Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Ağustos 2015 Pazartesi

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

31 Ağustos 2015 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor. Geçmişle ilgili nostaljik anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu halinizi, aşırı olmaması şartıyla partnerinizde paylaşıyor. Bugün bulunduğunuz ortamlarda kişisel cazibenizle çevrenizi etkilerken, uzun süredir haber alamadığınız kişileri özleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Normal koşullar altında her zaman yanınızda olan bazı kişiler bu sefer sizin ilerlediğiniz doğrultuda hareket etmeyebilir, destek vermeyebilir veya yanınızda yer almayabilirler. Bu durumda, bu hafta sonundan itibaren bazı kişileri yakın çevrenizde çıkarma ihtiyacı duyabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Sevdiklerinizle bir arada olmak için güzel nedenler var. Tembellik etmek, hayal kurmak çekici gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün üzerinizde etki bırakan ve aldığınız ya da alacağınız kararlarda tesirli olan dostlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var. Baskın olmaya çalışanlara rağbet etmeyin. Eleştiriler olabilir ancak yıkıcı etki bırakmamalı.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kartınız Başarı... Bugünlerde her istediğinizi forma sokabildiğiniz için başarıya yakınsınız. Her istediğinizin olması sizi çok şaşırtıyor.

31 Ağustos 2015 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 31 Ağustos 2015 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.