Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Mart 2017 Cuma

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Mart 2017 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

Ay, burcunda hareket ederken, yoğun bir gün seni bekliyor. Kendine olan inancın artacak ama rakiplerini hafife alma.

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Bu hafta sonu, sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir, kalıcı sözler verebilirsiniz. Ortak bir amaç için birlikte çalışma fırsatınız da olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
36.

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Hassas olduğunuz konularda hayaller içinde olabilirsiniz. Kişisel açıdan önemli olan konularda inat edebilirsiniz. Gün içinde sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde ikili ilişkileriniz önem kazanacak. Yeteneklerinizi kullanmanız gerekebilir. Tamamlamanız gereken işlerinizde planlama yapabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Kendinize yeten yoğun çabalarınızın tek şahidi, yine kendiniz olmaktan bıktınız. Oysa takdir edilmeye ne çok ihtiyacınız var. İçinizde sebebini tahmin edemediğiniz öyle çok korkularınız var. Olmuşlukları yok edemezsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

İnsanlara yaklaşım tarzınız bugünlerde oldukça sert. Dostlarınızı kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Her alanda siz kendinizi kanıtlamış kişilersiniz. Abartıdan uzak durun.

24 Mart 2017 Cuma Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 24 Mart 2017 Cuma Kova burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.