Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

25 Nisan 2014 Cuma

Koç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin, sizinle aynı fikirde olmasına dikkat ediyorsunuz. Bugün geleneksel yönlerinizi aşarak, yeniliklere açık olacaksınız. Fakat her olayı kendi tarzınıza göre soğuk bir mantıkla yaklaştığınız için, sizi anlamaları zorlanabilir. Çekiciliğinize güvenerek bir çok işinizi istediğiniz yöne çekebileceksiniz.

Koç Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Maddi açıdan olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz beş günlük süreçtesiniz. Karlı alışverişler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Bugün arkadaşlarınızla tartışmayın. Çünkü negatif enerji yüklüsünüz. Aşk hayatınızda da oldukça negatif düşünüyorsunuz. Sakin davranın ve pozitif olun.

Koç Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

İçsel olarak huzuru yakalamakta zorlanmayacağınız bir gün. Yıpratıcı işlerle uğraştığınız bir süreçten geçiyorsanız. Bugünü özellik-le zihninizi ve bedeninizi dinlendirmeye ve gücünüzü toplayıp hazırlık yapmaya ayırabilirsiniz.

Koç Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu

Bugün gizlilik ve fedakarlık konuları öne çıkıyor. Sizden gizlenen konular kararlarınızın doğruluğunu sarsabilir. Emin olmadan kendinizi riskli durumlara sokmayın. Olaylar üzerinde derinlemesine düşünmek size iyi gelebilir. Ayrıca her şey planlarınıza uymak zorunda değil. Dahası böyle olması sizin için çok daha güzel olabilir. Hayatı biraz akışına bırakın.