Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mart 2015 Pazartesi

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Mart 2015 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Duygusal bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacağınız bir gün. Arkadaşlarınızın sizin üzerinde etkileri çok büyük. Bugün yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmelisiniz. Kişisel cazibenizin tüm avantajlarını kullanacak karşınızdaki kişileri doğal yapınızla etkiniz altına alacaksınız. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Zekanıza ihtiyaç duyacağınız ve diğerlerini de akıllı düşünmeye davet edeceğiniz günler. Ortaklarınız, partneriniz veya iş birliği içinde olduğunuz kişilerle birlikte hareket ederseniz, doğru seçim yaptığınızı göreceksiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Satürn ve Mars’la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Gündeminizi sosyal hayatınızdaki konular oluşturabilir. Dışa dönük hareketlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gündesiniz. Harcamalarınızda abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınız da destek alacağınız kişiler olabilir. Akşam saatlerinde kendinizi çok hareketli hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile zaman geçirmek size iyi gelecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün hoş sohbet için bir araya gelinen ortamlar, sıradan muhabbetler pek ilginizi çekmeyecek. Amaçlı, fayda sağlayan buluşma ve görüşmelere ihtiyaç duyacaksınız. Size bir şey katmayacak kişilerle bir arada olmamaya gayret edin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

2 Mart 2015 Pazartesi Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 2 Mart 2015 Pazartesi Terazi burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.