Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Ocak 2015 Cuma

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2015 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç Burcu Günlük Yorumu

Maddesel yönleriniz, ortak ilişkilerinizle paralel gidiyor. Bugün duygusal konularda yoğunlaşmanız nedeniyle, partnerinize kendinizi ispat etmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle dengelerinizi kontrollü kullanmanız gerekebilir. Onu mutlu etmek için, hedeflerinizi yüksek tutmalısınız. Enerjinizi duygularınızla pekiştireceğiniz bir gün.

Koç Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Eğer bazı konularda özür üretmeye ya da pembe yalanlar söylemeye meyilliyseniz, saklanan olayların veya detayların ortaya çıkma olasılığı yüksek. ‘’Ben seni eve bırakırım’’ dediğiniz sırada yanınıza gelen arkadaşınız, bırakın arabanız ehliyetiniz dahi olmadığını hatırlatırsa, gülerek beni hatırlayabilirsiniz bilginiz olsun. Tüm burçlar için gün geneli: Fikir alışverişlerinin ve bilgi paylaşımlarının ya da arayışlarının yoğun olabileceği bir gündeyiz. Ancak, Venüs ve Satürn arasındaki olumsuz açı, özellikle günün ilk yarısını ikili ilişkiler açısından zorlaştırabilir, şansızlıklar söz konusu olabilir, gergin diyaloglardan kaçınmak için sakinliğimizi korumamızda fayda var. Satürn etkisi, yüzümüze çarpan gerçeklerle daldığımız hayallerden uyanmamız anlamına gelebilir. Ancak, Mars ve Pluton arasındaki olumlu etkileşim sayesinde, öğle sonrası saatlerde işlerimizi halletmemiz, engelleri ortadan kaldırmamız daha kolay olabilir. Planlarımızı devreye sokabileceğimiz, girişimlerde bulunabileceğimiz güç ve cesarette olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün zihinsel alanda oldukça aktif olabilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle etkinlik organize etmeniz mümkün. İş hayatınızda yazılı iletişiminizin yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Yapmayı hayal ettiğiniz konularda kendinizi bir parça kısıtlanmış hissediyor olabilirsiniz. Riskli konularda karar verme konusunda cesaretli davranabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün duygularınızı ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Ne söyleseniz yanlış anlaşılacak gibi gelebilir. Kendinizi serbest bırakın ve eğer gerçekten güzel şeyler hissediyorsanız akıtın bunları karşınızdakilere.

Koç Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Günlük Yorumu Takvim

30 Ocak 2015 Cuma Koç burcu günlük burç yorumları. Koç burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Ocak 2015 Cuma Koç burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.