Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2016 Cumartesi

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Haziran 2016 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bugün sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için, bütçe dengenizi bozacaksınız.İsteklerinizde bir aşırılık gözleniyor. Karşı cins üzerinde etkinizi biliyor ve ilişkilerinizi ayarlamak zorunda kalıyorsunuz. Kalbi dolu olanlar için, olumlu bir gün.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Yeni şeyler öğrenmeye çalışmalı, endişelerinizi sizi farklı şekilde yönlendiren kişilerle paylaşmalısınız. Aşk hayatınıza veya sevgi temalı ilişkilerinize daha yumuşak yaklaşmanız bazı sorunların üstesinden gelinmesine yardım edebilir. Diğerlerinin bir şeyler yapmasını beklemeniz gerekmiyor, siz bir adım atın devamı gelecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Zihnimiz açık ve yaratıcılığımızı kullanabiliriz. Ancak, değişken koşullara ayak uydurmakta zorlanabiliriz de bir taraftan. Entelektüel faaliyetler, öğrenme arzusu, bilgi paylaşımları, eğitsel çalışmalar, grup faaliyetleri, bilişim, teknoloji, medya, yayıncılık, sosyal medya başlıklı konular ön planda. Sabah saatlerinde iletişim kurmamız ve kendimizi ifade etmemiz daha kolay olabilir, görüşmelerimizi bu saatlere alabiliriz. Öğle saatlerinde ve sonrasında ise, sakarlıklar veya ufak tefek kazalar söz konusu olabilir, acele hareketlerden kaçınmakta fayda var. Akşam saatleri farklı hoşluklara, değişikliklere veya beklenmedik durumlara dikkat çekiyor. Değişiklik yapmak isteyebiliriz. 19.00 sonrası, halsizlik, belirsizlik veya kararsızlık türünde ruh halleri ön planda.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Hafta sonu olmasına karşın bugün sizi meşgul eden ve bağlayıcı olabilecek durumlar var. Ortaklaşa işlerde daha fedakar davranmak durumundasınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Kendinizi çok fazla sıkmanızı gerektirmeyen işler için elverişli bir gün. İçinizden koşturmak, rekabet ve mücadele etmek pek gelmeyecek. Etrafınızda da bu enerjide insanlar olacak. Büyük aşamalar için gereken hırs eksik olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Ancak ailenizi ihmal etmeyin. Yaptığınız fedakarlıklar karşı taraf tarafından görülüyor ve biliniyor şüpheniz olmasın.

25 Haziran 2016 Cumartesi Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 25 Haziran 2016 Cumartesi Terazi burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.