Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Aralık 2014 Cuma

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

19 Aralık 2014 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ay'ın konumu maddesel konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlarken, Mars kombinasyon burcunuz Kova'daki yolculuğuna devam ediyor. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Uzlaşmacı olmanın faydasını görebileceğiniz zaman dilimi. Dikkatle dinlemelisiniz, ama sizi çok fazla ilgilendirmeyen konular için bağlayıcı sözler vermeniz ya da anlaşmalar imzalamanız doğru olmaz. Belli amaçlar için çalışmayı, zaman ve enerji harcamayı kabul etmeniz takdir görmenizi sağlayabilir. Yardımlar çabuk unutulur, farklı şeyler yapıp hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün başkalarından destek konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Projeleriniz olgun yaştaki otorite figürleri tarafından desteklenebilir. Ancak bu durum istediğiniz sonuca hemen ulaşmanızı sağlamayabilir. Uygun koşulların oluşmasını beklemeniz gerekecek. Yeni projeleriniz için biraz daha sabırlı olmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Neye ne kadar harcıyorsunuz ve bu sizin bütçenizi ne kadar etkiliyor diye bakmanız gerekebilir bugün. Yaratıcılık isteyen bir faaliyetin içinde yer almanız ve hatta bu konuda yeteneklerinizi sergilemeniz beklenebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

Yeni başlayan ilişkiler, arkadaşlıklar varsa bunun sayesinde tanıyacağınız insanlarla beraber iş konusunda atılımlar, yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

19 Aralık 2014 Cuma Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 19 Aralık 2014 Cuma Terazi burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.