Akrep Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Akrep Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Akrep Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

GİYİM STİLİ

Kişiliklerindeki gizem, giyim tarlarından belli olur.

Deri kıyafetler, Akrepler arasında en popüler olanlarıdır. Ucuz ya da pahalısı olsun aldıkları kıyafetlerde siyah rengi kullanarak mistik bir tarzda giyinmeyi severler. Kadınları da erkekleri de dar pantolonlar, ince bluzlar, ipek çoraplar, çekici iç çamaşırları dolaplarından eksik etmezler.

Onlar için yumuşak dokulu kumaşlar çok önemlidir. Saten ve kadife dizaynları da tercih edebilirler. Elbiselerinin, vücut hatlarını belli etmesi hoşlarına gider.

YÜZ YAPISI

Derin bakışları ile sizi rahatsız ediyorsa o bir Akrep'tir.

Açık alınlar, delici bakışlar, oval bir surat Akrep'in yüz şeklini tanımlayabilir. Çeneleri genellikle köşelidir. Dudaklar dolgun, her an bir şeyler söylemeye hazır bekler. Elmacık kemikleri çıkık ve köşeli çeneleri ile karakteristik bir yüze sahiptirler. Akrep kadınları donuk fakat seksi bakışlarla etrafını çabuk etkileyebilir. Akrep erkeği ise bir kadını kolayca kandırabilen bir edayla gülümseyebilir. Saçlarına çok önem veren Akrepler saçlarını her zaman bakımlı tutar.

VÜCUT YAPISI

Akrepler'in yürüyüşleri ilgi çekicidir.

İki tip Akrep vardır. Zevkine ve sefasına düşkün, vücuduna değer vermeyen, midesine düşkün, hafif kilolu yaşlandıkça vücutlarının şekli kolayca bozulan bir tip. Bir de bunun tam aksine spor merkezlerinden ve güzellik salonlarından çıkmayan, aşırı bakımlı ikinci tip. Aldıkları kilo bile onlar için önemlidir. Kendilerini bunalıma sokar. Yüzlerinde oluşacak her çizgi için bıçak altına yatmaktan çekinmezler.

Seksi yürüyen Akrep kadınlarının en belirgin özelliği, kalçalarını sallamalarıdır. Erkekleri ise o kadar dikkat çekicidirler ki "dünyayı ben yarattım" dercesine yürürler.

Akrep Burcunu nasıl tanırsınız? Akrep Burcunu tanıyın.Akrep Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.