Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Temmuz 2014 Çarşamba

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Temmuz 2014 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz. Olayların size sağlayacağı avantajlardan çok, kendi egonuzu tatmin etmeyi yeğliyorsunuz. Başarılı çalışmalar yaptığınız zaman, kendinizi özel ve farklı hissediyor ve motivasyon gücünüz artıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

İsteklerinizi sakin ve ılımlı şekilde dile getirmeniz durumunda karşınızdaki kişilerden istediğinizi almanız veya iş birliğini kabul etmelerini sağlamanız daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Yaratıcılığınızın yanı sıra ifade becerileriniz de artıyor. Hareketli ve dışa dönük tavırlarınız çevreniz tarafından ilgiyle karşılanabilir. Şans yıldızınız yükseliyor. Bu olumlu durum gün boyunca tüm işlerinize yansıyacak. Özellikle de parasal konularda yüzünüzün gülmesi kuvvetli bir ihtimal olarak gözüküyor. Kendinizi şımartacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Sağlığınız bugünlerde, eğer kıymetini bilmediğiniz bir dönemdeyseniz size bazı sinyaller verebilir. Aceleci tavırlar fiziksel olarak etkilenmenize sebep olabilir. Önemsemediğiniz rahatsızlıklar ufak tedbirlere ihtiyaç duyabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

Herşey yolundayken çıkabilecek küçük huzursuzluklara takılı kalmayın. Unutmayın istediğinizde karşınızda dağ duramaz ama siz kolay pes eder modundasınız.

23 Temmuz 2014 Çarşamba Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Temmuz 2014 Çarşamba Kova burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.