Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Aralık 2015 Salı

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Aralık 2015 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün Ay rsquo;ın konumu, sizi olumlu destekliyor. Kişisel başarınızın takdir görmesi, motivasyon gücünüzü arttıracak. Yapabileceğinizin çok ötesinde gücünüzü gösterecek, hedeflerinize yaklaşacaksınız.. Uranüs rsquo;ün sizi zorlaması ve ani fırsatların ortaya çıkması, bazı çelişkilere neden olsa da, siz yeni durumunuza alışıyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bazı konularda harekete geçmek, bazı görüşlerinizin bilinir olmasını sağlamak veya bazı ürünlerinizi satışa çıkartmak için fırsat, işaret veya ipucu bekliyorsanız ondan geriye saymaya başlayabilirsiniz. iş hayatınız veya profesyonel yaşamınız açısından ciddiyetin ön plana alınması, planların ciddiyetle ele alınması gereken günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konuların ön plana çıkabileceği bir hafta sonundayız. Sabah saatleri yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Çalışma arkadaşlarınızla kişilik çatışmalarına girmemeye bakın. İyi hazırlanmış bir plan sizi hedefe götürebilir. Sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmanız da fayda var. Akşam saatlerinde sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli olmalısınız. Kendinizi duygusal anlamda sıkışmış hissedebilirsiniz. Yorgunlukları dengelemek gerek.

Balık Burcu Günlük Yorumu Vatan

Günlerinizi planlamak konusunda şu ana kadar izlediğiniz yol artık bir takım rutinlerde tıkanmalara sebep oluyor. Daha başka nasıl düzene sokarım diye düşünüp belki de hep yaptığınız işlerin sırasını değiştirmek gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu Takvim

Sabırsızlığınız ve dikkatsizliğiniz yüzünden işinizle ilgili önemli detayları kaçırıyorsunuz. Bunun farkında bile değilsiniz. Patronlarınız sinirlenebilir.

1 Aralık 2015 Salı Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Aralık 2015 Salı Balık burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.