Akrep Burcu Aşk » Akrep Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Akrep Burcu Aşk » Akrep Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Akrep Burcu Aşk » Akrep Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Aşk ve Evlilik

Pek çok Akrep , dolu dolu bir aşk yaşamak ister. Duygularını, arzularını başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırlar. Onun gözlerine bir kere yakalandığınızda bir daha ayıramazsınız. Güçlü bir etkileri vardır; bu etkiden kendinizi kolay kolay alamazsınız. İstedikleri zaman beğendikleri kişinin gönlünü kapmayı başarırlar. Akrep üyeleri seksüel açıdan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati önem taşır. Partneri ile birlikte dışarı çıkmaktan büyük zevk alırlar.

Sosyal ve eğlencelidirler. Ancak etkileyici bir seks hayatı ile ilişki anlam kazanır. Müthiş sevgilidirler. Yasaklar olmaksızın aşklarını yaşarlar. Fırtına gibidirler, sarsılır fakat normale dönmeleri de çok zaman almaz. Sevinçlerini de üzüntülerini de yoğun yaşarlar bu nedenle; bir Akrep'le beraberseniz mutlaka sabırlı olmalısınız. Deneyimleriniz size bu konuda yol göstereceklerdir.

EVLİLİK YAŞAMI

Akrep'in evlilik karar alması uzun zaman alabilir...

Pek çoğu kendi behçesinde özgürce oynayabilmek ister. Seksüel uyum onun için çok önemlidir. Onun parmağına bir kere evlilik halkası takabilirseniz işler tamamen değişir. Pek çoğu bu durumda ilgili, dikkatli, sevgi dolu ve her durumda eşini başarısı için destekleyen bir eş olurlar. İlişkide gerçekten güven hissetmezlerse çok kıskanç olurlar. Eşlerinin güven dolu bir ortam yaratmasını beklerler.

Birlikte olduğu kişiyle fiziksel, duygusal ve mali açıdan bir ahenk yaratmaya çalışır. Her zaman evliliğini korumak için elinden geleni yaparlar. Yıllar geçtikçe bu bağ daha da güçlenir. Su grubu Akrep'in güçlü duyuları nedeniyle iyi bir ilişki kurabilir. Pek çok mutlu beraberlik Su grubu ve Akrep birlikteliğinden doğmaktadır. Aralarında her zaman konuşulmadan oluşmuş bir saygı ve itina vardır. Akrep'in Toprak grubuyla da ilişkileri olumludur.

Ortak bir yolları olması ve pratik düşünmeleri bu ikili için güven vericidir. Ahenkli ve uygun birliktelik açısından şansı çok yüksektir. Hava duygularını Akrep için akılcı bir hale sokmalıdır, aksi takdirde bu birliktelik hiç uygun olmayacaktır. Akrep burcu Ateş grubunun enerjisinden çok etkilenir ve aralarında her zaman güçlü bir çekim vardır. Aralarında büyük fırtınalar oluşabilir.

Duygularında ciddidir ve başkalarının fikirlerine saygı duyarlar. Eğer bir Akrep ile birlikteliğiniz varsa bunu her zaman korumaya çalışın.

Akrep Burcu Aşk. Akrep Burcu nasıl aşık olur? Akrep Burcu aşk ve evlilik.