Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Eylül 2014 Salı

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Eylül 2014 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Yay'da ilerliyor. İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Bugün, hızlı ve aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, karar verme konusunda zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bazı kişiler bazı konuları kendi yollarıyla yapmanız konusunda ısrarcı olabilir. Siz kendi fikirlerinizden şaşmayın. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir aydasınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi ve kendi yöntemleriyle(tuvalet temizlemekten oyun kurgulamaya, bahçe bakımından füze ateşleme sistemleri çizimine kadar v.b) yapsın. Sizin öneri ve tavsiyeleriniz şu an kullanılanlardan çok daha verimli veya faydalı olsa bile kimsenin öneri ya da tavsiyeleri kaldıracak psikolojisi olmayabilir. Akşamüstünden itibaren ise, etkiler yumuşayabilir, hatta gece saatlerinde hoş sürprizler veya olası hoş gelişmeler günün güzel kapanması anlamına gelebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Hareketli ve enerjiksiniz. Zihinsel açıdan daha güçlü ve daha hızlı olacağınız bir süreç içindesiniz. Bu sayede dikkate ve zekaya dayalı çalışmalarınızı daha rahat halledebileceksiniz. Ticari alanlarda fırsatlar çıkabilir. İletişim trafiğiniz yoğun gözüküyor. Yakın çevreniz tavsiyelerinize ihtiyaç duyabilir. Yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün yollarda karşılaştığınız, trafikte muhatap olduğunuz, bir şekilde tesadüfen gün içinde denk geldiğiniz insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Faydasız ve bir sonuca varmayacak sohbetlere girmeyin bugün.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

BİRDEN yükselişe geçen özgüveniniz sizi cesaretlendireceği gibi hatalar yapmanıza da neden olabilir. Cesur kararlar alırken dikkatli olun.

2 Eylül 2014 Salı Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 2 Eylül 2014 Salı Terazi burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.