Terazi Burcu 2018

Terazi Burcu 2018

Terazi Burcu 2018

Terazi Burcu 2018 Falı

Sevgili Terazi burcu, 2018 yılının ilk günlerinden itibaren iç dünyanızda var olan olumsuzluklardan yavaş yavaş kurtulma imkanı elde edeceksiniz. Sizi kısıtladığını düşündüğünüz her ne varsa yavaş yavaş hayatınızdan çıkartacak ve yaşantınıza çeki düzen verebileceksiniz. Geçen yılın üzerinizde fazlasıyla stres ve gerginliğe sebep olduğunu iyi biliyorsunuz ancak ne olursa olsun sürekli gelişim gösterdiniz.

2018 yılı kendinizi toparlayacağınız ve yaşantınızın düzene gireceği yıl olarak dikkat çekiyor Terazi burcu. Yaşam kalitenizin artması için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz. Kısıtlandığınız ve engellendiğiniz zamanlar mutlaka olacaktır ancak siz zorlukların üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Eğitim hayatına devam eden Terazi burcu insanlarının da yüzü yavaş yavaş gülmeye başlıyor. Fırsatları değerlendirirseniz önemli adımlar atacaksınız.

Eğitim hayatınız, aşk ve sosyal hayatınız açısından size yardımcı olabilir. Eğitim hayatınızda tanışacağınız bir kişiyle dostluk veya birliktelik kurabilirsiniz. Uzun süredir gülmeyen yüzünüz yılın ilk yarısında hiç olmadığı kadar gülebilir. Sizin bu noktada yapmanız gereken tek şey mutluluğunuza sahip çıkmak olmalı. Hayatınızı istediğiniz gibi düzene sokabileceksiniz. Hareketli hayatınızın tadını çıkartacaksınız ancak eğitim hayatınıza devam ediyorsanız da engellemelere müsaade etmemelisiniz.

Eğitim hayatınızı geri plana atarsanız uzun uğraşlar sonucunda elde ettiğiniz başarıların devamlılığını sağlayamaz ve boşa gitmesine neden olabilirsiniz. Zorlayıcı yanları ile bilinen Uranüs, Haziran 2018'e yaklaştığınızda burcunuzla etkileşimde bulunacak. Neyse ki, eğitim hayatınıza ara vereceğiniz için bu kısımda herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız Terazi burcu ancak hayatınızın diğer kısımlarında zorlanmalar yaşanabilir.

Uranüs'ten kaynaklı olarak, iş hayatınızda yavaşlama yaşanacak. İstediğiniz adımları atarken bir dizi engelle karşılaşacaksınız. Bu sürecin sizin açınızdan fazlasıyla yıpratıcı olacağını bilmeli ve kendinizi hazırlamalısınız. Zorlukları atlattıktan sonra yavaş yavaş güçlenmeye başlayacaksınız. Sosyal ve özel hayatına gereğinden fazla önem veren Terazi burcu insanlarının mutlaka iş ve özel hayatları arasında bir denge kurması gerekiyor.

Terazi burcu, 2018 yılında düşüncelerinizi ve yeteneklerinizi iş hayatınızda en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısınız. Siz, burcunuzun özelliklerinden dolayı yeniliğe açık birisiniz ve bu da aslında iş ve kariyer hayatınızda gelişmeleri lehinize çevirme şansınız olduğuna işaret. İş kaynağı arayışına yöneleceksiniz. Değerlendirmeleri ve ilerlemeleri doğru yapabildiğiniz takdirde her şey yoluna girecek ve zorlu süreci yara almadan atlatabileceksiniz.

2018 yılında iş ve kariyer hayatınızla ilgili olarak daima kontrolcü yaklaşımlar sergilemeniz de doğru olmayacaktır Terazi burcu. Her şeyi kontrolünüz altında tutamayacağınızı iyi biliyorsunuz. Kendinize güvenmeli ve iş hayatınızda önemli adımlar atacağınıza da kendinizi inandırmalısınız. Haziran 2018'den sonra şartlar fazlasıyla farklı olmaya başlayacak. Rüzgar sizin lehinize esmeye başlıyor.

Terazi burcu, 2018 yılının Haziran ayından sonraki sürecinde işlerinizi dilediğiniz gibi yapabileceksiniz. Her şeyi zamanında ve en doğru şekilde yapacak olmanız sorumluluklarınızın artmayacağı anlamına geliyor. Başarılarınızın ardı arkası kesilmeyecek. Yine bu süreç içerisinde sosyal ve arkadaşlık yaşantınızın değişim gösterebileceğini bilmelisiniz. Daha önceleri almaktan korktuğunuz kararları bu süreçte alabilirsiniz.

Dostunuz olarak gördüğünüz bir kişinin aslında size iyi gelmediğini fark edecek ve aranıza mesafe koyacaksınız. Yine bu süreç içerisinde sizin dost olarak gördüğünüz bir kişi sizi dostu olarak görmüyor da olabilir. Siz, arkadaşlıklarınızı kaybetmemek adına bazı sözler sarf etmekten korkuyorsunuz. Bu tarz davranışlarınız sonucunda aslında zarar gören tarafın da siz olduğunuzu bilmeli ve ona göre adım atmalısınız.

Aşk hayatınız, 2018 yılının ilk yarısında ve ikinci yarısında orta düzeyde ilerleyecek. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de partneriniz olan kişinin sözlerini ve davranışlarını yanlış anlamaya meyilli olursanız aranızdaki tartışmalar sandığınızdan da fazla olabilir. Sosyal hayatınıza dilediğiniz gibi yön verecek olmanız yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir. Duygusal kırgınlıklarınızı artık geride bırakmanın zamanı geldi.

Terazi burcu, 2018 yılını aşk ve ilişki açısından en iyi seviyelerde sonlandırmaya çalışmalısınız. Uzun süredir arkadaşlık olarak devam eden bağların bu süreçte aşka dönüşme ihtimali var. Aşk hayatınızda karşılaşabileceğiniz zorlukları artık gözünüzde çok fazla büyütmenize gerek yok. İyimser yapınızı korumaya almalısınız. Aşk hayatınız genel olarak 2018 yılında sizi memnun edecek Terazi burcu.

2018 yılının ilk yarısında sorun ve sıkıntıları yavaş yavaş hayatınızdan çıkartacaksınız ve bu da yılın ikinci yarısında çok daha özgür olacağınız anlamına geliyor. Partneriniz olan kişiyle aranızdaki bağı eskisinden de kuvvetli bir hale dönüştüreceksiniz. Yalnız olanlar yılın ikinci yarısında kuracakları birliktelikte aradıkları mutluluğu bulabilirler. Kısacası, yüzünüz gülecek ve güvende hissedeceksiniz.

Terazi burcu, 2018 yılında her şey yolundayken sizin de sağlığınıza biraz olsun dikkat etmeniz gerekmekte. Gözden kaçırdığınız ufak tefek detaylardan dolayı istenmeyen sağlık sorunlarıyla karşılaşabiliyorsunuz. Önünüzdeki uzun yolu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız sağlığınızı formda tutmalı ve herhangi bir problemle karşılaştığınızda da doktora görünmekten çekinmemelisiniz.

Terazi Burcu 2018 - Terazi Burcu 2018 Falı
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.