Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Ağustos 2015 Pazartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

31 Ağustos 2015 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Bugün Ay, size, olumlu bir motivasyon da sağlıyor. Ccedil;evrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bazı konularda fikirleriniz tamamen değişmiş olabilir ve farklı düşünmenizin nedenlerini açıklamak için ter dökmeniz gerekebilir. Bu tür şeylerle zaman harcamamalısınız. Tam da olmanız gereken noktada duruyorsunuz ve olumlu düşünürseniz faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay, enerjimizi yükseltse de, cesaretle yapmaya kalktığımız işlerde yanılma payımız olabilir. Önümüzdeki birkaç gün kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya yanılgılar gündemde. Yanıltıcı kişilere dikkat etmemiz gerekebilir ya da bazı konularda gerçekleri görmekte zorlanabilir, gerçekleri isteklerimize veya görmek istediğimiz şekilde yorumlayabiliriz. Daha sorgulayıcı ve şüpheci olmalıyız. Hayallerde ve rüyalarda artış görülebilir. Su başlıklı konular da gündemde olacaktır önümüzdeki birkaç gün boyunca. Gece saatlerinde, ufak tefek streslere ve gergin diyaloglara dikkat etmeliyiz veya genel anlamda huzursuz bir uyku söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişte kalan bazı insanlarla uğraşmanız gerekebilir. Sakin kalmanızda fayda var. Sabah saatlerinde almanız gereken kararlarda acele etmeyin. Gün içinde güçlü durmanız sizin lehinize olacaktır. Akşam saatlerinde yaşanabilecek ufak ev kazalarına karşı dikkatli olun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün erken saatlerde ve günün ilk yarısında yapacağınız önemli bir görüşme ya da iletişim becerilerinizi kullanarak yapacağınız bir işiniz varsa eğer mümkün olduğunca seviyeli ve ölçülü ifadeler kullanmaya gayret edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Takvim

Seyahate çıkabilirsiniz. Bu yolculuk, hem maddi hem de manevi bazı faydalar getirebilir. Fırsatları görmek için çevrenizi sürekli gözlemelisiniz.

31 Ağustos 2015 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Oğlak burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 31 Ağustos 2015 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.