Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

17 Nisan 2014 Perşembe

Balık Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Bugün çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Maddi konular sizin için her zaman çok önemli sizde biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz.

Balık Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Maceraya atılmak istediğiniz konularda seçeneklere sahipsiniz. Ve bu seçeneklerden bazıları size veya özgeçmişinize çok şey kazandırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi bir anda aslında olayların geneli için olumsuz sayılabilecek veya büyük problem yaratabilecek adımlar atarken veya sözler ederken bulabiliriz. Ya da tam tersi karşımızdaki kişiler bencil hareket tarzıyla beklenmedik hareketlerde bulunabilirler ve önemli sorunların oluşmasına neden olabilirler. Eğitim, iletişim, hukuk, gençlerle ilgili konular, ticari işler, bilişim, medya, ulaştırma konularında beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde baskın olan engellenmişlik hissi ve iç sıkıntısı zamanla dağılacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

KİŞİLİĞİNİZİN aksine bugün maddi konulara fazla önem vereceksiniz. Ancak maddiyatı takıntı haline getirmemelisiniz.

Balık Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Fikrinizi beğenmeyen ve konuşmaya başladığınızda lafı ağzınıza tıkayıp susturan insanlarla bir arada olabilirsiniz bugün. Bu dinlenmeye değer görüşleriniz olmadığı anlamına gelmiyor. Sadece biraz suskunluğa ihtiyaç var.

Balık Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu

Bugün öğrenme ve gelişim konuları ön plana çıkıyor. Sizi felsefi anlamda zenginleştirecek kurslar veya seminerlere katılımınız olabilir. Tabi eğitim ve akademik kariyer fırsatları da gündeme gelebilir. Uzakta yaşayan arkadaşlardan haberler alacaksınız. Duygusal yüklerinizden kurtulmak için uygun bir gün olacak.