Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mayıs 2016 Salı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

31 Mayıs 2016 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Büyük rakamlar peşindesiniz fakat beklentileriniz boş değil. Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen, önleyemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Bugün, engellere takılabilirsiniz. Yolda yürürken çok dikkatli olmalısınız. Kazalara müsaitsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

iş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız işleri ilgilendiren başlıklarda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ayın ilk haftasında bonkörlüğünüz üzerinizde. ihtiyacı olan kişilere yardım etmek isteyebilirsiniz. Ancak, yapacaklarınızın karşılığı olmasını bekliyorsanız, bu biraz zor görünüyor ya da sizi maddi anlamda yanıltan veya sizden fayda sağlamaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi açıdan kaygan ya da uğraşı gerektiren bir zemindesiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün elinizde olmayan konulardan dolayı stresler meydana gelebilir. Bazı konularda fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işler engellenebilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Gelecekte planladığınız konularda elinizde olmayan nedenlerden dolayı ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlar olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün fikirleriniz ve konuşmalarınız ile insanlar üzerinde güçlü etkiler yaratma şansınız olacak. Kendinden emin ifadeler ve kararlı tavırlar güven ortamını yaratacak. Önemli görüşmelerde mutlaka söz almaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

Ruhunuzu negatif enerjilerden arındırmak adına hiç bilmediğiniz işlere kalkışıyorsunuz. Bunu maddi değil hobi olarak yapmaya çalışın. Aşkta tedirgin görünüyorsunuz.

31 Mayıs 2016 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 31 Mayıs 2016 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.