Balık Burcu 2018

Balık Burcu 2018

Balık Burcu 2018

Balık Burcu 2018 Falı

Sevgili Balık burcu, hayatınızın şu an ki durumu oldukça iyi ve siz de bundan fazlasıyla memnunsunuz. Zaman zaman hayatınızın her alanında aksaklık ve gecikmeler meydana gelebiliyor ancak siz tüm bunların yakın zamanda son bulacağını bilmenize rağmen sanki her şey son bulmuş gibi davranıyorsunuz. İçten içe de daha iyisini yapacağınıza da inanıyorsunuz. Aslında bu noktada sizin için sorun teşkil eden bir durum yok. Çevrenizdeki insanların kafasını karıştırıyorsunuz Balık burcu.

Geride bıraktığımız iki yıllık süreçten itibaren hayata karşı olan bakış açınızda büyük ölçüde değişim gözlendi. Olaylara ve gelişmelere artık çok daha farklı bakabiliyorsunuz. İki yıllık süreç sizin gelişim sürecinizdi Balık burcu ve en iyi şekilde sonlandırdınız. İşinizi büyüttünüz, aile bağlarını sıkılaştırdınız ve bazılarınız evliliğe adım attı. Hayatınızda sizin isteğiniz dışında gelişen pek bir şey yok Balık burcu.

Balık burcu, doğru olan ile yanlış olanı kolaylıkla ayırt edebildiğiniz için özellikle de iş ve kariyer hayatınızda hata yapmıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızı iyi tuttuğunuz için herhangi bir aksaklıkla karşılaşmıyorsunuz. İstediklerinizi zamanında elde ediyorsunuz. Planlı ve programlı hareket ettiğiniz için sorumluluklarınızın artmasına müsaade etmiyorsunuz. Her şey istediğiniz gibi Balık burcu.

2018 yılının Haziran ayına kadar olan sürecinde istediklerinizi elde etmekte bir sorun yaşanmayacağı için yılın ikinci yarısına kendinizi daha iyi hazırlayacaksınız. Fırsatlar bu süreç içerisinde daha da artacak gibi duruyor. Halihazırda devam eden işinizin yanına yeni bir iş eklemek isteyebilirsiniz. Her türlü ihtimali zaten göz önünde bulunduracaksınız ancak dikkatli olmanız da yarar var.

Balık burcu, 2018 yılında finansal çizginiz aşağıya inmeyecek ancak yukarıya çıkıp çıkmayacağı tamamen size kalmış bir şey. Ne kadar çalışırsanız o kadar para kazanacaksınız. Yerinizi zaten çoktan sağlama aldığınız için pek sıkıntı yaşanmıyor. Herhangi bir aksaklıkla karşılaştığınızda vereceğiniz tepkilerin boyutunu iyi ayarlarsanız da her şeyin daha iyi olmasına zemin hazırlarsınız Balık burcu.

Kendinizi sadece iş ve kariyer ile ilgili konularda değil aşk ve ilişkiyle ilgili konularda da geliştirmeyi başardınız. Geride bıraktığımız yıllarda iç dünyanıza fazlasıyla dönüktünüz. Bundan dolayı bazılarınızın hayatlarında sadece iki veya üç arkadaşları vardı ve onlarla da çokça zaman geçirmiyordu. 2018 yılının gelmesiyle beraber bu tarz konularda da gelişmeler yaşanıyor. Arkadaş çevreniz iyiden iyiye gelişiyor. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda da aşkı bekleyen burç siz olacaksınız. Flört etmek pek size göre olmayacak. Öylesine birlikteliğe ayıracak zamanınız olmadığınız ve duygularınızı hiçe sayamayacağınızı düşüneceksiniz. Aşk hayatınıza 2018 yılında istediğiniz gibi yön verebilirsiniz Balık burcu. Fırsatları değerlendirmekte değerlendirmemekte tamamen size kalmış bir şey. Beklemede de kalabilirsiniz, harekete de geçebilirsiniz.

Birlikteliği olan Balık burcu insanları, 2018 yılının ilk yarısında hayatınızın diğer bölümlerine gösterecek olduğunuz ilgiden dolayı aşk hayatınızda biraz olsun gerileme yaşanabilir. Birlikte olduğunuz kişi sizin ilgisizliğinizden dert yanıyor ise onu suçlamayı bırakmalısınız. Kendinize aşkla ilgili konularda bırak olsun çeki düzen vermelisiniz. Bunu başarırsanız zaten birlikteliğiniz daha da kuvvetlenecektir.

Balık burcu, 2018 yılının ikinci yarısı aşk ve ilişki açısında biraz zorlayıcı olabilir. Partnerinizle aranızda anlaşmazlıkla yaşanacak. Siz, baskı altına olduğunuzu ve kısıtlandığınızı düşüneceksiniz. Olumsuz düşüncelerin iç dünyanızda daha da büyümesine izin vermeden önce partnerinizle paylaşımda bulunmalı ve düşüncelerinizi aktarmalısınız. Konuşmak, tartışmaktan ve kalp kırmaktan daha iyidir Balık burcu, bunu unutmayın.

2018 yılı hem fiziksel hem de zihinsel açıdan gereğinden fazla yorulacağınız yıl olarak dikkat çekmekte. Bundan dolayı sağlığınızı kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Dinlenmeye zaman ayırmaya devam edin. Her şeyin hemen olmayacağını zaten iyi biliyorsunuz. Sağlığınızı riske atacak her şeyden uzak kalın. Uzun süredir var olan bir probleminizle ilgili yüzünüzü güldürecek haberler alacaksınız.

Balık Burcu 2018 - Balık Burcu 2018 Falı
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.