Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2014 Salı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Temmuz 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Atılımcı ve değişken yapınızı denetlemek zorundasınız. Bugün vereceğiniz her türlü kararı sonradan değiştireceğinizden emin olabilirsiniz. Yakın dostlarınız ve arkadaşlarınızla duygusal iletişim içinde olacağınız konular gündem kazanacak. Onlara her türlü konuda güvenmek isteyebilirsiniz. Gücünüzün sınırlanmasından hoşlanmıyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

İstikrar sizi her tür olumsuzluktan koruyacaktır. Sizi duygusal anlamda zorlayan veya ani tepkiler vermenize neden olan kişiler evinizde veya iş hayatınızda ilişkilerinize zarar verebilirler. Mantıklı davranmaya çalışmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Olan biten herşeyi kontrol edebilmek maalesef mümkün değil. Ancak, halen kendi inisiyatifimizi kullanarak halledebileceğimiz ve mevcut düzenin dışında yollarla ilerleyebileceğimiz konularımız var. Ticari, yaratıcılık gerektiren, işle veya maddi konularla ilgili başlıklarda alternatif seçeneklere ve yaklaşımlara açık olmamız durumunda kendi yolumuzdan gidip gururla herkesin duymasını sağlayabiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Duygusal açıdan kendinizi daha dengeli ve rahat hissedebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha iyi ifade edebilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Riskli yatırımlarla ilgili bazı fırsatlar gözüküyor. Ancak iyice araştırmadan adım atmama eğilimindesiniz. Tavrınız kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Sağduyulu davranmaktan vazgeçmeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Eğlenceye ve özel görüşm elere yer vermek, davetler, keyfi olan gezi ve buluşmalar, çocuklarla ve çocukça vakit geçirmek için uygun olacak. Akşam saatleri ise bu konularda aradığını bulamama ve kontrolü kaybetme söz ko nusu.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

YAKINLARINIZDAN alacağınız haberler sizi şaşırtacak. Bir dedikodu yumağının içinde bulabilirsiniz kendinizi. Uzak durmalısınız.

29 Temmuz 2014 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 29 Temmuz 2014 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.