Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Eylül 2016 Cuma

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Eylül 2016 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumu

23 Temmuza kadar güneş ikizler burcunda kalacak. Daha sonra yengeç burcunda yolculuğuna başlayacak. 12 Temmuza kadar Merkür ve Venüs Yengeçte birlikte hareket edecekler. 4 Temmuzda Yeni ay Yengeçte doğacak. 19 temmuzda Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Mars Akrep burcunda ileri hareketine başlamış durumda. Satürn, Neptün ve Plüton retro durumunda.. Kendi değerlerimize uygun hareket etmek isteyeceğiz.... devamı...

Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Büyük resme odaklanabilir ve kişisel evraklarınızı ve maddi durumunuzu yaşam tarzınıza göre geliştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Maddi konularda özgün fikirleriniz olabilir, ama sağlıkla ilgili başlıklarda da alışılmadık methodlara da ilgi duyabilirsiniz. Sağlığınızı riske atabilecek yollardan kaçınmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün endişe duyduğunuz olaylara ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı konular keyfinizi kaçırabilir. Sorumlu olduğunuz konular sizi daha fazla sıkıştırabilir. Çıkış noktası bulamayacağınızı düşünebilirsiniz. Sabırlı olmaya çalışın. Bazı konularda kabullenir olmanız gerekebilir. İlerleyen zamanlarda keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Vatan

Maddi girişimlerde bulunmak, yatırım amaçlı işlere yeltenmek, kredi almak, borç kapatmak, maddi ortaklıklar yaratmak, adil ve eşit paylaşımlar yapmak için elverişli bir gün. Bugünkü maddi adımların getirisi yüksek olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu Posta

Kova Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kartınız Anahtar... Sevdiğiniz kişinin hiçbir zararını görmemenize rağmen saçma kıskançlıklarla üzerine gidiyorsunuz. İşinizde gerekli yatırımlardan olumlu sonuçlar var.

30 Eylül 2016 Cuma Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Eylül 2016 Cuma Kova burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.