Doğum Gününe Göre Boğa Burcu

Doğum Gününe Göre Boğa Burcu

Doğum Gününe Göre Boğa Burcu

1. DEKANAT

(21 Nisan - 30 Nisan)

Tam bir Boğa. Venüs hakimiyeti bakındır. Ne idealist ne de hayalperesttirler. Çok fazla, fakat yavaş çalışırlar. Eğlenmeyi, güzel vakit geçirmeyi severler. Rahatlarına çok düşkündürler. Sanatçı yönleri kuvvetlidir. Kendileri sanatçı olmasa bile iyi birer izleyicidirler.

2. DEKANAT

(1 Mayıs - 10 Mayıs)

Boğa özellikleri Başak'ın materyalist yönü ile birleşmeye başlar; Venüs kadar Merkür de hakimiyetini egemenleştirir. Başak burcu etkilerinin yoğun görüldüğü bu kişiler, her Boğa gibi maddiyata çok önem verirler. Burçlarındaki diğer kişilerden daha dikkatli ve hesaplı hareket ederler. Materyalist yönleri fazlar ağır bacağı için neredeyse gözleri iş yaşantısından başka bir şey görmez duruma gelir. Merkür iyi konumdaysa kişi kendini bilime adayabilir.

3. DEKANAT

(11 Mayıs - 20 Mayıs)

Boğa özellikleri, Oğlak'ın inatçılığı ile daha da dayanılmaz boyutlara ulaşır. Satürn, Venüs'e fazla ciddiyet getirir. Bu bölümde doğan kişiler tutkulu, programlı, maddesel ve ruhsal güvenlikleri için daha çok savaşan kişilerdir. İyi bir yönetici ya da müdür olabilirler. Çok inatçıdırlar. İdeallerine ulaşmak için ilerledikleri yolda ne gerekiyorsa yaparlar.

Boğa Burcu doğum günü. Doğum gününe göre Boğa Burcu. Boğa Burcunun doğum günü.