Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Ağustos 2014 Cuma

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos 2014 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumu

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Özellikle sakin bir gün sizi bekliyor ve gücünüzün daha iyi fark ettiğinizi göreceksiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize yeni bir renk veriyor. Karamsarlık duygularınızı ona yansıtmamalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Daha keyifli konulara vakit ayırmadan önce parasal konulara çeki düzen vermeniz gerekiyor olabilir. Kişisel gelişim projelerine ağırlık vermelisiniz. Bir anlaşma, finansal bir düzenleme, miras, nafaka, burs, prim v.b başlıklı bir kazanç ya da bir yatırım söz konusu olabilir. Bu şanslı konumu sevdiğiniz bir kişiyle kutlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün anlaşmalar ve sözleşme konuları daha meşgul edici olabilir. Dikkatiniz ve uzlaşmacı tavrınızla kazançlı çıkabileceğiniz durumlar var. Mantıklı ve sakin davranmaya özellikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca zor işlerinizi halletme konusunda daha istekli ve motivesiniz. Ancak evliliğinizdeki uyumu korumak için bazı detayları görmezden gelmenizde fayda var.

Balık Burcu Günlük Yorumu Vatan

Sizi kendi planlarına dahil edip sözleriyle etki altında bırakmaya çalışanlar çıkabilir. Hemen kabul etmeseniz bile dinlemek açısından bir şans verin hem on lara hem de kendinize. Belki de işe yarar birşeylerin bahsi geçiyordur.

Balık Burcu Günlük Yorumu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu Takvim

YALNIZ yapmanız gereken bir işiniz varsa kimseleri dahil etmeyin. Kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz. Başınızın çaresine bakın..

1 Ağustos 2014 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Ağustos 2014 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.