Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2015 Cumartesi

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Nisan 2015 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Şimdiden daha olgunlaşmamış veya ne olacağı belli olmayan işleri planlamanın bir mantığı olmayabilir. Olayların düşündüğünüz veya planlandığı gibi ilerleme olasılığı çok yüksek görünmüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün yakın çevreniz ve ailenizle ilgili konularla daha fazla ilgilenme gereği hissedebilirsiniz. Evde olmak, evle ilgilenmek söz konusu.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün konuşmalarınız ve fikirleriniz ile insanlar üzerinde güçlü etkiler yaratma şansınız olacak. Kendinden emin ifadeler ve kararlı tavırlar güven ortamını yaratacak. Önemli görüşmelerde mutlaka söz almaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

Sıkıntıdan uzak kalmayı başaracaksınız. Bugün biraz sağlık sorunlarınız olsa da endişe verici bir durum söz konusu değil. Enerjik davranıp bu durumu yenebilirsiniz.

25 Nisan 2015 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 25 Nisan 2015 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.