Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Ağustos 2015 Pazar

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos 2015 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ay, sabah saatlerinizde sizi gergin yapabilir. Size karşıt düşünce içinde olanlarla, sizi ilgilendirmeyen konular yüzünden çarpışabilirsiniz. Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için, kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Hakkınızda söylenenlere aldırmadan bildiğiniz yolda ilerlemeye devam etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Karara varmanız veya seçim yapmanız gereken konularda en yararlı alternatifi bulmanızı sağlayacak bilgiler beklenmedik şekilde elinize geçebilir ya da alışılmadık türde bilgiler edinebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Eldeki işleri toparlamaya çalışmak ve başkalarına yardımda bulunmak gerekiyor olabilir. Bu arada kendi sağlığınıza da yönelebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Enerjisi yüksek insanlarla bir arada olacaksınız. Dostlarla bir arada yapılacak aktiviteler, yaşanacak deneyimler için ideal bir tatil günü olabilir. Yeni dostluklar ve belki de kafa dengi beraberlikler çıkabilir günün sonunda.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

YAŞAM kalitenizi yükseltecek çalışmalar içindesiniz. Ancak bunları gizli tutmak isteyeceksiniz. Güçlü bağların pekişeceği bir gün.

2 Ağustos 2015 Pazar Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 2 Ağustos 2015 Pazar Terazi burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.