Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Temmuz 2015 Cuma

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz 2015 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumu

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, maddi konularda yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok. İdeallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. İş yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz. Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

İkili ilişkilerinizde kendinizi ifade etme zorluğu yaşayabiirsiniz. Sevdiklerinize sevginizi göstermekte zorlanabilir veya yanlış cümleler kurabilirsiniz. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı rekabete, güç mücadelelerine ve fikir çatışmalarına açık olabilir. Kova burcunda meydana gelen dolunay olumsuz açılar altında oluşmuyor, hepimiz kendi burcumuza göre belli konularda sonuç elde edebileceğimiz bir süreçteyiz(burca göre detayları burç yorumlarında bulabilirsiniz). Toplum içerisindeki yerimizi sorgulayabilir, topluma bir faydamız var mı yoksa akışa göre mi ilerliyoruz sorularının yanıtlarını bulabiliriz. Yardımlaşma aktivitelerinde bulunan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler. Bazı arkadaşlık ilişkileri dönüm noktasında. Duygusal hassasiyet yüksek. Dolunay özgürleşme arzusunu arttırabilir, yeni şeyler denemek veya mevcut iş ve ilişkilerimize daha yenilikçi yaklaşımlar getirmek isteyebiliriz. Fikirler, ideolojiler, toplumsal olaylar, hümanist yaklaşımlar veya toplum olarak yardımlaşmayı gerektirecek gelişmeler ön plana çıkabilir. Hava, elektrik, elektronik, fizik, bilişim, uzay ve teknolojiyle ilgili konularda haberler, buluşlar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün sizi hapseden koşullar oluşabilir. Gizli kalmış durumlardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fazla kabullenir olduğunuzu düşünebilirsiniz. Karşınızdaki kişi sizi çatışmaya sürükleyebilir. Kendinizi tamamlanma ve olgunlaşma içinde bulabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Vatan

Dolunay ile birlikte kontrolünüz dışında olan bazı gelişmeler sizi tedbirsiz yakalayabilir. Üzerinize düşeni yapıp gerisini büyük düzene bırakmak, teslimiyeti öğrenmek, sorunlarla yüzleşip arınmak için elverişli olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu Takvim

AŞK: Rol yapmayı ve farklı görünmeyi seviyorsunuz ama bugün sevdiğinize karşı son derece içtensiniz. Sevgilinizle sevgili gibi değil dost gibi olmak istiyorsunuz. Ona olan saygınız her zaman belli oluyor. PARA: Çalışmaktan büyük keyif alıyorsunuz. Cömert ve bir o kadar savurgansınız. Evinizle ilgili çok para harcamaya başladınız. Biraz tutumlu olun. SAĞLIK: Açık hava çalışmaları ve spor yapmanız sizi zinde tutuyor. Dinamik ve sağlıklısınız.

31 Temmuz 2015 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 31 Temmuz 2015 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.