Akrep Burcu Kadını Aşk

Akrep Burcu Kadını Aşk

Akrep Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Akrep burcu kadını sevgisini gösteren, bağlılığını ortaya koyan, gözünün ondan başkasını görmediğini hissettiren bir partnere daha çok yakın durur. Eğer onu sevmediğinizi, önemsemediğinizi, sadakat içinde ona bağlı olmadığınızı anlarsa; hem o ilişkiye güvenle yaklaşmayacak, hem de o ilişkinin sağlıklı olmayacağını düşünerek bir ilişkiye başlamayacaktır. Ayrıca akrep burcu kadınının sezgileri güçlüdür ve olayları önceden hissetmesi mümkündür.

Partnerinin ona nasıl yaklaştığını ve ne düşündüğünü sadece ifadeleriyle değerlendirmez, davranışlarıyla ve içinden geçirdiği duygularıyla anlamaya çalışır. Bu şekilde davrandığından, yansıtılmayan, gizli tutulan konuları sezerek partnerine yaklaşmaya çalışır. O yüzden ne yaparsanız yapın ondan hiçbir şeyinizi gizlemeyin. Bu şekilde davrandığınız sürece kalbinde taht kurabilirsiniz. Her anlamda mutlu olmanızı sağlayabilir. Bir ilişki içinde sizinle birlikte hareket etmeye başlar.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Başkasının güzelliğinden ona bahsedilmesinden hoşlanmaz. Varlığının önemli olduğunu vurgulayın, her fırsatta güzel ve çekici olduğunun söylenilmesinden hoşlanır. Ne giyerse giysin mutlaka yakıştığını söyleyin, kendisine kompliman yapmayan erkekleri asla sevmez. Dikkate alınmasından ve her söylediğinin yapılmasından hoşnutluk duyar.

Erkeğinin kendisine bağımlı olmasını ve her konuda ona destek sunmasını ister. Yalanlara kanmaz, palavracılıktan hoşlanmaz. Tatil yapmayı, yemek ve içmeyi sever. Eğlenceye düşkündür, onu eğlendirmeye götürmeniz mutlu eder. Hediye olarak çeşitli kokular, iç çamaşırı, mum, şık kıyafetler tercih eder.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

İlişkisinde kararlıdır, asla verdiği sözlerden ya da vaatlerden kolayca vazgeçmez, amaçlarına ve inandığı temel değerlere sahip çıkar, sevdiği kişi için fedakarlık yapar. Hata yapmamak için söz dinler, kendisine yapılan hataları ise zor affeder, unutmaz. Eğer haklılık payı görmüyorsa tepki gösterir.

Zor günlerde partnerini anlar, o yüzden partnerini zor duruma düşürmek için çaba sarf etmez, partneri için her işi yapmaya çalışır. Asla sevdiği kişileri yalnız bırakmaz, partnerine yapılan hatayı kendisine yapılmış gibi kabul eder. Tavırları partnere karşı yumuşaktır, sorunlarını açar, samimi bir hava içinde paylaşım yapar.

Kıskançtır, ilişkilerinde tahammülü çıkarları doğrultusunda vardır. İstediğini elde edinceye kadar her şeyi yapmaya çalışır. Gözü karadır. Elde ettiği şeylerin kıymetini zamanla anlamaz. Fazla ilgi ve değeri kaldırmaz. Bu nedenle ölçülü olamya çalışmalısınız.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: İlişki kararınızı Yengeç burcundan biri ile vermeniz, mutlu olmanızı ve yaşadığınız sıkıntıları hissetmekten uzaklalaşmanızı sağlayabilir. Çünkü başlayacağınız bir ilişki uzun sürebilir ve ilişki süresince güzel günler geçirebilirsiniz.

Macera yaşayacağı burç: İkizler burcundan olanlarla bir araya gelmeye çalışın, böylece planlarınıza ve isteklerinize onay alabilirsiniz. Düşündüklerinizi uygulamanıza ve hayatı istediğiniz gibi yaşamanıza müsaade edebilir ve uyum sağlayacak bir paylaşım yaşayabilirsiniz.

Aradığı cinsel partner: Koç burcuyla cinsel mutluluğu yaşayabilirsiniz. Bu burçtan biriyle gireceğiniz ilişkide kendinizi rahat hissedebilirsiniz. İsteklerinize, istediğiniz oranda cevap alacaksınız. Mutlu edilebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını Aşk. Akrep Burcu kadınının aşk hayatı. Akrep Burcu kadını nasıl aşık edilir?