Boğa Burcu Kadını Aşk

Boğa Burcu Kadını Aşk

Boğa Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Boğa burcu kadını ilişkisinde istediklerine hep olumlu cevap alacak, huyuna giden bir sevgiliyle birlikte olmak ister. Aksi davranan bir partnerle ilişki geliştirmez ve ona zaman ayırmaya çalışmaz. Değer göreceği, söylemlerini ciddiye alacağı bir partnere önem verir. Bu özellikleri yerine getiren bir partnerle ilişkisinde kendisini rahat hissedeceğinden o kişiden asla uzaklaşmaya çalışmayacaktır.

Doğa gereği verdiği sözlerden, kararlardan kolay dönmeyen ve bildiğini yapmaya çalışan bir yönü vardır. Bu yüzden verdiği kararları etkilemeye çalışmayan ve yaşam biçiminden uzaklaşmasını istemeyen bir partnerin yanında bulunmasını arzular. Yoksa tartışma yaşayabilir ve yaşadığı birlikteliği uzun sürdürmeden bitirebilir.

Partnerinin huzur veren ve romantik paylaşımlara zemin hazırlayan, damak zevkine düşkün ve lüks yerlerde yemek yemeyi seven bir yanının olmasını bekler.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Maddi değeri olan hediyeleri sever, romantizme önem verir ve romantik anlar yaşamaktan hoşnut olur. Mum ışığında yemek yemeyi ve müzik dinlemeyi sever, sanatsal ve kültürel aktivitelerle ilgilenmek hoşuna gider.

Sevmediği konularla ilgili espri yapılmasından hoşlanmaz ve yapılmasına izin vermez. Önce karşısındaki kişiyi tartar ondan sonra onunla aynı zevkleri paylaşıp paylaşmadığına bakar. O öncelikli olarak kendi tercihlerini öne alır ve aldırır. Ancak bu durum sevdiği ya da sevmediği konuların değişmesini sağlamaz. Olanaklarını esirgeyen bir partnerden hoşlanmaz. Kendi bakış açısına göre ihmalkar olan, sürekli sorun çıkaran, hep kendini düşünen bir partnere tahammül etmesi zordur.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Boğa burcu kadını sevdiği partneri için her şeyi yapar, uyumlu olmaya çalışır. Anlaşamayacağına inandığı partneriyle ilişkisini sürdürmez, mutlu olduğu bir ilişkide ise rahat ve huzurlu olur. Macera yaşamak için zamanını boşa harcamaz, güzel ve hoş zamanlar geçirmeyi sever, partnerine ciddi ve olgun yaklaşır.

İlişkisinde olabildiğince duygu ve mantığı bir arada yürütür. Duygularının etkisiyle hareket etmemeye çalışır. Birlikte olduğu ve sevdiği kişiye fedakar davranır, bağlı kalır, bolca vakit ayırıp yanında olur. İlişki boyunca düzgün ve mutlu bir ilişkinin yürümesi için elinden geleni yapar. Eğer verdiği emeğin geri dönmediğini görürse duygularından arınacak kadar iradeli davranabilir.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Yengeç burcuyla yaşayacağınız ilişki uzun süreli olarak geleceğe taşınabilir. Sizin verdiğiniz değerin karşılığını istemeniz ve sevgiye önem göstermeniz yengeç burcu tarafından olumlu bir şekilde size geri dönecektir. O yüzden yengeç burcundan biriyle geliştireceğiniz ilişki, duygu ve düşünce açısından uyumu, ilişkinin güzel sonuçlar doğurmasını, uzun süreli bir ilişkinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Macera yaşayacağı burç: Yay burcundan biri ile macera yaşayabilirsiniz çünkü isteklerinize yakın durması söz konusu olabilir. Yay burcuyla yaşayacağınız ilişkinizde uyum sorunu yaşamanız zor olacak. Maceralı günler geçirme isteğinize yay burcunun olumlu cevap vermesi, mutlu olmanızı ve eğlenceli bir ilişkinin içinde kendinizi bulmanızı sağlayacak.

Aradığı cinsel partner: Cinsel anlamda en ideal partneriniz İkizler burcu olacak. İkizler burcuyla cinsel yönden aradığınız her şeyi bulabilir ve cinsel anlamda güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Kadını Aşk. Boğa Burcu kadınının aşk hayatı. Boğa Burcu kadını nasıl aşık edilir?