Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2014 Cuma

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Kasım 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Küçük seyahat planları yapacaksınız

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Kafanızdaki bir fikri karlı bir işe dönüştürebilirsiniz. Bazı iş birlikleri sandığınızdan daha fazla işinize yarayabilir. Bazı işleri kendi başınıza halletmeniz tasarruf etmenizi sağlayabilir. Diğerleriyle ilişkilerinizde takınacağınız tutum başarının dozunu ayarlayabilir. Avukatlar, menajerler, terapistler v.b(ihtiyaca bağlı olarak meslek grubunu siz yazın) size iyi gelebilir önümüzdeki günlerde. Tüm burçlar için gün geneli: Genelde fikir alışverişleri, yazışmalar, anonslar, toplantılar ve görüşmeler artıyor, ama baskıcı atmosfer(kişiler?), içsel endişeler, sınırlayıcı durumlar ya da genel anlamda bir kasvet gün bir an önce bitse hissi yaratıyor. Çevredeki kişilerin tuhaf tavırları, garip diyalogları veya istikrarsız ya da inatçı hareketleri gerçekçi olmayan kişilerle olduğunuz hissine kapılmanıza neden olabilir ya da tam tersi, siz, çevredekiler tarafından bu şekilde algılanabilirsiniz. Yanıltıcı kişilere ve kararlara karşı tedbirli olmak gerekebilir ya da bazı kararsızlıklar veya belirsizlikler söz konusu olabilir. Mevcut etkiler bir zamanlar hoşumuza giden ya da yararlı bulduğumuz, ama artık bize hitap etmeyen iş, düzenleme, ilişki veya alışkanlıklardan kurtulmamıza olanak tanıyabilir. Yarından itibaren ise, enerji tamamen yenileniyor, boş bakışlardan hoş bakışlara geçiş var! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Anlaşmalar ve sözleşmelere dair işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Çalışmalarınızın meyvesini alacağınız bir dönemdesiniz. Ancak ufak pürüzleri gözünüzde büyütmemeye ve ılımlı olmaya özen göstermelisiniz. Akılcı yaklaşımlar hem iş hem de ortaklarınızla olan iletişiminizde olumlu etkiler yaratacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

DUYGUSAL konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Karşı tarafın sizi yanlış anlamasından korkuyorsunuz.

21 Kasım 2014 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 21 Kasım 2014 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.