Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Ağustos 2016 Perşembe

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos 2016 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç Burcu Günlük Yorumu

Duygusal tatminler peşindesiniz. Sizinle aynı şeyi paylaşmak istemeyenlere hoşgörülü davranacaksınız. Kişileri olduğu gibi kabul etmenin zarifliği içindesiniz. Bugün, dostlarınıza karşı haksızlık yaptığınızı hissediyor ve içsel duygularınız sizi rahatsız ediyor. Maddi konularda pürüzlerinizi gidermelisiniz. Akşam saatlerinde neşeleneceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

iş fırsatlarını, maddi kararlarınızı, yatırımlarınızı gözden geçirmeli ve birikim yapmanın yollarını aramalısınız. Düşünmeden hareket etmeniz veya tepki vermeniz durumunda duygusal anlamda iniş çıkışlı bir gün olabilir. Gelecek vaat eden anlaşmalar veya kazançlar söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın olumlu açıları maddi, toprakla, gayrimenkullerle ilgili işleri halletmek için uygun günde olduğumuza işaret ediyor. Önemli kişilere danışabilir, finansal başlıklarda görüşmeler veya geleceğe yönelik planlar yapabiliriz. Kalıcı ilişkiler kurmak veya bağları sağlamlaştırmak için de uygun zaman. Sabırlı ve sakin olabilmek haftanın diğer günlerine kıyasla daha kolay olabilir, ama Pazartesi günü haftalık yazımızda haftanın genel durumunu yazmıştık malum. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Gün içinde gelirlerinizle ilgili değişiklikler gündeminize gelebilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda desteklendiğiniz konular olabilir. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde değişen programlara rahatça ayak uydurabileceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugünlerde çıkacağınız yolculuklar, alacağınız eğitim, bilgi paylaşımları, hukuki konular ve gelişim kaydetmek istediğiniz herhangi bir alanda her zamankinden daha sabırlı ve esnek olmayı, istikrarla yürümeyi bilmeniz gerekiyor.

Koç Burcu Günlük Yorumu Posta

Koç Burcu Günlük Yorumu Takvim

Bugün insanlarla uyum sağlamayı kendinize ilke edindiniz. Bu tavırlarınız çevrenizden yoğun takdir alıyor. Övgülerden hoşnut görünüyorsunuz. Partneri olmayan yalnız Koçlar, karşınıza çıkan kişiyi iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü aradığınız kişiyi bulmuş olabilirsiniz.

25 Ağustos 2016 Perşembe Koç burcu günlük burç yorumları. Koç burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 25 Ağustos 2016 Perşembe Koç burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.