Terazi Burcu 2012 Falı

Terazi Burcu 2012 Falı

Terazi Burcu 2012 Falı

Aşk Hayatı

Ocak:

9 Ocak'ta, aile ve yuva evinizde dolunay gerçekleşecek. Evinizde ufak tefek değişimler yapabilir, evinizi güzelleştirecek objelerden ve dekorlardan yararlanabilirsiniz.

Şubat:

Sezgilerinizin yüksek olmasıyla nedeniyle farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde olacak hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz.

Mart:

Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Sosyal hayatı sevmenize rağmen bu dönemde belli süreler yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız.

Nisan:

Duygusal konulara daha ince bir şekilde yaklaşmaya başlıyorsunuz. Zorluk çıkaran olaylara odaklanacaksınız.

Mayıs:

Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bu dönem, çok fazla efor sarf etmeden, cesaretinizi e yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız.

Haziran:

7 Haziran'a kadar Merkür. 9. evde ilerlemesinin veriği etkiyle, yolculuklarınızda bazı sorunlara yol açabilir. Venüs 26 Haziran'a kadar geri hareketine devam edeceği için. duygusal değişimlere dikkat etmeniz şart.

Temmuz:

19 Temmuz'da yeni ayla birlikte kariyer evinizde olumlu etkiler başlayacak. Çevre ilişkilerinizde bir canlılık gözlenecek ve yeni tanışacağınız insanlarla bazı ortak çalışmaların temelini atacaksınız.

Ağustos:

Bu ay birçoğunuz, özellikle arkadaş çevrelerinde, karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyeceksiniz. Yeni kişilerle tanışmanız da olası.

Eylül:

Eğer bir aşk yaşıyorsanız, bu ay romantizm dolu günler sizi bekliyor. Ay'ın büyük bir kısmı aslan burcunda ilerliyor. Süpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun.

Ekim:

Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kurabilir.

Kasım:

İmajınıza yönelik gayretler içine girecek, dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız.

Aralık:

Evinizde bir hareketlenme söz konusu. Farklı düşüncelerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Onların yorumları motivasyon gücünüzü artıracak.

İş Hayatı

Ocak:

Bu kazançlar konusunda fazla şanslı değilsiniz. Para kazanmak yerine elinizde var olanı değerlendirmeyi yeğleyin. Bazı işler konusunda da kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bunun için çevrenize karşı bakıcı davranışlar içinde olacaksınız.

Şubat:

Bu dönemde imzalamanız gereken işlemlere dikkat etmeli, her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız.

Mart:

Bu ay, bazı iş gecikmeleri de olabilir veya beraber çalıştığınız kişilerle aranızda bazı sorunlar çıkabilir. Beklentilerinizin karşılığını alamayabilirsiniz.

Nisan:

Güçlü sezgileriniz, iş hayatında çok işe yarayacak ve kariyerinizde önemli gelişmeler için adımlar atacaksınız.

Mayıs:

Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu bu ay çok daha net göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlarken, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayabilirsiniz.

Haziran:

İnatçı yönünüzü ve pratik zekanızı daha da geliştirecek ve tam kapasiteyle kullanacaksınız. Zorlukların sizi etkileyemeyeceği bir performans çizeceksiniz.

Temmuz:

Kaçırdığınız eski iş fırsatlarının karşınıza yeniden çıkması sizi şaşırtacak. Hak ettiğiniz fakat bir türlü gelemediğinizi düşündüğünüz bir iş konumuna da gelebilirsiniz. Geciktiğiniz başarılarınız size ödül olarak dönecektir.

Ağustos:

17 Ağustos'ta doğan yeni ay sayesinde edindiğiniz dostlarınızdan önemli avantajlar sağlayabilir ve onların ilginç fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Mesleki anlamda yeni başarıların temeli atılabilir.

Eylül:

16-30 Eylül arasında duygularınızı saklama gereği duyacaksınız. Gizli dutgularınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

Ekim:

6 Ekim'den sonra finans evinizde güçlenme oluyor. Çevre şartlarınızı, finansal hedeflerinizle bağdaştıracaksınız. Çevrenizdekilerle kurduğunuz uyumlu ilişkier en büyük yardımcınız olacak.

Kasım:

28 Kasım'da 9 evinizde gerçekleşecek olan ay tutulması, işle ilgili ilginç teklifler gelmesini sağlayabilir.

Aralık:

Bu ay içinde finans gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecek.

Sağlık Durumu

Ocak:

Bu ay sağlığınız ve enerjiniz iyi görünüyor. Kalbinize, bacaklarınıza ve böbreklerinize özen göstermelisiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu olabilir.

Şubat:

Sağlık evinizde Neptün ve Merkür gezegenleri bulunuyor. Bazı rahatsızlıklar yaşamanız söz konusu olabilir.

Mart:

Fiziksel ve ruhsal anlamda yaşayacağınız değişimleri iyi tespit etmelisiniz.

Nisan:

Boğaz bölgenizi iyi korumalısınız.

Mayıs:

Sağlık konusunda güçlü olmanıza rağmen enerji yoğunluğunuzdan dolayı gergin olabilirsiniz.

Haziran:

Bu ay iskelet sisteminizi, dişlerinizi, kol ve bacaklarınızı korumalısınız.

Temmuz:

Önemli bir sağlık problemi yaşamayacaksınız.

Ağustos:

Abartılı bazı davranışlar size olumsuz olarak geri dönebilir. Dikkat!

Eylül:

Ay boyunca, sağlık eviniz, size büyük bir şans getiriyor. Sizi rahatlatacak spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.

Ekim:

15 Ekim'den sonra her şey istediğiniz gibi olacak. Kollarınızı, ayaklarınızı, ve dizlerinizi korumalısınız. Zihinsel enerjinizi dağıtmak yerine gerekli odaklanmayı sağlamalısınız.

Kasım:

Uykusuz kalmamalı ve size depresif bir hava verecek olaylara karşı temkinli olmalısınız.

Aralık:

Yılın son ayında sağlığınızla ilgili herhangi bir olumsuzluk söz konusu olmamasına rağmen yakın çevrenizdeki kişilerin ciddi sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz.

Terazi Burcu 2012. Terazi Burcu 2012 falı. 2012 fal Terazi Burcu.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.