Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Ağustos 2014 Cuma

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Ağustos 2014 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumu

Ay bilinç altınızı olumlu etkilerken, fikir değiştirmek için bahaneler arıyorsunuz. Bugün bulunduğunuz ortamlardan hemen sıkılabilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Şartlarınızı daha da zorlaştırmamalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Konuyu ilgilendiren diğer taraflar onaylamasa da, siz, pek çok ilişkinizin veya anlaşma, plan ya da düzenlemelerin gidişatı ya da geleceği hakkında kararınızı verdiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün duygusal açıdan bir parça hassas olabilirsiniz. Ani tepkiler gösterebilir, gereksiz sürtüşmeler içine girebilirsiniz. Daha sakin ve akılcı davranmak pek çok açıdan kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Sizi duygusal açıdan zorlayan konuların üstesinden gelmenizi sağlayacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. Fırsatları mutlaka değerlendirin.

Balık Burcu Günlük Yorumu Vatan

Eğer bir ilişkiniz bir beraberliğiniz ya da iş amaçlı da olsa bir ortaklığınız söz konusu ise, bugünler bu birlikteliğin verimini yeteri kadar alamayabilirsiniz. Her iki taraf da birbirine fayda sağlamayı amaçlıyor mu ona bakın.

Balık Burcu Günlük Yorumu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu Takvim

BUGÜN önünüze çıkabilecek fırsatları önemsememezlik yapmayın. Önemli bir fırsatı istemeden kaçırabilirsiniz. Uyanık ve cesur olun.

29 Ağustos 2014 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 29 Ağustos 2014 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.