Yay Burcu 2017

Yay Burcu 2017

Yay Burcu 2017

Yay Burcu 2017 Falı

Sevgili Yay burcu, 2017 yılında kişisel değerleriniz doğrultusunda hareket etmeye başlayacak ve mücadeleci yapınızı açık bir şekilde ortaya çıkartacaksınız. Geride bıraktığımız yılın üzerinizde yaratmış olduğu olumsuz etkilerden dolayı toparlanmaya ihtiyacınız vardı. 2017 yılının ilk aylarında rahatlayacak ve kendinize geleceksiniz. Hedeflerinize odaklanacak ve kimsenin size engel olmasına izin vermeyeceksiniz.

Hırsınız, hayatınızın her alanında en büyük yardımcınız olacak. Yaşantınıza istediğiniz düzeyde çeki düzen verebileceksiniz. Gelişiminizi tamamladığınız sürece kendi ayaklarınızın üzerinde durmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Başarılı olacağınıza öncelikle kendinizin inanması gerekiyor. Özellikle meslek hayatınızda ki tecrübeleriniz artacak. Fırsatları görmezden gelemeyecek ve kayıtsız kalmayacaksınız.

Hayal kurmayı seviyorsunuz Yay burcu ancak 2017 yılında gerçeklerin peşinde olmalı ve realist davranmalısınız. Hayata bakış açınızın değişecek olmasıyla beraber hisleriniz ve duygularınız farklılık gösterebilir. İş ve aşk hayatınızdaki ilişkiler konusunda sorgulayıcı olacaksınız. Çevrenizdeki insanların size olan yaklaşımlarını samimi bulmayacaksınız. İhtiyaçlarınızı gözetecek ve hedeflediğiniz noktaya koşar adımlarla yaklaşacaksınız.

İnsanlarla kurduğunuz iletişim sayesinde anlaşamadığınız veya anlaşmakta zorluk yaşadığınız insan sayısı oldukça az. İnsanların beklentilerine olumlu cevap verebiliyorsunuz ancak daima bu doğrultuda hareket etmeniz de sizi yıpratabilir. Zorlanmamalı ve insanların size zorla bir şey yaptırmasına müsaade etmemelisiniz. Hayır demeyi, reddetmeyi 2017 yılında öğreneceksiniz Yay burcu.

Gelişimin ve değişimin olumlu olacağını bilmeli ve fazla kontrolcü davranışlarınızı bir kenara bırakmalısınız. Özellikle meslek hayatınızda hissettiğiniz eksiklikleri gidermek adına çalışmalar yürüteceksiniz. Karar alacağınız bir durumda da net davranmanız gerekiyor. Şans, yıl içerisinde burcunuzda olacak ancak sizin de biraz olsun mücadele etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Değişim iyi gelecek.

Yay burcu, 2017 yılında ayak uydurmakta pek fazla sıkıntı yaşanmayacak ancak geride bıraktığımız yılı gözünüzün önüne getirdiğiniz de zorlukların hangi düzeyde olduğunu net bir şekilde görebileceksiniz. Elde ettikleriniz pozitif ve artık olur mu, başarıyı elde edebilir miyim gibi negatif düşüncelerden sıyrılacaksınız. 2017 yılında mutsuzluktan uzak olacak ve rahat yaşantı sürdüreceksiniz.

2017 yılında değişime ve yeniliğe ayak uydurmayı başardığınız sürece çok fazla zorlanmayacaksınız. Kontrolcü davranır ve gelişmeleri engellemeye çalışırsanız zorlanırsınız. Yılın tamamında hayatınızın her alanında denge kurmanız gerekiyor. Gezegenlerin size sunacaklarını kabul edin. Geçen yıl karşı koyduğunuz her değişimin mutsuz olmanıza neden olduğunu da unutmayın.

