Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Temmuz 2014 Çarşamba

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

İş arkadaşınıza, başarılı olduğu konusundaki konuşmalarınızla cesaret verebilirsiniz. Böylece, ortaklaşa performansınızı arttırabilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizde bir çok kombinasyon mevcut. Seçimlerinizi yaparken, alınızın karışmasına izin vermemeli ve ileriye dönük planlarınızı akıllıca yapmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Kendilerine ufak bir istek gibi görünen bazı kişilerin taleplerini can sıkıcı bulabilirsiniz.Planlarınızı uygulama yoluna gitmeli, ama fikirlerinizi paylaşmamalısınız. Duygusal gerilimin artmasını veya size karışılmasını istemiyorsanız, gerilim yaratabilecek konu ve ortamlardan kaçınmanızda fayda var. Tamamen hazır olmadan rekabete veya mücadele gerektiren ortamlara girmeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı iniş çıkışlı durumlar, beklenmedik gelişmeler veya bazı değişiklikler sizi, rutin anlaşmalardan, bazı kişilerden veya düzenlemelerden bağımsız özgür bir konuma taşıyabilir. Ancak, siz yine de, olası bu tür rahatsız edici görünen olaylar yaşanmaması için tedbir almalı veya olan biten değişiklikleri kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Nedensiz yaprak kımıldamadığına göre, ortaya çıkan gelişmeleri dikkatle ele almak veya incelemek daha doğru olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Gizlilik içeren durumlar ve rekabet içeren durumlarda dikkatli ve cesur olmanız gerekebilir. İşe dair detayların ve görev dağılımının söz konusu olacağı tartışmalar yaşanabilir. Projeleriniz üzerindeki hakimiyetiniz tartışma ortamında kendinizi gösterme fırsatı yaratabilir. Soğukkanlılığınızı koruyun. Bilginizi göstermekten çekinmeyin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Sakin olmaya ve peşinizden atlı kovalamayan bir gün planlamaya ihtiyacınız var bugün. Olayların, konuşmaların, planların ince detayları ile uğraşmayı bir kenara bırakın. Olanı olduğu kadarıyla kabul etmeniz huzur yaratacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kartınız İmparator... Yönetmeyi sevdiğinizi herkes biliyor ancak sizden bilgili insanların önünde saygıyla eğilmeyi de biliyorsunuz. Dinleme ağırlıklı bir gün sizin için.

30 Temmuz 2014 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Temmuz 2014 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.