Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Şubat 2017 Pazar

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Şubat 2017 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay Burcu Günlük Yorumu

İlişkinde doğru cevapları bulmak için kapıları zorlayacaksın. Birlikte olduğun kişi seni anlamak konusunda çaba göstermeyebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize geçen haberlere veya gerçekelri öğrenerek bazı değişiklikler yapabilirsiniz. internet, teknoloji veya bilişimle bağlantılı başlıklarda yeni iş fırsatları doğabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün Balık burcunda gerçekleşen güneş tutulması ev ve yakınlarınızla ilgili konulara hassasiyet getirmekte. Ancak net düşünmeniz pek kolay olmayabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu Vatan

Duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi , karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Düşüncelerinizden ödün vermek istememeniz nedeniyle bencillikle suçlanabilirsiniz. Enerjinizi olumlu kullanmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu Posta

Yay Burcu Günlük Yorumu Takvim

Yeni maceralara açıksınız. Üzerine titrediğiniz kişi tarafından ret cevabı almanız sizi şaşkına çevirdi. Bu şaşkınlığınızı çabuk atlatacaksınız merak etmeyin.

26 Şubat 2017 Pazar Yay burcu günlük burç yorumları. Yay burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 26 Şubat 2017 Pazar Yay burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.