Yılın tamamında karşınıza çıkacak olan etkiler sizi her zaman mutlu edecek diye bir şey yok. Özellikle Uranüs'ün devreye gireceği zamanlarda zorlanacak ve istediğiniz ilerlemeleri de kaydedemeyeceksiniz. Mantıklı davranabilirseniz, kısa süreli olacak bu süreçten fayda sağlamış bir şekilde ayrılabilirsiniz. Hayatınızın hiçbir alanında sizi çok fazla zorlayacak kısıtlamalar yaşanmayacak.

Yay burcu, 2017 yılında hayatınız gayet iyi durumda olacak. Sıkıntılar olacak, zorlanacaksınız ancak eninde sonunda başarıya ulaşan ve mutlu olan taraf siz olacaksınız. Arkadaşlıklarınızı veya iş birliklerinizi bu süreçte sorgulayacağınız için sonlanmalar yaşanabilir. Sizinle düşünce açısından uyumlu olan kişilerle bir arada olacaksınız. Duygularınızda sertlik gözlenecek Yay burcu ve çevrenizdeki insanlar bu durumdan korkabilir.

Süregelen birlikteliğinizin de kişisel değişiminizden nasibini alma ihtimali var. Kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz, partnerinizin şaşırmasına ve bu duruma ayak uyduramamasına neden olacaktır. Aşk hayatınızda üzüleceğiniz, içinize kapacağınız ve partnerinizle tartışacağınız zamanlar mutlaka olacaktır ancak genel olarak istediklerini elde eden taraf siz olacaksınız. Bekleyişte kalmalı ve ne olursa olsun, ani hareketlerden kaçınmalısınız.

Yay burcu, 2017 yılında hayatınıza girecek kişilerin ilk olarak düşünce açısından sizinle uyumlu olmasını arzu edeceksiniz ancak farklı insanlara da ilgili duymadığınızı, merak etmediğinizi söyleyemezsiniz. Sizin yaşantınıza ayak uydurabilecek bir kişiyle uzun soluklu birliktelik kurabilir ve mutlu olabilirsiniz. Güzel gelişmeler sadece iş ve aşk hayatınızda değil Yay burcu, hayatınızın her alanında karşınıza çıkacak.

Sosyal hayatınızda yaşanacak olan değişim sayesinde yeni arkadaşlar edinecek ve daha önceleri girmediğiniz ortamlara gireceksiniz. Hangi arkadaşlık ortamının size uygun olduğuna girmeden önce karar vermeniz gerekiyor. Zarar göreceğinizi düşündüğünüz anda arkanıza bakmadan uzaklaşmalısınız. Sosyal hayatı baştan sona değiştirmek kolay bir süreç değil Yay burcu. Zorlanacaksınız ve bunu zaten siz de iyi biliyorsunuz.

Süregelen birlikteliğinizi 2017 yılının ikinci yarısında evlilik kararı alarak taçlandırabilirsiniz. Aşk hayatınızın size sıkıntı çıkartmıyor olması rahatlamanızı sağlayacak. Partnerinizle aranızda herhangi bir sorun bulunmuyor. Aslında geçen yıl içinizi ısıtan ve heyecanlandıran olayların bu yıl size zevk vermediğini biliyorsunuz. Bir karar almadan ya da bir ilişkiye başlamadan önce duygularınızı ve hislerinizi sorgulamalısınız.

Yay burcu, 2017 yılında iş, aşk, eğitim, sosyal ve aile hayatınızda stratejik olmalısınız. Fazla duygusal davrandığınızda ister istemez zarar görebilirsiniz. Yaşanacak değişim sadece kişisel anlamda olmayacak. Bu süreç içerisinde evinizi değiştirebilir veya başka bir semte, başka bir mahalleye taşınabilirsiniz. Huzur, mutluluk 2017 yılında sizinle olacak Yay burcu. 2017 yılının tadını çıkartın.

Yay Burcu 2017 - Yay Burcu 2017 Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.