Boğa Burcu Günlük Yorum 23 Ağustos 2014 Cumartesi

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve aklınızda kalan detaylar sizi bir süre oyalayacak. Özellikle sevdiğinizin davranışları dikkatinizi çekebilir ve bazı detaylara takılı kalabilirsiniz. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmak yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkmanız mümkün. Bugün sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçirebilirsiniz fakat fazla derinleşmeseniz iyi olacak. Kıskançlık ve gerilim yüzünden ilişkinizi yıpratmayın. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz.

Boğa Burcu Genel Durum

Bugün de çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumluluklarınız nedeniyle yoğun geçebilir. Yine de bunları yerine getirmek için istekli olmanız, çevrenin size bakışını daha da olumlu kılacaktır.


Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kariyerde ilerlediğiniz yönü değiştirebilecek bir fırsat doğabilir. Yeni bir bölümün yönetimi size teklif edilebilir veya prestijli isimlerin sizinle ilgilendiğini fark edebilirsiniz.

23 Ağustos 2014 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ağustos 2014 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.