Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 5 Ağustos 2015 Çarşamba

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

5 Ağustos 2015 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

Yakın akrabalarınızla beklenmeyen gelişmeler canınızı sıkabilir. Yaşama olumlu bakışınız sayesinde, sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Amacınızın saptırılmasından hoşlanmadığınız için, karşıt fikirde olanlarla görüşmek istemeyebilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizi açıklarken, çevrenize karşı kırıcı olabilir, yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bugünlerde bazı konularda şanssız olduğunuzu veya bazı konularda başarılı olma olasılığınızın düşük olduğunu düşünebilirsiniz. Astrolojik tablo size bu şekilde hissettirse bile, bu geçici bir durum. Endişeleri kafanızdan atmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazmıştım, kontrolümüz dışında gelişen olaylar nedeniyle biraz zorlanma olasılığımız olan günlerdeyiz. Ancak, bugün Venüs’ün hem olumlu hem de olumsuz açıları sayesinde bir taraftan sorunlarla ve zorluklarla boğuşurken bir taraftan da adeta görünmeyen bir elin devreye girip bizi desteklediğini ve günü güzelleştirdiğini hissedebiliriz. Geçmişe bağlı sorunları tartışmak için güzel günlerde değiliz ya da geçmişle bağlantılı olaylar kendini hatırlatabilir veya sevdiğiniz kişilerle eskiden birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeyleri tekrarlayabiliriz. Eski tanıdıklar veya sevgililer gündeme gelebilir. İlişkiler ve iş birlikleri normalde izlediğinden daha zorlu bir seyir izleyebilir veya maddi konularda daha gerçekçi adımlar atmamız gerektiğinin farkına varabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün sosyal çevrenizle iletişim içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlar olacaktır. Geçmişte kalan ilişkilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı, kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Sivri dilli ifadelerden kaçının. Anlattıklarınızı mutlaka dinlesinler, sözlerinize rağbet etsinler, söyledikleriniz hem anlaşılsın, tekrar açıklamak zorunda kalmayayım diyen zorlayıcı bir iletişim tarzı size zarar verebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

SON derece alıngan olabileceğiniz bir gün. Bu huyunuzu törpülemeye çalışın. Hayatı ve beklentilerinizi daha hafife alın.

5 Ağustos 2015 Çarşamba Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 5 Ağustos 2015 Çarşamba Kova burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.