Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

18 Nisan 2014 Cuma

Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Çalıştığınız yerdeki iş akışında, her bir adımı aşırı bir şekilde dikkatli ve titiz götürüyorsunuz. Hatasız bir iş için uygun bir tarz fakat, günün hızla değişen şartlarında biraz daha çabuk davranmak da kaçınılmaz bir gereksinim. Bugün bulunduğunuz ortamın şartları konusunda, fazla irdeleyici olmak size zaman kaybettirebilir.

Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Önünüze türlü engeller çıkarmaya veya sizi tartışma ortamına sokmaya çalışan kişiler olabilir. Bu kişilere kayıtsız kalmanız ya da olan bitenin farkında değil gibi davranmanız kazanmak için iyi bir yöntem olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

RUTİN yaşam tarzı size göre değil ve kaprisli olmanızın tek nedeni monoton yaşam şekli. Değişiklikler gündeme gelecek.

Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Bugün anlatacaklarınızı mümkün olduğu kadar sakin bir ses tonu ve aceleye getirmeden anlatın. Hatta mümkünse söyleyeceklerinizi kağıda dökün. Göndermeden de mutlaka kontrol edin yanlış anlaşılacak bir şey olmasın.

Oğlak Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu

Bugün kişisel gelişim ve hafifleme konuları öne çıkıyor. Karşılaşacağınız olaylar sayesinde size yük olan konuları fark edeceksiniz. Çok fazla sorumluluk almanın sizi yorduğunu ve rahatlamanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Kendinizi biraz hayatın akışına bırakmalısınız. Bütün sorunları çözmek sizin işiniz değil. Ayrıca karşınıza eğlenmek için güzel fırsatlar çıkacak.