Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Ağustos 2014 Pazar

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

31 Ağustos 2014 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

Duygularınızı olumlu bir şekilde ortaya koymaktan yanasınız. Satürn gezegeni size destek veriyor.. Daha kararlı ve mantıklısınız. Bugün sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Geçmişi sorgulamak ve eski konuları sevdiklerinizle paylaşmaktan hoşnut kalacaksınız. Ortaklıklar konusu gündeme gelecektir.

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

İnsanlar müdahaleniz olmaksızın birkaç gün içinde kendilerine geleceklerdir. O güne kadar, yorum, öneri veya eleştirilerinizi kendinize saklamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Üst pozisyondaki kişilere karşı aradaki mesafeleri bilen tavırlar sergileyin. Ölçüsüz espriler, arkadaşça yaklaşım ve konuşmalar yanlış anlaşılabilir. Bu tarz samimiyetler kabul görmeyecek. Mesafeyi bilip ona göre davranın.

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

SEVDİĞİNİZ bir insanın sevincine ortak olacaksınız. Ev almakla ilgili yüklü miktarda borca gireceğiniz yatırım planlarınız olabilir..

31 Ağustos 2014 Pazar Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 31 Ağustos 2014 Pazar Kova burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.