Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Ekim 2014 Çarşamba

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Titiz ve detaycı tavrınızla çevrenizi sıksanız bile, bugün Ay'ın bulunduğu konum, size olumlu destek verecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bugün çevrenizdeki pek çok kişinin kendilerine benzer kişilerle saçma denilebilecek diyaloglara girip, üzerine bir de tartıştıklarını görerek şaşırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün sorumluluklarınız ve geleceğe dönük yatırımlarınıza dair konular öne çıkıyor. Gelecekle ilgili bir parça karamsar düşünceler içinde olabilirsiniz. Ancak çabalamaktan vazgeçmeyecek ve bu sayede maddi koşullarınızda ilerleme sağlayacaksınız. Taşınmaz mülklerle ilgili güzel fırsatlar çıkabilir. Gözünüz açık olsun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Yabancılarla zamanı paylaşmak yerine en yakınlarınızla birlikte zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz bugün. Denenmemiş, tanıdık gelmeyen şeyler sizi yorabilir. Güven çemberinde kalmaya ve güven duyup vermeye ihtiyacınız var.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

NE istediğinizi tam olarak bilemiyorsunuz. Gelgitlerinizin şiddetli olacağı bir gün. Yeni dostluklarınızı pekiştirmenizde fayda var.

1 Ekim 2014 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Ekim 2014 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.