Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Eylül 2014 Pazartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Eylül 2014 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Duygusal davranmak istemediğiniz halde, bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Kısa yollarla ilgili planlarınız için gerekli tüm detayları gözden geçirmeli ve atılımlarınızı doğru bir şekilde yapmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Etki alanınızda olmayan konularda soğuma yaşamanızın size hiçbir faydası olmayacaktır. Bırakın olaylar akışında gelişsin, esnek ve rahat olmanın farkını gereceksiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Hem iş hem de sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilir ve ilginç fikirler edinebilirsiniz. Ancak tüm iyimserliğinize ve içtenliğinize rağmen herkesin sizinle hemfikir olamayacağınızı veya aynı yolu tercih etmeyeceklerini kabullenmeniz gerekiyor. Israrcı olmak kırgınlıklara yol açabilir. Daha ılımlı olun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün çevrenizdeki insanların size kattıkları konusunda objektif kalamayabilirsiniz. Seçici olmanın faydasını göreceksiniz. Her teklife nasıl olsa eğlenirim diye öyle heme n atlamayın. Hoş zamanlar bazen boş olabiliyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Takvim

Küçük bir zafer elde edip kendinizle gurur duyacaksınız. Bu daha büyük zaferin habercisi, önümüzdeki günlerde her konuda oldukça dikkatli olmalısınız.

1 Eylül 2014 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Oğlak burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Eylül 2014 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.