Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Temmuz 2015 Salı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Temmuz 2015 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Düşündüğünüz olayları çok fazla büyütebilir ve kafanızın daha karışmasına neden olabilirsiniz. Ouml;zellikle, duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz saplantılarınızı denetim altında tutmalısınız. Yaptığınız çalışmalar, istediğiniz hedefe yaklaşmanızı sağlıyor. Ouml;zenli seçimleriniz sayesinde yaşam kalitenizi yüksek tutuyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Sağa sola ültimatomlarda bulunarak istediğiniz sonuçları alabileceğinizi sanıyorsanız, bugün, ‘’imkansız’’ diyebilirim Niobe’ce. Dolayısıyla, önemli konuları konuşmak için başka bir gün seçmek veya mutlaka konuşulması gerekiyorsa, kelimeleri dikkatli seçmek daha doğru olacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün sabah saatlerindeki bulanık fikirleriniz hata yapmanızı kolaylaştırabilir. Bilemediğiniz konulardan dolayı kayıplar yapacağınız zamanlar olabilir. Kabullenme içine girerseniz kontrolünüzü kaybetmeden üstesinden gelebilirsiniz. Sizi hapseden kontrol dışı olaylar gündeminizi etkileyebilir. Akışta kalın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün keyfinizi kaçıracak bir konuşmadan haberdar olabilirsiniz. Anladığınız şeyin gerçek niyetleri ifade edip etmediğinden emin olun. Belki de kasıtlı yapılmış olduğunu düşündüğünüz bir hareketin çok masum bir nedeni vardır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kartınız Yıkılan Kule... Ev veya iş değişimi gün içinde sizi hüzne sevk edebilir. Unutmayın ki bugün sizler için her şeyin başlangıcı olacak. Pozitif düşünceye yer açılın.

28 Temmuz 2015 Salı Oğlak burcu günlük burç yorumları. Oğlak burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 28 Temmuz 2015 Salı Oğlak burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.