Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Ağustos 2016 Salı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Ağustos 2016 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün, iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu. Bir çok işinizi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız.. Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın.. Bugün, aşk konusunda onunla ilgili düşüncelerinize farklı bir şekilde yaklaşın, etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak düşünün ve hareket edin..

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bugünden itibaren 6 ay içinde, Mart ayındaki olayları hatırlatan veya devamı niteliğinde gelişmeler gündeme gelebilir.
Öğrenci Oğlakların eğitimlerinde değişiklikler gündeme gelebilir. Okul, ders veya öğretmen değişiklikleri veya bambaşka bir alanda eğitimler söz konusu olabilir.
Uzun mesafeli seyahatler için uygun bir dönem olmayabilir. Özellikle, yurtdışı seyahatlerinde veya yurtdışı bağlantılı işlerde veya yabancılarla ilişkilerde aksilikler yaşanabilir.
Yaşanan gelişmeler hayata bakışınızı veya belli konulardaki düşüncelerinizi değiştirebilir.
Eğer yalnızsanız, akrabalarınız veya komşularınız sizi yeni birisiyle tanıştırabilirler.
Aile üyelerinizin, akrabalarınızın veya komşularınızın hayatlarında önemli olaylar yaşanabilir ve bu konu sizin zamanınızı da alabilir, yaşadığınız yerde oluşan problemler(su borusu patlaması, sorun çıkartan komşular, kapanan yollar, ilaçlama faaliyetleri v.b) sıkıntı yaratabilir veya aile üyelerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz.
Eylül ayı içerisinde, mevcut işinizde bir partnerle çalışma veya yalnız çalışıyorsanız, ortaklık ya da iş birliği kurma olasılığınız yüksek.Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün finansal konularda stresler yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle sorunlar olabilir. İşlerinizdeki sıkışıklık keyfinizi kaçırabilir. İkili ilişkilerinizde daha gerçekçi yaklaşmalısınız. Yaşanan olaylara ayak uydurmanız gerekebilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yatırımlar gündeme gelebilir. İşleriniz için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Vatan

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Posta

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Takvim

Sorunları mantığınızı ön planda tutarak çözmekte ustasınız. Bugün yine sorunlarınız olabilir ancak yardım alarak çözmeye çalışın. Özellikle inatlaşmaktan vazgeçin.

30 Ağustos 2016 Salı Oğlak burcu günlük burç yorumları. Oğlak burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Ağustos 2016 Salı Oğlak burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.