Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2015 Cuma

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Mayıs 2015 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Enerjinizin yüksek olmasına rağmen, Merkür'ün geri hareketinden dolayı maddesel konularda olumsuz üzücü sonuçlara neden olabilir. Atacağınız yanlış bir adım, projelerinizde, işlerinizde ve anlaşmalarınızda istenmeyen noktalara gelmenize neden olabilir. İmkansız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir..

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Belli plan, düzenleme veya projelerin içierisinde niçin yer aldığınızı veya ne yapmaya çalıştığınızı sorgulayabileceğiniz günlerdesiniz. Belli anlaşmalara veya tekliflere onay vermeden önce, olayları net şekilde görmeyi beklemeniz gerekiyor. Flu ortamları içeren birkaç günün içindeyiz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Korku ve endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Ortaklı para konularıyla uğraşabilirsiniz. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Size kriz yaratacak konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Akşam saatleri daha keyifli geçecektir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

Platonik aşkınızdan ilgi görmeyebilirsiniz. Bu hareketlerinizin yanlış olduğuna önce kendiniz inanın.

29 Mayıs 2015 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 29 Mayıs 2015 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.