Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2016 Çarşamba

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2016 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız,yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bugünlerde, ikili ilişkilerinizde agresif ve gergin etkiler gözlenebilir. Olaylara daha sakin yaklaşmalı ve iyice düşündükten sonra adım atmalısınız.Tüm burçlar için gün geneli: Ay boşlukta. işler istediğimiz akıcılıkta ilerlemeyebilir veya kararsız ya da halsiz olabiliriz. Ancak, Jüpiter’in etkin konumu bugün dahil önümüzdeki on günü çeşitli şanslara, fırsatlara, olanaklara açık hale getiriyor. Hepimiz hayatımızın farklı alanlarında kendimizi iyi hissedebilir, hayata daha iyimser bakabiliriz. Ancak, bir iki gün için geçtiğimiz haftalardan gelen gerilimler veya sıkıntılı durumlar da devrede olacak. Sonuçlanma enerjileri ön planda. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün elinizde olmayan konulardan dolayı stresler meydana gelebilir. Bazı konularda fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işler engellenebilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Gelecekte planladığınız konularda elinizde olmayan nedenlerden dolayı ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlar olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün kendinizle baş başa kalacağınız bir zaman dilimini mutlaka yaratın. Normal şartlarda bir türlü yüzleşmeye cesaret edemediğiniz konularla, korku ve kaygılarınızla yüzleşme ve sebepleri ortadan kaldırma şansı olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

AŞIRI beklentileriniz projelerinizde gecikme yaratabilir ve üzüntü yaşayabilirsiniz. Ancak diğer günlerde hareketlilik başlayacak dert etmeyin.

4 Mayıs 2016 Çarşamba Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 4 Mayıs 2016 Çarşamba Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.