Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Aralık 2014 Pazartesi

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Aralık 2014 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanarak, yeni düşünceler gündemde olacak, ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. İlginç insanlarla tanışmaktan zevk alacağınızı çevrenize hissettireceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte iletişim, medya, bilişim, seyahatler, eğitim, hukuk, dış ticaret, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler alanlarında yeni başlangıçları veya yenilikleri işaret ediyor. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Araştırma ve geliştirmeye dair çalışmalarınızda son derece üretken bir gününüzdesiniz. Hatta eğitim ve akademik kariyerle ilgili önemli girişimleriniz olabilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmekte daha istekli ve gayretli olacaksınız. Yayıncılık ve medyaya dair işlerinizde hareketlilik gözüküyor. Biraz sabırlı olmanız gerekecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Yeniay ile birlikte bir seyahat ya da yeni bir eğitim, akademik çalışma fırsatı doğabilir. Hukuksal konularda, reklam, pazarlama ve yayıncılık adına taze başlangıçlar gündeme gelebilir. Yeni insanlar girecek hayatınıza.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

Bugün kalbi boş olan Boğalar için özel gün olacak. Heyecan dolu bir güne merhaba diyecekler. Karşı cinsin ilgisini çekmek size keyifli bir gün sunuyor.

22 Aralık 2014 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 22 Aralık 2014 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.