Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

24 Nisan 2014 Perşembe

Balık Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Kafanızın karışmasına neden olan, giderek anafor haline gelen ve istemediğiniz halde içine çekildiğiniz konuda ailenizden destek alın. Böyle durumları bir acizlik olarak algılayıp, gurur meselesi yapmayın. Zaten; bu şekilde davranırsanız, komplekslerine yenik düşmüş bir kişilik imajı sergilersiniz. Yardım istemek bir büyüklüktür.

Balık Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Çevrenizdeki kişiler ve size hayranlık duyan gruplar size her türlü yardıma hazırlar. Yardım istemekten çekinmemeli veya size destek olmak için ayağınıza kadar gelmelerini beklememelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

ÇEVRENİZDEKİ herkesin sorumluluğunu yüklenerek onları ikna atmak için büyük çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Bugün göz önünde olma ve hem hal ve hareketlerinizle hem de konuşmalarınızla diğer insanlar üzerinde etki bırakabilirsiniz. Duyguların harekete geçmesini istiyorsanız bunu sağlayabilirsiniz. Akşam saatleri yanılma riski var.

Balık Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu

Bugün hassas ama duygusal anlamda hareketli, dalgalı bir gününüzdesiniz. Kişisel gelişiminiz için faydası dokunacak aktivitelere katılmaya hazırsınız. Şimdiye kadar ertelediğiniz isteklerinizi hayata geçirmek için çok uygun bir gün olacak. Değişim isteğiniz çok yüksek. Ayrıca sağlık konularına da çok duyarlısınız. Kontrolleriniz hemen yaptırmak isteyebilirsiniz.