Boğa Burcu Arkadaşlığı

Boğa Burcu Arkadaşlığı

Boğa Burcu Arkadaşlığı

Arkadaşlığı

Boğalar sır dolu insanlardır. Kendilerini deşifre etmek, onları rahatsız eder. Çok konuşsalar bile, kendileri ile ilgili detayları anlatmazlar. Hayatları boyunca bir veya iki kişi ile çok derin dostluk kurarlar. Genelde mevkii olan, isim yapmış kişilerle görüşmeyi tercih ederler. Bu tip bir takıntıları vardır. Lüks mekanlar, lüks lokantalar veya klüpler buluşma mekanlarıdır. Buralarda düzenledikleri partileri ve davetleri kendileri üstlenirler. Arkadaşlarını zor anlarda destekler, onlara yardımcı olmayı isterler. Yani bir arkadaşlık söz konusu olduğunda Boğalar, bir adım geri atar, düşünmeye başlarlar. Güvenlerini kazanmak uzun süre alacaktır. Tutucu tutumlarından dolayı hemen arkadaş olmayı sevmezler. Tanıdıkları çevreden arkadaşlık kurmak isterler. Dostlukları yavaş gelişir ve sağlam olur. Onlar, dostlarına sıcak, sağlam ve güvenilir bir ilişki sunar ve arkadaşlığa oldukça değer verirler. Herkesle yüzeysel konularda konuşan politik tavırları ile sevilirler, zaman içinde çevreleri genişler. Kapalı kişilikleri ile insanlarla aralarına ilk başta mutlaka mesafe koyacaklardır. Zaman geçtikçe, sıkı dostluk kurabilecek arkadaşlar, Boğalar'dan başkası değildir.

Toprak grupları ile dostlukları kalıcı ve kendilerine göredir. Aynı şeylerin peşinde koşar ve birbirlerini iyi anlarlar. Su gruplarının doğal enerjileri, kendi yaratıcılıklarını en iyi şekilde ifade eder. Hava gruplarıyla anlaşmaları zor gibidir. Çünkü düşünüş şekilleri ve arayışları farklı boyuttadır. Ateş gruplarının değişik ve yakıcı enerjileri ilk başta Boğalar'ı cezbetse bile daha sonraları onlardan sıkılacaklardır.

Macerayı sevmeyen Boğalar'ın hayatlarında macera düşkünü birileri pek yoktur. Ama onların hikayelerini dinlemekten hoşlanırlar.

Boğa Burcu Arkadaşlığı. Boğa Burcu ile arkadaş olmak. Boğa Burcu ile nasıl arkadaş olunur.