Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Temmuz 2014 Perşembe

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; beklediğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Ay'ın bulunduğu konum, hedeflerinizi belirlemek istediğinizi gösteriyor. Yaşadığınız çelişkilerden bir an önce kurtulmalısınız. Kariyerinde beklenti içinde olanlar, amaca yönelik girişimlerden çekinmemelidirler.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Aniden orta çıkan çelişkili durumlarla uğraşmanız gerekebilir. Bazı sorular sormanız ve cevaplara ulaşmanız, belli bir ilişkiniz ya da iş birliğinizle ilgili belirsizlikleri azaltmanıza yardım edecek bilgiler edinmenizi sağlayabilir. Niyetiniz konusunda net olmamanız durumunda eski bir ilişki veya geçmişten gelen tutkulu bir aşk problem yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı iniş çıkışlı durumlar, beklenmedik gelişmeler veya bazı değişiklikler sizi, rutin anlaşmalardan, bazı kişilerden veya düzenlemelerden bağımsız özgür bir konuma taşıyabilir. Ancak, siz yine de, olası bu tür rahatsız edici görünen olaylar yaşanmaması için tedbir almalı veya olan biten değişiklikleri kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Nedensiz yaprak kımıldamadığına göre, ortaya çıkan gelişmeleri dikkatle ele almak veya incelemek daha doğru olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Eğitim ve akademik çalışmalarınıza dair olumlu gelişmeler gözüküyor. Araştırmalarınız açısından önemli bilgilere ulaşabilir, farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. İletişim ve medyadaki işlerinizde mücadele ve başarı temaları öne çıkıyor. İşleriniz ses getirebilir. Gerek iş gerekse sosyal açıdan çevreniz genişleyecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Vatan

Seyahatler, farklı ancak boşa zaman harcatmayacak uğraşlar için elverişli olacak günün enerjisi. Yeni bilgiler ve yeni öğrendiğiniz her şey bugün size tahmin etmediğiniz açılardan fayda sağlayacak. Üstelik de kalıcı olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Takvim

YAŞADIĞINIZ bir aşk varsa bunu canlandırmak için elinizden gelen ne varsa yapın. Yaptığınız her jestin karşılığını alacaksınız.

31 Temmuz 2014 Perşembe Oğlak burcu günlük burç yorumları. Oğlak burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 31 Temmuz 2014 Perşembe Oğlak burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.