Akrep Burcu 2012 Falı

Akrep Burcu 2012 Falı

Akrep Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi çok daha enerjik hissedeceksiniz. Süpriz aşklara hazırlıklı olun.

Şubat:

Arzu ettiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız.

Mart:

Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli seyredecek. Sevgilinize hoşgörülü davranacaksınız.

Nisan:

Aşk konusunda istikrar sağlamanız çok zor. Karşı cinsten biri sizi etkilemeye çalışabilir.

Mayıs:

Karşılaşacağınız kariyer sahibi bir kişiyle çalışırken aşk doğabilir.

Haziran:

Sosyal aktivitelerde çevrenizdeki bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izleyeceksiniz.

Temmuz:

Bu ay sosyal enerjiniz oldukça yüksek. Şartlarınızı zorlayacak insanlara karşı dikkatli olmalısınız.

Ağustos:

Ağustos'ta Venüs yolculuklarla ilgili hoş süprizleri de beraberinde getirecek. Bazılarınız bu ay ideal sevgililerini de bulabilirler.

Eylül:

Aynı arkadaş grubunda tanışarak düşünce bazında anlaştığınız bir kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun!

Ekim:

Bu ay, 7 evinizin yöneticisi ve evliliği simgeleyen Venüs'ün, Mars'tan aldığı etki bazı sıradışı ilişkileri de beraberinde getirecek. Ancak oldukça tutkulu birlikteliklerin başladığı bu dönemde beraberliğinizi gizleme gereği duyabilirsiniz.

Kasım:

Kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız.

Aralık:

Sevdiğiniz ve güvendiğiniz kişilerle aranızdaki ilişkiyi yoğunlaştıracaksınız. Kardeşlerinizle ve yakın kan bağınız olan kişilerle aranızda olumlu gelişmeler olacak. Yakın dostlarınızla duygusal bağlarınız güçlenecek.

İş Hayatı

Ocak:

Çevrenizdeki şartları değiştirecek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Maddi açılan parlak bir dönemdesiniz.

Şubat:

Mesleki konularda bazı sorunlar çıkabilir. Dikkat edin!

Mart:

Bir türlü başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz uzun süredir askıda bıraktığınız işlerinizi artık bir iş planı çerçevesinde pratiğe dökün. Bunları adım, adım, detaylarını da göz ardı etmeden gerçekleştirmeye çalışın.

Nisan:

Bu ay iş gezileriniz gündeme gelecek. Arkadaşlarınızla organize edeceğiniz, bazı çalışmaların temelinde siz olacaksınız.

Mayıs:

Bu dönem, sizi zorlayacak bazı etkiler meydana çıkabilir. Ama siz enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz.

Haziran:

4 Haziran'da ay tutulmasının etkisiyle; beklenti içinde olduğunuz maddi konular, çevrenizin de yardımıyla sizin lehinize dönecek. Bu anlamda, işbirlikleri sizin için önem kazanacak.

Temmuz:

Bu ay özellikle sakin olduğunuz zamanlarda, para durumunuzu da isteiğiniz gibi yönlendireceksiniz. Size gelen iş teklifleri konusunda hemen karar vermelisiniz.

Ağustos:

Ağustos'ta, kariyeriniz ve mesleki konularınız ön planda olurken, işinizle ilgili yoğun günler sizi bekliyor. Tıpkı geçen ay olduğu gibi; hırsınızı ön plana çıkaran ve mesleki başarılarınızı destekleyen çalışmalarınız devam ediyor.

Eylül:

Bu ay özellikle, size prestij kazandıracak olaylar yaşayacak ve yeni çevrelerde eskisinden çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz.

Ekim:

Finans gezegeniniz Jüpiter, 8. evde size olumlu destek vermeye devam edecek ve siz de, şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Ortaklıklar ve iş birliği içinde olduğunuz kişiler üstünde kozmik şansınızı kullanacaksınız.

Kasım:

Maddi konulardaki taleplerinizde genel bir kararlılık hâkim olacak. İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken parayla ilgili ufkunuz açılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız.

Aralık:

Yılın son ayında, yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize olan güveniniz sayesinde çok önemli işler başaracaksınız.

Sağlık Durumu

Ocak:

Bu ay, sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. Katılacağınız toplantılarda tartışmalardan uzak durun ve tansiyon sorunlarınıza dikkat edin. Sindirim sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Şubat:

Yılın ikinci ayında, yeme-içme konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Dost toplantıları diyet listenizi unutturabilir.

Mart:

Bu ay ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Yeteneklerinizi fark edecek kendinizi geliştirecek meditasyon gibi ruhsal faaliyetlere ve yaşam ötesi konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Bu konularda çeşitli kaynak kitaplar araştırarak, içsel dinginliğinizi sağlayacak çalışmalar içine girebilirsiniz.

Nisan:

Nisan ayında sindirim sisteminizi dinlendirmeli ve kolestrol yapıcı gıdalardan uzak kalmalısınız. Yeni tanışacağınız kişilerle fikir alışverişinde bulunacaksınız.

Mayıs:

Satürn ve Uranüs karşılıklı bir sert açı etkileşimine girecekler ve bu nedenle sizin de günlük hayatınızda stresli ortamlardan uzak kalmanız gerekiyor. Bu ay ruhsal gelişiminiz de önem kazanıyor.

Haziran:

Çalışma yaşamınızda vücudunuza aşırı yüklenmemelisiniz. Ayaklarınızı üşütmemeli, ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız.

Temmuz:

Bu ay, Uranüs sağlık evinizde geri gidiyor. Midenizi ve bağırsaklarınızı korumalısınız. Tansiyonunuzu da kontrol altında tutmanızda fayda var.

Ağustos:

Ağustos'ta öfenize hakim olduğunuz sürece sağlığınız önemli bir sorun yaratmayacak. Baş, boğaz bölgeniz ve boynunuza dikkat etmelisiniz. Ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız.

Eylül:

Bu ay katıldığınız tüm yemekli toplantılarda dikkatli olmanızda yarar var. Kalbinizin sağlığınızı düşünerek hareket edin ve olaylara sizi rahatlatacak şekilde geniş perspektiften bakın.

Ekim:

Tıpkı geçen ay gibi bu ay da, Uranüs gezegeni sağlık evinizde geri gitmeye devam ediyor. Sinir sisteminizi güçlendiren mineral ve vitamin desteğine ihtiyacınız olacak.

Kasım:

13 Kasım'da güneş kişilik evinizde tutuluyor. 28 Kasım'da karşıt evinizdeyse ay tutulması gerçekleşecek Tüm bu hareketler, sinirli olmanıza yol açabilir.

Aralık:

Yılın son ayı Aralık'ta, ayaklarınızı üşütmemeli, kendinize dikkat etmelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketlerden etkilenme sonucunda, bacak kaslarınızda kramp sorunu yaşayabilirsiniz. Spor yaparken baldırınızı zorlamamalısınız.

Akrep Burcu 2012. Akrep Burcu 2012 falı. 2012 fal Akrep Burcu.