Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

20 Nisan 2014 Pazar

Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Yalnızlığın size sağladığı tek şey, derin düşünmenizi gerektirecek konularda yeni keşiflerde bulunuyorsunuz. Bugün, daha sabit ve inatçı yönleriniz ortaya çıkıyor. Kendinize yakın hissettiğiniz ve size destek veren kişilerin önemini bir kez daha kavrayacaksınız. Hedeflerinize sıkı bir şekilde sarılmayı amaçlamalısınız.

Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Bu hafta içerisinde, iş hayatınız, sağlıkla ilgili başlıklar veya ilişkileriniz özel önem gerektirebilir. Her alanda sakin kalmayı ve ısrarcı olmamayı başarabilirseniz, olayların üzerinden gelinmesi daha kısa zaman alabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta Uranüs, Pluton, Mars ve Jüpiter arasında oluşacak gergin açı kalıpları ay başından beri yazdığım uyarıların kendini belirginleştireceği(internetten özellikle 14 Nisan tarihli ay tutulması yazımı okuyabilirsiniz)ani, şaşırtıcı, beklenmedik ve belki de tuhaf olaylara açık 2 haftalık süreçte olduğumuzun habercisi. Yorucu haftaya başlamadan önce, güzel bir tatil günü geçirip haftaya dopingli başlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Başarılarınızı herkes biliyor kendinizi çok yormanıza hiç gerek yok. Bugün gerçekten çok şanslısınız ve her şey sizin için çok iyi gidecek gibi görünüyor.

Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

İşinizde ve iş ortamınızdaki değişimlere adaptasyon sürecindesiniz. Alışmış olduğunuz düzenin değişmesi hayatın sonu değil. Gereksiz rutinlerden kurtulmak, yenisine yer açmak iyi bile gelebilir. Faydalarını düşünmeye çalışın.

Kova Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.