Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Ekim 2016 Perşembe

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

27 Ekim 2016 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Duygusal yaşantınızda arzularınız ön planda olacak. Yaşadığınız olayları, derin bir şekilde ele alıyorsunuz. Bugün Ay

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Konuşmalarınız ve konuşma tarzınızla insanları etkileyebileceğiniz ve verimli diyaloglar içine girebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Fikirlerinizi sizden farklı fikirlere sahip kişilerle paylaşarak herkesi memnun edecek yollar bulabilirsiniz.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. ikili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Gün içinde zihinsel konularda yorulabilirsiniz. Kendi içinizdeki enerjiyi dışa vurmak isteyebilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Bugün duygusal yönden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Aldanmalara açıksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün duyacağınız bazı haberler sizi çok mutlu edebilir. Anne-babalar çocuğunuz için yapacağınız şeyler günün büyük kısmını alabilir. Becerisini takdir edin. Daha iyi olabilir mutlaka, ama bugün eleştiri sesinizi biraz kısın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

Bazı konularda gereksiz yere inat edebilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda bir hayli uyumsuzluk içindesiniz. Böyle giderse patronunuzla da aranız açılabilir. Daha uyumlu olun.

27 Ekim 2016 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 27 Ekim 2016 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.