yapabilir, kariyerinizi destekliyecek önemli kişilerle bir arada olabilirsiniz.

Mart:

Bu ay birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecek. Bazılarınız için kısa süreli aşklarda söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız. Romantizme yatkın olduğunuz bu günlerde, hayatınızın aşkı diyebileceğiniz bir kişide karşınıza çıkabilir.

Nisan:

4 Nisan'dan sonra düşüncelerinizde yeni bir boyut ve dinginlik ortaya çıkacak. Bunu " Yağmurdan sonra güneşin açmasına " benzete bilirsiniz. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu dönemlerinden birini yaşıyorsunuz.

Mayıs:

Venüs 15 Mayıs'ta geri hareketine başlıyor. İlişkilerinizde sezgilerin sizi yanıltabileceğini düşünerek olayları doğru algılamaya çalışmalısınız. Partnerinizde sizi anlamakta güçlük çekebilir.

Haziran:

26 Hazirana kadar Venüs 12. evinizde geri hareketini yapıyor 4 Haziranda ise, yay burcunda ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma size bir çok kapıyı açacaktır. Venüs sosyal başarılarınız ve statünüzü desteklerken sizde, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız.

Temmuz:

4 Temmuz'da Mars, aile ve yuva evinize geçiyor. Bu nedenle nostaljik duygularınız ortaya çıkabilir. Yine bu dönem ihmal ettiğiniz ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Ay boyunca gizli aşklara ve yasak duygularada dikkat etmelisiniz.

Ağustos:

Jüpiterin, Venüsle birlite hareket etmesiyle birlikte düşünce ve davranışlarınızda iyimserlik hakim olacak. Uzun zamandır size ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına sahit olabilirsiniz.

Eylül:

Bu ay Mars, yaşam evinizde ilerliyor. Hayata oldukça enerjik bakacaksınız. Enerjinizi odaklıyacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz.

Ekim:

İşte oldukça cesur davranacağınız ve hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere yelken açabileceğiniz bir dönem. Görüşeceğiniz kişiler kariyerinizle ilgili size destek sağlıyacak kişiler olacaktır.

Kasım:

Güneş tutulmasıyla önünüze çıkan engellerin sizden uzaklaştığını görmek, sizi mutlu edecek. Hiç bir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Süpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun.

Aralık:

Bir çoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesinde yaşanan ilişkilerle, aşka dönüşebilir. Ancak bu şekilde gelişen süpriz ilişkilerde biraz temkinli olmalısınız.

İş Hayatı

Ocak:

23 Ocak'ta kovada doğan yeni ay, isteklerinizin yenileneceğine ve ilişkilerinizdeki canlılığa işaret ediyor. Yaratıcılığınızı kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Genel olarak kazançlı bir ay geçireceksiniz. Kendinizi risk almaya hazır hissetmenize rağmen dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Şubat:

Bu ay Jüpiter kariyer evinizde, tüm iyi niyetiyle yıldızınızı parlatmaya devam ediyor. Yüksek öz güveniniz sayesinde duygu ve düşüncelerinizi ifade edebilecek ve cesur kararlar vereceksiniz.

Mart:

12 Mart'ta merkür, koç burcunda geri hareketine başlayacak ve 24 Mart'tan sonra balık'da geri gitmeye başlayacak. Dikkatli olmalı kariyerinizi riske atacak atılımlardan sakınmalısınız bazılarınız inatla kendi düşüncelerini savunacak ve istedikleri başarıyı yakalayacaklar.

Nisan:

4-16 Nisan arası Merkür, balık burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu dönemde düşündüklerinizi yapma konusunda oldukça kararlı olacaksınız. Hırslı ve yaratıcı yönlerinizi destekliyecek enerjik bir arkadaş grubuna ihtiyacınız var.

Mayıs:

Bu ayın ikinci yarısında paraya olan ilginiz artıyor. Organizasyon çalışmalarınızdan küçük ölçülerde para kazanabilirsiniz. Fakat venüs'ün geri hareketi bazı problemlere yol açabilir. Özellikle bu dönemde mesleki konularda temkinli hareket etmelisiniz. Bu dönemde adımlarınızı düşünerek atın.

