Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Kasım 2014 Cumartesi

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Kasım 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinç altınız çok yoğun. Bazı konularda taviz vermekten korktuğunuz için, olayların detayları çok önemli. Bugün, her şeyi irdelemekten yorulabilirsiniz. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bu hafta sonu, kulağa mantıksız, hatta çılgınca gelebilecek fikirleri olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Tavsiyeleri çok fazla ciddiye almasanız da, yine de dinlemek için zaman ayırmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Kişisel çekişmelerden ilişkileriniz kadar işiniz de zarar görebilir. Zıtlaşmalar geliştirici olmayacak. Mantık ve sağduyuyu devreye sokmaya çalışın. Objektif olabilmek, güven verici ve de ikna edici olmanızı sağlayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

FİZİKEN dinlenmeye ihtiyacınız var. Yoğunluğunuza rağmen hala enerjiksiniz fakat birkaç saat fazla dinlenmek size çok iyi gelecek.

1 Kasım 2014 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Kasım 2014 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.