Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Temmuz 2014 Çarşamba

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Temmuz 2014 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün, bilinç altınız oldukça yoğun. Enerjinizi paslaşarak, gerekli bağlantıları kurmalı ve arkadaşlarınızla kombinasyon işler yapmalısınız Çocuklarınızla birlikte yapacağınız küçük tatil size iyi gelecektir. Para harcama konusunda aşırılığa kaçtığınız malum. Fakat aileniz için masraf yapmak size ayrı bir zevk veriyor.

Koç Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Emlak, iş veya aile başlıklarındaki konularda yaşanabilecek tartışmalar ön planda. Bu esnada sizin olayların dışında kalmanız daha iyi olur. Zira, insanlar nedenleri dinlemek yerine tepki göstermeyi tercih edeceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Eğitim ve araştırma gerektiren çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz. Bu tarz çalışmalarınızdan elde ettiğiniz fikirleri ve bilgileri çevrenizle paylaşma yönünde güçlü bir eğiliminiz olacak. Duygusal bağlarınızın bulunduğu yakın akrabalar veya aile fertlerinizle ilgili haberler gözüküyor. Yazışmalarınızda dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin.

Koç Burcu Günlük Yorumu Vatan

Evde sesinizi yükseltmenin zararını görebileceğiniz bir gündesiniz. Sözler hem yanlış anlatmaya hem de anlaşılmaya vesile olabilen etkiler yapacak. Özellikle ailevi meseleleri tartışmaya açmak için uygun bir gün değil.

Koç Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Günlük Yorumu Takvim

Herhangi bir konuda sorumluluk alabilirsiniz. Bu konuda yeteri kadar hassasiyet göstermeniz, alacağınız sonucu etkileyecektir. Moraliniz üst sınırda.

23 Temmuz 2014 Çarşamba Koç burcu günlük burç yorumları. Koç burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Temmuz 2014 Çarşamba Koç burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.