Oğlak Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Oğlak Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Oğlak Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

GİYİM STİLİ

Kendilerine özgü bir stilleri vardır.

İyi kesimli, koyu renklerin hakim olduğu şık kıyafetler giyerler. Özellikle kadın Oğlaklar, tarzlarını tamamlayıcı iddialı ve değişik stilde takılar takmaktan ve şık bir el çantası taşımaktan zevk alırlar. Kendi stilleri dışında farklı giyinmek istemezler. Kalite onlar için çok önemlidir. Ünlülerin imzalarını taşıyan kıyafetler giymeyi seven Aslanlar'ın aksine abartıdan hiç hoşlanmayan Oğlaklar daha çok neo-klasik tarzları ve post-modern bir şıklığı yansıtan giysileri tercih ederler; ilginç, karizmatik kişilerdir. Klasik parfümlerden vazgeçemezler. Pamuklu veya yünlü doğal dokuma kumaşlardan yapılan kıyafetlerinde uçuk griler veya koyu yeşiller, en beğendiği renklerdir.

YÜZ YAPISI

Saçları gür, bakımlı ve sağlıklıdır.

Köpek dişleri, dikkat çekecek kadar büyük olabilir. Genç yaşlarda sakal bırakabilirler. Bu, sert ifadelerini iyice sertleştirir, daha büyük görünmelerini, otorite kurmalarını sağlar. Keçi sakallı Oğlak erkekleri çoğunluktadır. İfadeleri yaşlandıkça yumuşar. Geniş alınlarından dolayı gözleri ön plana çıkar. Sabit, delici bakışlarıyla gözlerini bir yere dikip uzun süre öyle kalabilirler. Burun kenarından inen yüz çizgileri genelde ağızda biter. Özellikle güldüklerinde bu çizgiler belirginleşir. Çene, keskin bir şekildedir. Elmacık kemikleri, çene, burun, Oğlak'ın kemikli yapısını destekler.

VÜCUT

Oğlaklar'ın çoğu uzun boyludur.

Kambur gibi durabilirler. Dizleri, uzun bacaklarını taşıyamaz gibi hükümlü olabilir. Kendilerini iyi hissettikleri zamanlarda ise dik durup, çalım atar gibi bakarlar. Ama bu pek sık olmaz. Oğlaklar genelde kemikli bir vücuda sahiptirler. Zayıftırlar. Dizleri ve el bilekleri kemiklidir. Bacaklar uzun ve narin bir inceliktedir. Özellikle kadınların bacakları oldukça çekici ve seksidir. Uzun bacaklarını siyah ince çoraplarla sergilemeyi çok seveler. Kalabalık içinde sıkılan Oğlak, somurtup sessiz durmayı tercih eder.

Oğlak Burcunu nasıl tanırsınız? Oğlak Burcunu tanıyın.Oğlak Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.