Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

20 Nisan 2014 Pazar

Koç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Beklentileriniz konusunda oldukça derin bir sorgulama içindesiniz. Çevrenizin sizden gizlediğini zannettiğiniz bazı konular, kafanızda soru işareti oluşturabilir. Düşüncelerinizde yoğunlaşabilir ve hırslarınızı istediğiniz konularda kullanabilirsiniz. Bugün kendinizi yargılama konusunda oldukça başarılısınız.

Koç Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Bu hafta içinde özgürlük anlayışınız diğerlerince isyan olarak algılanabilir. Sabırsız davranışlar veya ani tepkiler ilişkilerde zorlanmalara veya kopuşlara neden olabilir. Ufak tefek kazalara ve gergin kişilere karşı da tedbirli olmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta Uranüs, Pluton, Mars ve Jüpiter arasında oluşacak gergin açı kalıpları ay başından beri yazdığım uyarıların kendini belirginleştireceği(internetten özellikle 14 Nisan tarihli ay tutulması yazımı okuyabilirsiniz)ani, şaşırtıcı, beklenmedik ve belki de tuhaf olaylara açık 2 haftalık süreçte olduğumuzun habercisi. Yorucu haftaya başlamadan önce, güzel bir tatil günü geçirip haftaya dopingli başlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

O kadar çok çalışıyorsunuz ki sağlığınızı hiç önemsemiyor gibisiniz. Bugün keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz.

Koç Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Çalışmaktan zevk alacağınız, boşa geçen zamana tahammül edemeyeceğiniz etkiler altındasınız. Tatil günü olmasına rağmen evde kalsanız bile aklınız hatta uğraşınız sadece işinizde olacak. Üretkenliğinizin kıymetini bilin.

Koç Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.