Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Eylül 2014 Salı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Eylül 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz.. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak, ortaya çıkaracaksınız. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı siz kazanacaksınız. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Maddi konular, kaynaklar ve yetenekleriniz konusunda tartışmaya girmemeye dikkat edin. Uzlaşmacı olanın kazanacağı günler. Sağlığınızı ihmal etmemeniz ve vücudunuzdan gelen sinyalleri dikkate almanız gereken bir aydasınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi ve kendi yöntemleriyle(tuvalet temizlemekten oyun kurgulamaya, bahçe bakımından füze ateşleme sistemleri çizimine kadar v.b) yapsın. Sizin öneri ve tavsiyeleriniz şu an kullanılanlardan çok daha verimli veya faydalı olsa bile kimsenin öneri ya da tavsiyeleri kaldıracak psikolojisi olmayabilir. Akşamüstünden itibaren ise, etkiler yumuşayabilir, hatta gece saatlerinde hoş sürprizler veya olası hoş gelişmeler günün güzel kapanması anlamına gelebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Değişim ve dönüşüm temaları öne çıkıyor. Özellikle duygusal açıdan sizi bağlayan ve kısıtlayan durumlardan kurtulma gayretinde olabilirsiniz. Para konularında ise ani gelişmeler meydana gelebilir. Yeni durumlardan avantaj sağlamak size bağlı gözüküyor. Uzmanlarından alacağınız tavsiyeleri göz ardı etmeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün size verilen işler ya da sizin üstlendiğiniz görevler dış bağlantı ve kaynak yaratmayı gerektiriyor. Başkası adına bir söz vermeyin, onlar adına düşünmeyin. Temelde aynı fikirde olsanız bile yönteminiz farklı olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Takvim

PLATONİK olarak size hayranlık duyan bir kişinin olur olmaz yerde karşınıza çıkması size bıkkınlık getirebilir. Onu kırmadan konuşun.

2 Eylül 2014 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 2 Eylül 2014 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.