Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Ekim 2014 Perşembe

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ekim 2014 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumu

Maddesel konuların güncellik kazanması, harcamalarınızı olumsuz etkileyecektir.Paranızı dikkatli kullanmalısınız. Harcamalarınızı kısıtlamak zorundasınız. Aklınıza taktığınız her şeyi yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Başkalarının işinize karışmasından hoşlanmadığınız bir gün. Baskıya gelemiyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Kültürel aktiviteler, ruhsal çalışmalar ya da mistik konularda veya gerçek anlamda maceraya atılma isteğinizin artabileceği bir aylık süreçtesiniz. Aşırı cesaret sorun yaratabileceği için, yine de sabırla ve dikkatli ilerlemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Finansal açıdan ani değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Zekanızı ve soğukkanlılığınızı gösterebileceğiniz durumlar var. Esnek ve akılcı davrandığınız sürece fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. İşe dair konularda özellikle olgun yaştaki erkeklerle tartışmaktan kaçının. Alacaklarınızı ve ödemelerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu Vatan

Yaşadığınız özel bir ilişkinin duygusal yönü yoğun bugün. Diğer insanların olduğu ortamlarda sahiplenici ve kıskanç tavırlar canınızı sıkabilir. İstemiyorsanız siz de bu şekilde davranmayın. Birlikteliğin tadını çıkarın.

Balık Burcu Günlük Yorumu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu Takvim

BİRAZ sıkıcı bir gün olabilir sizin için. Ama akşam saatlerinde tam tersi keyifle geçecek sohbetler sizi bekliyor. Uykunuzu ihmal etmeyin.

23 Ekim 2014 Perşembe Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ekim 2014 Perşembe Balık burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.