Boğa Burcu Erkeği ile Kadınının İş Hayatı Meslekleri ve Başarıları

Boğa Burcu Erkeği ile Kadınının İş Hayatı Meslekleri ve Başarıları

Boğa Burcu Erkeği ile Kadınının İş Hayatı Meslekleri ve Başarıları

İş Hayatı

Kariyer ve popülerlik parayla eş anlamlıdır.

Boğalar, finans ve banka işlerinden zevk alırlar. İşinde gelecek olduğuna inanan bir Boğa, azimle çalışır ve kazanır. İş sahibi olmak cezbedici olsa da bunu gereksiz bir teşebbüs ve cesaret olarak görebilirler. Rahat, güvenilir ve iyi organize olmuş bir şirkette daha fazla başarılı olacaklarına inanırlar.

Eğer Boğalar birinin yanında çalışıyorlarsa teşvik ve takdir beklerler. Boğa burcu insanı, rutin bir şekilde yavaş yavaş kendini geliştirir. İşlerinde kendilerini güvende hissetmeleri çok önemlidir. Maaşlarını düzenli şekilde almak isterler. Eğer işlerinde mutlu olurlarsa uzun süre aynı işte kalır, sadık bir çalışan olurlar. Fakat ağır ve metodik yaklaşımları, çevresindekileri çileden çıkarabilir. Sürekli teşvik ve takdir bekleyen kişilerdir.

Boğalar geleneksel ve inatçı patronlardır. Çoğu kez teknolojik gelişmelerden yararlanmak istemez, hatta bunu zararlı bile görebilirler. Bilgisayarları süs olarak tutan veya masası başında sadece açıp kapamasını öğrenen kişiler de çıkabilir. Bu tutumlarının arkasında, birebir ilişkileri bilgisayardan daha değerli bulmaları yatar.

Sanata yeteneği olan Boğalar genellikle mimarlık, dekorasyon, gastronomi veya inşaat sektörüne (güçlü Satürn açıları ile) yönelebilirler. Boğa'nın gezegeni Venüs, güzellikleri ve parayı temsil ettiği için ses sanatçısı, güzellik uzmanı veya banker olması içten bile değildir. Aynı zamanda müzik ve artistik sanatlarda, fiziksel güzelliği gerektiren her türlü dalda (manken, sinema...) yeteneklidirler. Güçlü bazı Boğalar ise masaj dalında ün yapabilir. Hayvancılık ve tarım konusunda da başarılıdırlar. Kırsal bölgelerde yaşayan Boğalar, doğa ve toprağı çok sevmelerinden dolayı iyi çiftçi olurlar.

Boğa burcu erkeği ile kadınının iş hayatı, meslekleri ve başarılı oldukları işler hakkında bilgiler.