Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Ekim 2014 Çarşamba

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2014 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

Bugün, Başak'ta ilerleyen Ay, güçlü duygusal motivasyonlar veriyor. Yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız. Yapmanız gereken tek şey, sakince olayları irdelemenizdir. Size düşen görevler konusunda, sevdiğiniz insana fazlaca yükleniyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Açıkçası tam da olmanız gerektiği yerdesiniz Sevgili Kova’lar ve yükselen Kova’lar. Dolayısıyla, geçmişin hayalkırıklıklarını ya da yaşanmış şanssız olayları unutmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Sabah saatleri değişim ve dönüşüm vurgusu oldukça yüksek gözüküyor. Mali konularda ve duygusal açıdan sizi kısıtlayan alanlarda değişim isteğiniz artacak. Ortak hesaplar ve ortaklı çalışmalarınızda daha toleranslı olabilirsiniz. Kararsız kalacağınız durumlar var. Önemli durumlarda uzman kişilere başvurmaktan çekinmeyin.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugünlerde bir haklı haksız davası yüzünden canınız sıkılabilir. Yetişmesi gereken işler ve karşılığında elinize geçecek tutar, iki ayağı bir pabucunuza sokabilir. Göstereceğiniz otoriter tutum ve sabır işe yarayabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

DEDİKODUNUN bol olduğu, hatta tehlikeli boyutlara ulaşabileceği ortamlarda bulunmayın. Bulunsanız bile yorum yapmayın. Fatura size çıkabilir.

22 Ekim 2014 Çarşamba Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 22 Ekim 2014 Çarşamba Kova burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.