Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Ağustos 2015 Salı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Ağustos 2015 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor ve bugün, özgürce çalışmaktan yanasınız ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizde daha yapıcı ve yaratıcı davranmayı yeğlediğiniz bir gün içindesiniz. Olayların yönünü kendi doğrularınız için değiştirmek istemeniz doğal. Bugün sezgilerinizi somut bir hale getirmeyi planlamalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

İş hayatınızı ya da sosyal yaşamınızı ilgilendiren ilginç, belki de tuhaf olarak tanımlanabilecek öneri, teklif, davet veya gelişmeler söz konusu olabilir. ‘’Bu da nereden çıktı?’’ demek yerine, neden olacağı ilham verici olaylara odaklanmak daha doğru olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün bilemediğiniz konularla ilgili gizli kalan şeyler olabilir. Psikolojik olarak etkilenebilirsiniz. Gün içinde kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili hapsolmuş hissedeceğiniz zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha fazla dengelendiğinizi hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Erken saatler içe kapalı, diğer insanlardan uzaklaşma ihtiyacında olacağınız nitelikte geçecek. Aksine zorlayacak aktiviteler sizi huzursuz edebilir. Zoraki sosyal ortamlardan kaçının. Gereksiz sohbetlere girmeye de gerek yok.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

Plansız yapacağınız her şey bugün size vakit kaybettirecek. Duygusal anlamda yıldızınız parlarken mutlu olacağınız konuşmalara vakit ayırın.

4 Ağustos 2015 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 4 Ağustos 2015 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.