Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Ekim 2014 Salı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ekim 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Maddi konularda yoğun mücadeleler sevmediğiniz konular olmasına rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Güveneceğiniz kişileri iyi seçin. Jüpiter Aslan'da ilerlerken, güçlü duygusal motivasyonlar veriyor. Yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Detaylar veya aksilikler cesaretinizi kırdığında belli amaç ve hedeflerinize ulaştığınızda sizi ne kadar güzel şeylerin beklediğini hatırlamalı ve büyük resme odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Yaratıcılığınızın arttığı keyifli bir gününüzdesiniz. Zevklere dönük harcamalarınız artabilir. Eğlenceli organizasyonlara katılmak ya da bunları düzenlemek yönünde girişimleriniz olabilir. Aşk ve beraberlik konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. İlgi duyduğunuz kişiyle bir araya gelme ve yakınlaşma fırsatları çıkabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Daha önce keyfinizin kaçmasına sebep olmuş bir kişi bugün siz aklınızdan çıkarmaya çalışsanız da bir şekilde karşınıza çıkabilir. Kırgınlıkları uzatmak yerine dostluk elini uzatıp ilk adımı atan kişi olma büyüklüğünü gösterin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

HAYATI bugün kendiniz için yaşayın. Bıkkınlık hissedip enerjinizi düşürmemeye çalışın. Bir iki saat yalnız kalmak size ilaç gibi gelecek.

21 Ekim 2014 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 21 Ekim 2014 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.