Yengeç Burcu 2015

Yengeç Burcu 2015

Yengeç Burcu 2015

Yengeç Burcu 2015 Falı

Sevgili Yengeç burcu, 2015 yılının Mayıs ayına kadar olan döneminde bazı gezegenlerin etkisi altında olacaksınız. Özellikle dördüncü evinizin alacağı etki ev, aile, ve büyükler konusunda zorluklar yaşamanıza neden olabilir. Hem yapacağınız başlangıçlar konusunda hem de atacağınız adımlarda sıkıntılar yaşanabilir. Ev almayı ya da satmayı düşünüyorsanız, Mayıs 2015'ten sonra yapmalısınız. Özellikle Yengeç burcu erkekleri, annesinin ya da babasının sağlığıyla yakından ilgilenebilir. Bunun dışında, ailenizle ortak noktada buluşmakta zorluklar yaşanabilir. Özellikle var olan isteklerinizi, aile büyüklerinize kabul ettirmekde zorluk yaşayabilirsiniz.

2015 yılında, ev ile ilgili durumlarda sorun yaşanabilir. Ev eşyalarında arızalarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Varsa kardeşiniz, bu yıl onların finansal durumuyla da yakından ilgilenmek zorunda kalacaksınız. İletişimin gerekli olduğu alanlardan para kazanıyorsanız, gergin konuşma tarzınız karşınızdaki kişiye olumsuz bir şekilde yansıyabilir.

Satürn, Temmuz 2015'e kadar burcunuzu etkiliyor. Bu etki sonucunda, aşk hayatınızda ya da iş hayatınızda yeniden yapılanmalar söz konusu olabilir. Sizin için önemli olan şeylerin farkına varmalısınız. Bu dönem içerisinde, sizden yaş olarak büyük kişiyle duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. İlişkiniz konusunda daha sağlam adımlar atmalı ve mantıklı ilişkiler kurmalısınız. Aşk hayatınızda hızlı gelişmeler yaşanmayacak, bunu bilmeniz gerekiyor. Evli olan Yengeçler ise, bu dönemde çocuk sahibi olmak isteyebilir. Hayatınızın bazı bölümlerinde risk almak zorunda kalabilirsiniz, bunlar için uygun zamanda değilsiniz.

2015 yılında, evli ve çocuk sahibi olan Yengeç burcu insanları, çocuklarınızın ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmanız gerekiyor. Yine de her şeye evet dememeyi bilmelisiniz. Aynı durum özel hayatınız için de geçerli. Nisan 2015'ten sonra, hedefleriniz ve planlarınız konusunda önemli gelişmeler yaşanacak. Aynı durum ev, emlak, yerleşim, aile büyükleri ve aile durumu için de geçerli. Aldığınız etkiler sonucunda evinizi değiştirebilir ya da satmak istediğiniz evinizi en uygun fiyata satabilirsiniz. Aileyle ilgili konularda da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Nisan ayından sonra arkadaşınızla ev tutabilir, taşınabilir ya da ev almak amacıyla kredi almak için başvuru yapabilirsiniz. Kredi konusu sizin için riskli olabilir, dikkatli olmalısınız. Nisan 2015'ten sonra aşk, sosyal ve iş hayatınız önemli etkiler altında olacak. Finansal açıdan daha kazançlı olabilir, beklentilerinizi artırabilir ve yeni ümitlere sahip olabilirsiniz. Bu dönem içerisinde istediklerinizin gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek.

2015 yılında sosyal çevrenizin ve yakın arkadaşlarınızın bilgilerinden faydalanabilir, yeni kazanımlar elde edebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışacaksınız. Bu kişiler, hayatınızın önemli noktalarında size yardımcı olacaktır. Özellikle iş konusunda maddi gelirinizi artırmak için çok fazla çaba harcayacaksınız. Temmuz 2015'ten sonra şanslı ve bereketli olacaksınız. Bunu sağlayacak olan ise, Jüpiter gezegeni. Finansal olarak kendinizi daha güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Bu konuda derin araştırmalar yapacaksınız. Finansal olarak size şans ve destek sağlayacak önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Yengeçler, 2015'te kazancınız artacak. Bunlar ufak rakamlar değil, büyük rakamlar olacaktır. Jüpiter'in etkisi, maddi açıdan büyük etkiler yaratır. Herhangi bir malınızı satmak istiyorsanız, bu dönem içerisinde değerinin çok üstüne satabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapacak, bu durum maaşınızda artış yaşanmasını sağlayabilir. Durum ne olursa olsun, 2015 yılında finansal açıdan güzel gelişmeler yaşanacak. Maddi açıdan daha iyimser olacaksınız. Yinede unutmayın, fazla iyimserlik zarar verebilir.

Jüpiter'in 2015 yılında yapacağı etkileşim, harcamalar konusunda da aşırıya kaçmanıza neden olabilir Yengeçler. Parasal açıdan çok fazla cömert olacaksınız. Kazanç konusunda bereketli ve şanslı olacaksınız ancak aşırıya kaçmak gereksiz ve yersiz olabilir. Para kazanma konusunda doğal yetenekleriniz var ve bu dönem içerisinde bu yeteneklerinizi daha rahat sergileyebileceksiniz. Nasıl ve nereden para kazanacağınız konusunda güzel fikirler edineceksiniz. Konfor ve süs için maddi harcamalar yapabilirsiniz. Bu dönem içerisinde seyahatler de gündeminize gelebilir. Ticaretle uğraşabilir, yabancı kişilerle ortaklıklar yapabilir veya geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2015'in Ekim ayından sonra güzel gelişmeler yaşayacak. İş hayatınız, iş hayatınızdaki dengeniz, sosyal hayatınız ve kariyer atılımları konusunda ön planda olacaksınız. İşsiz olan Yengeç burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanacak. Terfi etmek istiyorsanız, 2015 yılında çalışmalarınızla ön planda olmayı başaracaksınız. Fikirleriniz ve düşünceleriniz, üstleriniz tarafından takdir edilecek. Kariyeriniz için önemli başlangıçlar yapabilirsiniz.

Yengeç burcu insanları, Ekim 2015'ten sonra aşk hayatınız da hareketlenecek. Özellikle Ekim ayından sonra aşk hayatınıza daha fazla odaklanacaksınız. İstediğiniz şartların, kendiliğinden geliştiğini görebilirsiniz. Kuracağınız birlikteliğin rahatlatıcı ve huzur verici olmasını isteyeceksiniz. Birlikteliğinizde yaşanacak iktidar ve güç çakışması, kimi zaman zorlanmanıza neden olabilir. Evli olan Yengeçler, bu dönem içerisinde çocuk sahibi olmayı düşünebilir.

Yengeç Burcu 2015 - Yengeç Burcu 2015 Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.