Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Temmuz 2015 Çarşamba

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Temmuz 2015 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve .olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. Kendinizden daha genç kişilerle bir arada olmanın zevkini yaşayacaksınız. Ccedil;alışma yaşantınızda çeşitli ve orijinal fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Aşk yaşantınızda bir çok alternatif sizi bekliyor. Yapacağınız bir çok kısa yolculuklarda karşılaşacağınız kişileri istemeden etkileyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Biraz rahatlamalı ve önünüze çizilen yolun keyfini çıkartmalısınız. Duygusal, sağlıkla ilgili ya da iş hayatınızı ilgilendiren konularda sizin yararınıza olan bir yola girdiniz veya girmeniz sağlanıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. İlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. İlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Geleceğinizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Planlarınız iptal olabilir. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. İşten gelen fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın. Meslek gruplarıyla iletişim artabilir. Akşam saatlerinde gevşemeniz için uygun koşullar oluşacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Zihinsel ve iletişim becerilerini kullanarak yaptığınız bir işiniz varsa bugün her zamankinden fazla şey üretme şansınız olacak. İkna kabiliyetiniz ve sosyal yönünüzün faydalarını alma şansınız açısından yüzünüz gülecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

Mükemmel hedefleriniz var. Ama bunu finansal olarak düşünmemeniz yersiz. Bazı yeniliklerin size iş kapıları açacağından şüphe duymayın.

1 Temmuz 2015 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Temmuz 2015 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.