Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Kasım 2014 Pazar

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Kasım 2014 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

İddialı davranmak sizi farklı kılıyor. Bugün hiç kimsenin etkisi altında kalmak istemiyor olmanız sizin lehine olan şartları da beraberinde getirecektir.Olaylara farklı açıdan yorum getirmeye devam etmelisiniz. Yeni dostluklar için mükemmel bir gün. Belki de, uzun süredir beklediğiniz tatmini sağlıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Sosyal hayatınızın yenileneceği, yeni arkadaşlar edinebileceğiniz veya yeni sosyal gruplara girebileceğiniz ve faydalı arkadaşlıklar kurabileceğiniz, size destek olabilecek kişilerle tanışabileceğiniz 10 günlük süreçtesiniz. Yapılan davetler artabilir ya da sosyal sorumluluk projelerine ilgi duyabilirsiniz. Veya medya, eğitim ya da hukukla ilgili konularda yenilikler de söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

AŞK: Yaşadığınız ilişki adeta sizin için aşkın tanımı gibi görünüyor. Partnerinizle sevinip partnerinizle üzüldüğünüz için aşkı da ondan yana görüyorsunuz. Aşkın da çeşitlenebileceğini anlayacaksınız. PARA: Başarılarınıza ortak çıkmaya çalışacak birileri var çevrenizde. Sempatinizi üstlerinize karşı iyi şekilde kullanıyor çalışma azminizle de başarılar ediniyorsunuz. SAĞLIK: Duygusal olduğunuzu bilerek girişim yapın. Olumsuz eleştirilere kafanıza takıyorsunuz.

23 Kasım 2014 Pazar Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Kasım 2014 Pazar Kova burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.