Haziran:

Sorumluluklarının sizin üzerinizde yoğunlaşacağı bir olay olacak. Başarılarınıza tek başına sahip çıkarken, çevrenizde de lider pozisyonunda olmaya devam edeceksiniz. Herkezden farklı şekilde düşünüyorsunuz. İnsanlar sizden etkileniyor ve size karşı koyamıyorlar.

Temmuz:

Mars 4 Temmuz'dan sonra aile ve yuva evinize geçiyor enerjinizi doğru kullanmalı, başladığınız işleri tamamlamalısınız. Yeni projelerinizi geri çekmelisiniz.

Ağustos:

Bu ay boyunca, Yaptığınız fedakarlıkların karşılık göremeyeceğine inanarak susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat yardımseverlik duygunuz oldukça yoğun olduğu için birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak adına elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz.

Eylül:

Mars, güneş, merkür el ele vererek, size çevreyle olan ilişkilerinde hareket ve kıvraklık kazandıracak. Hızlı düşünecek, hızlı kararlar alacak ama huzursuz ve sabırsız olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda tartışmaya hazır bir ruh durumu sergilerken, size muhalif olanlara da sert yanıtlar vereceksiniz.

Ekim:

Evinizde köklü değişimlere gidebilirsiniz. Artık anne ve babanızla ilgili fikir çatışmaları yaşadığınız eski dönemleri geride bırakacak, onlarla uyum sağlama konusunda gerekli çabayı göstereceksiniz.

Kasım:

Bu ay Uranüs geri hareketini yapıyor. Kariyerle ilgili sorunlarınız gündeme gelebilir. Yeni atılımlarınızı ve girişimlerinizi yavaşlatarak eski işlerinizi tamamlamalısınız. Bitiremediğiniz bir iş varsa onu hızlı bir şekilde tamamlayacaksınız.

Aralık:

Yılın son ayında güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak ve onlarla işbirliği içinde olacaksınız. Cevap alamadığınız önemli yazışmalara, bu dönem içinde yanıt alırsanız, şaşırmayın.

Sağlık Durumu

Ocak:

Güneş, bu ay fiziksel evinizde; size enerji ve güç verecek ve rahatsızlıklarınız kısa sürede geçeçek. Gergin olduğunuz anlarda size rahatsızlık veren düşünce veya ortamlardan hızla uzaklaşmalısınız.

Şubat:

Sağlık konusunda bu ay oldukça hassassınız. Ayın ilk günlerinde ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemelisiniz.

Mart:

Sağlığınız konusunda sorunsuz bir ay olmasına rağmen, zevklere düşkünlüğünüz bazı rahatsızlıklara neden olabilir.

Nisan:

Bu ay sağlığınız mükemmel görünüyor. Dişlerinize, dizlerinize ve kemiklerinize dikkat etmelisiniz.

Mayıs:

20 Mayıs'tan sonra sert bir açı oluşacak ve sonuçta inatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyecek.

Haziran:

Venüs 26 Haziran'da size destek verirken ay tutulması sonucunda süpriz rahatsızlıkları ortaya çıkarabilir.

Temmuz:

Merkür'ün geri hareketi, hareketli yapınızı yavaşlatan fiziksel ve akut rahatsızlıklara neden olabilir.

Ağustos:

Bu ay içinde özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız.

Eylül:

6 Eylül'den sonra kalbinize özen gösterin. Daha sonra neşeniz yerine gelecek, merak etmeyin.

Ekim:

Bu dönemi hareketli geçirmek sizi biraz yoracak. Bu dönemde düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutmaya ve beslenmede aşırıya kaçmamaya çalışın.

Kasım:

Bu ay ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız.

Aralık:

Sizi rahatlatacak ruhsal deneyimler, meditasyon ve spritüel konularla ilgilenebilir ve genellikle sakin ortamları tercih edebilirsiniz.

Aslan Burcu 2012. Aslan Burcu 2012 falı. 2012 fal Aslan Burcu.