Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Ağustos 2014 Çarşamba

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Evinizi veya iş birliklerinizi ilgilendiren konularda belli değişiklikler yapmak istiyorsanız karşınızdaki kişi veya kurumlarla açık diyalog kurmanız ve fikirlerinizi dile getirmeniz yerinde olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Hayatlarımızda yapmak istediğimiz değişikliklerin veya ilerlemek istediğimiz konuların istenilen şekilde ilerlemesini sağlayacak rüzgar arkamızda! Dolayısıyla, hayat değiştirici (ev, iş, okul, özel yaşam v.b alanlarda)düşünceler ve planlar dikkat gerektiriyor. Gaza basıyor, vites yükseltiyor ve engelsiz şekilde ilerliyoruz. Tek sorun hangi plan ve projeyi ön plana almak gerektiğine karar vermek olacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Yeni ufuklar ve uzaklara gitme hayallerinize biraz ara verip elinizdeki işleri tamamlamaya başlayacaksınız. Sezgileriniz kadar hassasiyetleriniz de artabilir. İşle ilgili konularda evhamlı davranma eğilimindesiniz. Ufak detayların önemli olduğu çalışmalarınızda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Titizliğiniz dikkat çekecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Yabancılarla bağlantılı işleriniz, günlük işlerin dışındaki uğraşlarınız, seyahat konulu planlarınız açısından verimli bir gün olabilir. Akademik çalışmalar ve gelecek planlarını tazeleme görüşme ve girişimleri hareketlenebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kibirli davranıyorsunuz. Bu tutum içine girme sebebiniz ise partnerinizle yaşamış olduğunuz olumsuzluklar. Ancak çevrenizde ki insanlara böyle davranmanız çok yanlış. Tutumunuza dikkat edin.

20 Ağustos 2014 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 20 Ağustos 2014 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.