Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Kasım 2015 Pazartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Kasım 2015 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün Ay rsquo;ın konumu, çalışma yaşantınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Rutin çalışmaktan hoşlanmıyorsunuz. Yaşam tarzınızı ve günlük yaşantınızı işinize endeksleyerek yaşayacağınız bir gün. İkilem yaşamayı istemediğiniz için, olayların çözümünü kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz. Duygularınızı denetlemekten yanasınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Dışarıda kurulan tuzaklar, manipülasyonlar, engeller, baskılar v.b her ne olursa olsun, önemli olan içsel anlamda büyümeniz ve ruhsal anlamda gelişmeniz sevgili Oğlaklar. Göreceksiniz ki, gerçekten çok yol katettiniz ve sizi hiçbir şey yıkamaz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konuların ön plana çıkabileceği bir hafta sonundayız. Sabah saatleri yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün eşinize, ailevi işlere daha yakından bakmalı ve ortak bir zemin aramalısınız. Duygusal alanda paylaşacak çok şey var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Vatan

Fiziksel olarak yorgunluk ve halsizlik söz konusu olabilir bugün. Yapmanız gereken işleri ertelemek onları iş listesinden yok etmeyecek. Oturduğunuz yerden de rahatlıkla yapacağınız işlere yönelirseniz verim alırsınız bugün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kendinizi her konuda tatmin etmek için doyumsuzluk örneği sergiliyorsunuz. Size doğru görünen konular başkalarına aynı gelmiyor. Dost kaybedebilirsiniz

30 Kasım 2015 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Oğlak burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Kasım 2015 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.