Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Erkeği

Boğa burcu erkekleri pratik, kendisine güvenen, işlerinde azimli kişilerdir. İçlerinde sürekli bir yönetme içgüdüsü taşırlar. Emir vermekten, insanlara hükmetmekten zevk alırlar. Ama yaramaz bir çocuğun enerjisini taşıdıkları için, onları iyi tanıyan biri için Boğa'yı idare etmek pek de zor değildir. Onun sözlerine itiraz etmeden, her sunduğu fikri onaylayarak, yapılanların, kendi istedikleri olduğuna inandırmak iyi bir yol olabilir. Güven telkin eden tiplerdir. Bir sorunla karşılaşıldığında onlar danışılabilecek, dertleşilebilecek kişilerdir. Bu nedenle sadık bir dost, iyi bir eş, şefkatli bir baba ve mükemmel bir aile reisi olurlar.

Onlar çocukları çok severler, hayatın neşe kaynağı olduklarını düşünürler. Çocukları ile yakından ilgilenir ve onların mutluluğu için elinden gelen her şeyi yaparlar. İletişimleri iyidir, karşılığında sürekli sevgi ve saygı görmek isterler. Çocuklarının fikirlerine önem verseler bile, evde her zaman kendi sözlerinin geçmesini isterler.

Boğa erkeği özel yaşamında da güçlü karakterleri oynamayı sever. Karşısında zayıf bir kadın görmek istemez. Kendisinin her sözünde ezilip büzülen, her dediğini kabul eden biriyle uzun süreli birlikte olamaz. Sevdiği kadına saygı duymak ister. Boğa erkeği, aşk konusunda sadık, müşfik, nazik bir aşıktır. İlişkileri uzun sürelidir. Birisini gerçekten severse, ömür boyu sürebilir. Sevdiği kadından kolay kolay vazgeçmez. Doğum haritalarında farklı etkiler yoksa, hayatları boyunca sadece bir kadını severler. Beğendiği kadını mutlaka elde etmek ister. Bunun için bıkmadan, usanmadan uğraşır. Boğa erkeğiyle masallardaki gibi bir aşk yaşanmaz.

Boğa burcu erkeği doğaya çok düşkündür. Kır hayatını, balık tutmayı, kamp yapmayı sever. Toprakla uğraşmaktan zevk alır. Diğer bir hobisi çok kitap okumaktır. Ağır romanlar ve felsefi kitaplardan çok, biyografi ya da hikayeleri tercih ederler.

Boğa Burcu Erkeği. Boğa Burcu erkeğinin özellikleri. Boğa Burcu erkeği nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, Boğa Burcu erkeğini etkilemenin yolları.