Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Eylül 2014 Perşembe

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

18 Eylül 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Beklediğiniz konuların sizi olumsuz etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe, her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz. Kısa sürede olayların sizin lehinize dönüşeceği kesin. Yazılı anlaşmaların gündeme geleceği bir dönem. Karşılıklı şartlar ve dingin ortam yaratma konusunda çaba göstermeniz gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bazı konulardaki tavsiyelerinizin veya eleştirilerinizin karşı taraf için olumlu değişikliklerin yolunu açma olasılığı olmasına rağmen, bu kişilerin sizi dinlememesi veya size kırılması olasılığına karşı da plan yapmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Daha duygusal ve daha sahiplenici davranma eğilimindesiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlere dair konularda bu tavrınız iyice belirgin hale gelecek. Çevrenizdeki değişikliklere karşı oldukça hassassınız. Gün içinde gerek sözlü gerekse yazılı iletişimlerinizde yoğunluk olabilir. Anlaşmalarınızı sonuçlandırmaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün önemli bir meselede uzlaşmayı sağlayan, insanların arasını yapıp olayı tatlıya bağlayan bir rolünüz olabilir. Özellikle yakın çevre ve kardeşler söz konusu olduğunda bilirkişi görevi üstlenebilirsiniz. Susmayın. Konuşun.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

GÜNEŞ gibi parlamaya hazır olun. Çevrenizde dikkat çekmeye başlayacaksınız. Şanslı döneminize giriyorsunuz. Fırsatları değerlendirin.

18 Eylül 2014 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 18 Eylül 2014 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.