Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

24 Nisan 2014 Perşembe

Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Siz farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün, bir çok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey, sakince düşünerek, olayları kısa sürede toparlamanızdır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için, gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz

Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Dilediğiniz sonuçları getirmeyeceğini veya arzu ettiğiniz geliri sağlamayacağını düşündüğünüz günlük rutin akışınızın parçası olan işleri yeniden yapılandırmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

ANİ değişimlere hazır olmalı, çevrenizin caydırıcı davranışlarına aldırmamalısınız. İşinize kararlı adımlarla yaklaşmaya devam edin.

Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günün genelinde para konusunda şanslı, vereceğiniz finansal kararlarda mantıklı bir havanız olacak. Ancak hırs eksikliğiniz nedeniyle maddi ve manevi kayıplara, elinizdekini yeteri kadar çoğalta-mama durumlarına yatkınsınız.

Kova Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu

Bugün maddi konular ve desteklerle ilgili hareketlilik gözüküyor. Gelirler ve harcamalarınıza ait planlarınızda değişiklik olabilir. Gelirlerinizi arttıracak ilginç fikirler bulabilirsiniz. Gerçi bu yeni fikirleri sistemli hale getirmekte zorlanabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi paylaştığınızda hızla destek görmeniz mümkün. Gün içinde aklınıza gelen fikirleri not almanızda fayda var.