Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

24 Nisan 2014 Perşembe

Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Kendinize taviz vermek isteyecek ve öz benliğinizi besleyecek çalışmalar yapacaksınız. Endişelerden uzak yaşama tarzınızı benimsemek isteyeceksiniz. Bugün, birlikte çalışacağınız kişilerin size yaklaşımlarını önemsemeli ve duygusal olaylarını takibe almalısınız. Bazı olayları yeniden yapılandırmak isteseniz de, şimdilik beklemeyi yeğlemelisiniz.

Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Bugün görev ve sorumluluklarınızı yetiştirmek için oldukça yorulabilirsiniz. Ancak, gün içserisinde size yardım etmeye çalışan kişiler işinizi kolaylaştıracaklar. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

BİRLİKTE olduğunuz kişileri duygusal anlamda zorlayabilir ve küçük nedenler yüzünden sorunları büyütebilirsiniz. Sakin kalın.

Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Önemli konuşma ve toplantılarınız için iletişim becerilerinizi kullanarak yapacağınız işler, özellikle yollarda e hareket halindeyken yürüteceğiniz işler ve mesleki konular için destekleyici bazı etkiler altında olacaksınız bugün.

Oğlak Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu

İletişim konularında yoğunluk öne çıkıyor. Bugün çevrenizde pek çok değişiklik yaşanabilir. Bu haber trafiği zihninizi bir parça dağıtabilir. Özellikle yazışmalar ve sözleşmeler konularına özel bir dikkat göstermelisiniz. Bugün zihniniz çok açık ve üretken. İşinizle ilgili fırsatları kolayca görüp değerlendirebilirsiniz. Kardeşlerle ilgilenmek yine söz konusu olabilir.