Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Temmuz 2014 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Temmuz 2014 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Yakınlarınızla ilgili yollar söz konusu olabilir. Partnerinizle olan ilişkilerinizde duygusal bir yaklaşım sergilerken daha bir sevecen olacaksınız. Yakınlarınızın problemleri sizi fazlasıyla meşgul edecek. Kardeşlerinizle işbirliği içinde olacağınız bir gün. Kendinizi üzecek konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Güven duygusuna ihtiyacınız var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Belli bir iş birliğini, danışmanlık hizmetini veya anlaşmayı gerçekten istiyorsanız, daha ılımlı olmalı, politik davranmalı ve kelimelerinizi dikkatli seçmelisiniz. Sakinlik ön planda olmazsa sorun çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Detayların önemli olduğu işleriniz için daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Gün içinde işlerinizin yanı sıra bazı kişisel randevularınız gereği dışarıda olabilirsiniz. Ertelediğiniz işlerinizi tamamlamaya bakın. Ek görevler almadan önce sağlığınızı ve ailenize ayırdığınız zamanı da göz önünde bulundurmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün iş ortamında karşılaşacağınız kişiler, size verilen ve tamamlamanız gereken görevler siz farkında bile olmadan size yepyeni kapılar açabilir. Özellikle kadın figürlerinden gelecek desteği kesinlikle geri çevirmeyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Takvim

İKİ aşk arasında kalabilirsiniz. Yüreğiniz başka, aklınız başka yerlere götürüyor sizi. Bencil olmayıp karşınızdaki insanları üzmeyin.

23 Temmuz 2014 Çarşamba Oğlak burcu günlük burç yorumları. Oğlak burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Temmuz 2014 Çarşamba Oğlak burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.