Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2015 Pazar

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Nisan 2015 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bu hafta sonu, bazı kişileri bazı konularda haklı olduğunuza ikna etmeniz oldukça zor olabilir. Dolayısıyla, esnek olmanızda ve önemli konuları tartışmayı birkaç gün sonraya ertelemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Günün ilk yarısında bitirilmesi gereken işler var. Akşam saatlerinde hayata çok daha eğlenceli bakabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Evde sözü geçen ve herkes adına plan yapan bir kişi varsa kıymetini bilin. Size göre fazla detay olan şeyleri sizin adınıza önemseyen bir destek aslında farkında olmadan hepinizin hayatını kolaylaştırıyor. Uyum sağlayın.

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kalbi boş olan Boğa'lar bugün içinizi ısıtacak bir partnerle karşılaşıp, hayal dünyasına dalacak. Ancak acele edip ileriye yönelik planlar yapmamalılar.

26 Nisan 2015 Pazar Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 26 Nisan 2015 Pazar Kova burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.