Kova Burcu 2017

Kova Burcu 2017

Kova Burcu 2017

Kova Burcu 2017 Falı

Sevgili Kova burcu, 2017 yılında olumsuz gelişmeler yerini sizi memnun edecek ve ilerlemenizi sağlayacak gelişmelere bırakacak. Yaşantınızda sizi memnun etmeyen her ne varsa istediğiniz düzeyde değiştirebileceksiniz. Geride bıraktığımız yılı stres ve yorgunlukla geçirdiniz. Sizi mutsuz eden, zorlayan ve kısıtlayan durumlardan artık kurtuluyorsunuz. Hayatınız, 2017 yılında düzene girecek.

Sahip olduğunuz yaşam kalitesi ve hayat standardınız yükselişte olacak. İşlerinizi istediğiniz gibi yönlendirecek, sosyal hayatınızda da arzu ettiğiniz ortamlara girebileceksiniz. Finansal durumunuz yılın tamamında iyi durumda olacak. Geçen yıl maddi konularda çok fazla zorlandınız ancak bu yıl tersine ilerleme olacak. Eğitim açısından sıkıntı yaşayan Kova burcu insanları da yüksek notlar alabilir. Karşınızda çok fazla fırsat olacak, değerlendirin.

2017 yılında iş veya aşk hayatınızda karşınıza çıkacak olan gelişmeler mutlu edici olacak. Yüzünüzün hiç olmadığı kadar gülme ihtimali var. Yenilik istediğiniz ve arzuladığınız için yeni şartlara da kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz. Gezegenlerin de size sunacağı destekle beraber hayatınızın düzene girmeme ihtimali oldukça düşük. Hayatınız hareketleniyor Kova burcu, hazırlıklı olun.

Kova burcu, Uranüs çoğu zaman zorlayıcı gezegen olarak bilinir ancak 2017 yılında size sunacakları aslında tam olarak böyle olmayacak. Uranüs'ün sizi zorlayacağı ve yıpratacağı kesin ancak bunların tamamı kişisel açıdan gelişim göstermenizi ve güçlenmenizi sağlayacak. Hayatınızı istediğiniz gibi düzene sokabilirsiniz. Öncelikle sosyal hayatınızın aşırı hareketliliğine bir denge getirmeniz gerekiyor.

Düşüncelerinizin veya davranışlarınızın sizi zaman zaman zorladığınız geçen yıldan tecrübe etmiş olmalısınız. Aynı zorlukların tekrar gündeme gelmesini istemiyorsanız, düşüncelerinizde yenilenmeye ve davranışlarınızda farklılığa yönelmelisiniz. Karşınıza çıkan iş kaynaklarını doğru kullanmayı başardığınız takdirde istediğiniz ve arzuladığınız yaşam standardına sahip olabileceğinizi de aklınızdan çıkartmayın.

Kontrolü belirli düzeyde elden bırakır ve şartları olduğu gibi kabul etmeyi öğrenirseniz, geçen yıl ulaştığınız yerden çok daha iyi bir yere sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Motivasyonunuzu yukarılara çıkartın. Kendinize olan güveninizin de artmasıyla beraber oldukça başarılı işler ve çalışmalar ortaya çıkartacaksınız. Özellikle iş ve kariyer hayatınızda rüzgar istediğiniz gibi esmeye başlıyor.

Kova burcu, 2017 yılında sosyal hayatınız ve arkadaşlıklarınız büyük ölçüde yenilenecek. Özellikle düşünce yapınızın uymadığı kişilerle aranızı açabileceksiniz. Alacağınız köklü kararlar sayesinde ilerleyeceksiniz. Arkadaşlıklarınız veya sosyal hayatınız kısa süreli de olsa çıkmazın içine sürüklenecek ancak yenilenmeyi başaracaksınız. Yeni sosyal aktivitelere yönelmek sizin için iyi olacak.

Ne olursa olsun, hayatınızın her alanında iyimserliğinizden ödün vermeyin. Olumsuz düşüncelerinizin artmasına neden olursanız, kalp kırmaya ve dağıtıcı olmaya meyledebilirsiniz. Dürüstlüğünüzden asla ödün vermeyin ve yapıcı olmaya devam edin. Aksi davranışlarınız sadece sosyal hayatınızı değil aşk hayatınızı da alt üst edebilir. Aşk hayatınızın da yıl içerisinde daima sizi memnun edecek gelişmeler sunacağını beklemek doğru olmayacaktır.

2017 yılının ilk yarısında sorunları ve sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışır ve uğraşlarınızı bu yönde verirseniz, yılın ikinci yarısında çok daha fazla rahatlamış ve iyi hissedersiniz. Geçmişteki olumsuzlukların ortadan kalkacağını unutmayın. Sizin de bu gibi durumlarda mutlaka geleceğinizi düşünmeniz gerekiyor. Geçmişe takılı kaldığınız sürece istediğiniz ilerlemeleri kaydedemeyeceğinizi unutmayın.

2017 yılının ikinci yarısında kendinize yeni bir yol haritası çizecek ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. İşini büyütmek, daha fazla gelir elde etmek isteyen Kova burcu insanları şanslı olacak. Finansal durumunuz geçen yıla oranla çok daha iyi durumda olacak. Başarıya daha kolay ve hızlı ulaşacaksınız. Renkli iş hayatınız olacak. Çalışırken keyif almasını bileceksiniz. Başarıya ulaşmanız da engellenemeyecek.

Kova burcu, 2017 yılının ikinci yarısında aşk hayatınızda hareketlilik yaşanacak. Özgürlük ihtiyacınızdan dolayı zaman zaman birlikteliğinizden uzaklaşacaksınız ancak partnerinizle aranızdaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Süregelen birlikteliğiniz açısından risk oluşturabilecek koşullardan uzak durmalısınız. Aşk hayatınızdaki beklentileriniz genel anlamda karşılık bulacak.

Yalnız olan ve bağlılık duymakta zorlanan Kova burcu insanları, düşüncelerinizi tamamen değiştirecek bir kişi hayatınıza girecek. 2017 yılının ikinci yarısında kuracağınız birliktelik ileriye yönelik olacak. İlk başlarda birbirinizi tanımakta ve uyumu yakalamakta zorlanacaksınız ancak ilerleyen süreçte kolaylıkla birbirinize ayak uydurabileceksiniz. Aşk konusunda önünüz bir hayli açık.

Kova burcu, 2017 yılında aşk ve iş hayatınızda fırsatlarınız bolca olacak. Yeni arkadaşlığınızın da duygusal boyuta dönüşme ihtimali var. Başta da belirttiğimiz gibi geçmişi geçmişte bırakmalısınız, söz konusu aşk hayatınız olsa dahi. Önünüzde uzun ve özel bir yıl var Kova burcu. 2017 yılının sunacaklarına, uygulayacağı değişime ve getireceği yeniliğe hazırlıklı olun.

Kova Burcu 2017 - Kova Burcu 2017 Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.