Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Temmuz 2015 Salı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

7 Temmuz 2015 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor ve maddi konularla ilgili yapacağınız ilerlemeler çok önemli. Emlakla ilgili düşüncelerinizle ilgili yatırımlar söz konusu. Beklentilerinize cevap bulmanız sizi farklı yatırımlara yönelmenize neden olacak. Bugün kendinize çok daha fazla zaman ayırmalı, planlarınızı dingin bir kafa ile yapmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Belli işleri özel bir yolla ele almak konusunda istekli olabilirsiniz. Ancak, işleri ortaya koyma biçiminizi eleştiren ya da bu alanda size daha yenilikçi yollar gösteren kişiler olursa, tavsiyelerine kulak vermenizde fayda var.Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cüzdanınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğleden sonra iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Ani çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bir arkadaşınızla gergin bir konuşma yapabilirsiniz bugün. Eğer anlaşmazlık yaratan bir meseleniz varsa bunu güzellikle çözmeye çabalamak, hiç yokmuş gibi davranmaktan daha iyi olur. Çözüm aranızdaki dostluğu pekiştirecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

Bu aralar biraz huzursuzsunuz. Alışveriş yaparak hırsınızı çıkarmaya çalışmayın sakın. Bir anda bir sürü lüzumsuz şeye sahip olabilirsiniz.

7 Temmuz 2015 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 7 Temmuz 2015 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.