Boğa Burcu Erkeği Aşk

Boğa Burcu Erkeği Aşk

Boğa Burcu Erkeği Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Boğa burcu erkeği sorun yaşatmayan, duygusal ve huzur veren biriyle ilişki yürütmeye çalışır. Yönlendiremeyeceği ve istediklerini kabul ettiremeyeceği biri ile ilişkide mutlu olmaz. O yüzden koşulsuz ona riayet edecek bir partnerin hayatında olmasını ister. Yaptığı her türlü davranışa saygı gösterip ona mükemmel biri olduğunu söyleyecek ve hissettirecek bir partnerle ilişkisini geliştirir. Böylece partnerine daha fazla zaman ayırmaya çalışır.

Gösterdiği değerinin karşılığını veren ve onu her konuda düşündüğünü hissettiren, davranışlarında bunu somutlaştırmaya çalışan biri gönlünü kazanır. Öyle bir sevgiliye bağlı kalır. Kendisine olanaklarını esirgemeyen bir sevgiliye kapısı her zaman açık olur ve onunla birlikte olmak için her şeyi yapar. Bu şekilde davranan bir partnerden asla uzaklaşmayacaktır.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Partnerinin zeki olması ve bu yönünü birçok ortamda öne çıkarması hoşuna gider. Duygusal yönünü ve sevgisini pek dışa vurmasa da partnerinin sevecen, ilgili, duyarlı olmasını isteyecektir.

Yaşadığı ilişkide uyumu ön planda tutsa da dış görünüme daha çok önem verir. Partnerinin çekici ve güzel biri olmasından hoşlanır. Tercihlerine, yaptıklarına müdahale eden ve ona karşı hareket eden birinden asla hoşlanmaz. Onunla mutlu olmayacağını düşünür. O yüzden bu özelliklere sahip birinden etkilense de bir ilişki içinde duygularının gelişmesine izin vermez. Yaşadığı ilişkinin herkes tarafından imrenilmesinden ve model olarak söz edilmesinden hoşlanır.

Zamanını farklı kişilere ayırmasına saygı duyulmasını ister. Dengeleyici ve içten bağlı bir ilişkinin içinde bulunmaktan hoşnut olur. O ilişkide kendisini mutlu hissedebilir ve gözü o ilişkinin dışında başka yerlere kaymaz. Eğer yaşadığı ilişkide yaptıklarının karşılığını bulamazsa farklı kişilere yönelme ihtiyacı hissedebilir.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

İlişkisinde ciddi olmasına rağmen aynı zamanda romantik olmaya çalışır, partnerine sadık olur. Yapılanın kıymetini bilir ve asla unutmaz. Olayların gelişimine pek müdahele etmez ve olayları kendi çıkarları doğrultusunda analiz ederek ona göre kendini yönlendirir.

İnatçı bir yapıya sahiptir, kendi görüşlerini, doğrularını diretir. Partneri ve ilişkisi üzerinde egemen olmaya çalışır, partnerinin koşulsuz ona uymasını bekler. İlişkisine karşı sorumluluk duygusu hissetmesine rağmen üstüne düşen görevleri zaman zaman yerine getirmez. Duygu ve hislerine göre hareket eder, bu durumdan sıyrılması zordur.

Kolay sevmez, çok zor sever, sevdiğinde ise partnerine bağlı bir şekilde ilişkisini yaşamaya çalışır. Her ortama girmez, sadece sevdikleri insanlarla takılmayı, istediği yerlerde partneriyle bulunmayı tercih eder. İlişkisinde paylaşımlarıyla olumlu etkiler bırakır. İyi bir partner ve karşı cinsin ruhundan anlayan bir tarzı vardır.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç:İlişkinizin kısa sürmesinden endişeleniyorsanız balık burcuyla yaşayacağınız ilişki ile bu duygudan uzaklaşabilirsiniz. Çünkü balık burcuyla yaşayacağınız ilişkide karşılıklı uyum sonucunda uzun soluklu bir ilişki yaşamanız mümkün görünüyor. Her dediğinizi yapabilir çünkü ilişkisinde yönlendirilecek bir yapıda hareket eder.

Macera yaşayacağı burç:Aslan burcuyla maceralı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Hayattan keyif almak ve eğlenmek konusunda uyum sağlamanız söz konusu olabilir. Eğer sakin bir ilişkinin içinde olmak istemiyorsanız mutlaka tercihinizi Aslan burcundan yana kullanmaya çalışmalısınız. Böylece hem ilişkiniz renklenir, hem de farklı paylaşımlar yaşayabilirsiniz.

Aradığı cinsel partner:Cinsel anlamda güzel ve fantezili bir ilişkinin içinde yer almak istiyorsanız en ideal partneriniz Kova burcudur. Kova burcuyla cinsel anlamda güzel bir ilişki yaşayabilir ve karşılıklı bir şekilde birbirinizi mutlu edebilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Aşk. Boğa Burcu erkeğinin aşk hayatı. Boğa Burcu erkeği nasıl aşık edilir?