Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Eylül 2016 Perşembe

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Eylül 2016 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün, çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz. Ailenizle ilgili çözmeniz gereken bir sorunla ilgili arkadaş çevresinden yardım alacaksınız. Ayrıca, kişisel zevklerinizi de onlarla paylaşmaktan son derece mutlu olacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Fikirlerinizi açık şekilde dile getirebilirsiniz, ama duygularınızı işe karıştırmamalısınız. Gerçeklere dayanarak konuşmanız durumunda insanlar olayları sizin bakış açınızla görebilirler. Yeni bir bakış açısı ya da trendlere uygun tavırlar olumlu karşılanacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün kendinizi çok rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. İlgilendiğiniz konuları görmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Arkadaşlarınızla birlikte olmak size iyi gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Yaratıcılığınız oldukça aktif olacak. Bir hobiniz ya da sanatsal bir uğraşınız varsa bugün her zamankinden güzel işler çıkarabilirsiniz. Kalbinizi çarptıran ve de gözünüzü karartacak yeni bir aşk da kapınızı çalabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kartınız Ruh... Düşünce ve duygularınızda bir takım değişimler yaşayabilirsiniz. Aşk konusunda ihanete uğradığınızı düşünerek kendinize günü zehir edebilirsiniz.

29 Eylül 2016 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 29 Eylül 2016 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.