Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Ağustos 2016 Salı

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Ağustos 2016 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Bugün, fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz. Güven duygusunun çok önemli olduğunu ona hissettirmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Çevrenizde gelişen problemli durumlar sizi de etkileyebilir. Bir şekilde sizden fayda sağlamaya çalışan, yanıltıcı veya aldatıcı kişilere de dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı gerginlik yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işler sizi uğraştırabilir. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamakta sıkıntı duyabilirsiniz. Bürokratik engellerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde doğru iletişim yolunu bulmak çok önemli olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün işi, özel yaşamınızı, sorumlulukları ve güzellikleri mutlaka birileriyle paylaşma ihtiyacında olacaksınız. Partnerinize zaman ayırmak ve hayatınızın her alanında iş birliği halinde olabilmek size avantaj sağlayacak

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

BUGÜN çapkınlık iç güdüleriniz yoğun. Bulunduğunuz ortamlarda duygusallığınızı besleyecek ilişkilere yönelmek isteyebilirsiniz.

30 Ağustos 2016 Salı Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Ağustos 2016 Salı Kova burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.