Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Aralık 2014 Perşembe

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

18 Aralık 2014 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

Ay tepe evinizde ilerlerken, yanlış atılımlardan çekiniyorsunuz. Duygular ve istekler arasında farklı bir değişim söz konusu. Gizli inatçılığınızı kullanmak için uygun bir gün değil. Size uygun aktivitelerin bulunduğu ortamlarda; doğal yapınızı korursanız, kişisel çekiciliğiniz etkili olacak. İskelet sisteminizi zorlamamalısınız

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Duygusal, ticari veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda, her ne kadar uygulanmış veya bilinir yöntemlerden ya da gidişten farklı da olsa sezgilerinize güvenebilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Rekabet ve kariyer konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinize dair daha esnek davranmanız gerekebilir. Özellikle planlarınızı hayata geçirirken sakin ve sabırlı olmanızda fayda var. Bugün üstlerinizle olan iletişiminiz açısından dikkatli olmalısınız. Diplomatik olun ve tartışmalardan sakının.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Mesleki açıdan kararlı ve atak bir enerjidesiniz. Hele ki bir de görünür işler yapıyorsanız hırsınız size önemli hamleler yapma şansı verebilir. Ancak hırsın fazlası, sizin için önemli kişiler tarafından hoş karşılanmayabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

Öğrenme ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün. Bildiğiniz konuları daha da pekiştirmek isteyebilirsiniz.İhtiyacınız olan araştırma ve inceleme yönlerinize, yeni bir heyecan katabilirsiniz.Çevrenizdeki gelişen olaylara doğru bir yaklaşımla eleştiri getiriyorsunuz. Onların savunma şekli canınızı sıkılmasına neden olabilir.

18 Aralık 2014 Perşembe Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 18 Aralık 2014 Perşembe Kova burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.