Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Kasım 2014 Cumartesi

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Kasım 2014 Cumartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumu

Maddesel konuların güncellik kazanması, harcamalarınızı olumsuz etkileyecektir. Paranızı dikkatli kullanmalısınız. Harcamalarınızı kısıtlamak zorundasınız. Aklınıza taktığınız her şeyi yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Başkalarının işinize karışmasından hoşlanmadığınız bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Belli ilişki, iş birliği, plan veya işler konunda seçimler yapmanız, aynı zamanda, aslında başarılı olamayacak ya da beli bir noktada dağılma ihtimali olan konulara onay vermeniz veya kendinizi bağlamanız anlamına geliyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler hepimizi değişiklik yapmaya veya gerçekleri görmeye zorluyor. Mevcut sistemde, modelde veya rutinde ilerlemek isteyenlerimizin tökezleme ihtimali çok fazlayken, değişim arayan değişikliği zorlayanlar yüksek kazanımlı başarılara doğru ilerleyeceklerdir. Ortaya çıkan gerçekler, bilgiler, yapılan yanlışlar veya gelinen nokta bazı şeyleri görmemize ve gözlerimizin açılmasına neden olabilir. Değişiklikten korkmamak, tam tersi çok şey ummak yerinde olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Kişisel gelişiminize faydası dokunacak gelişmeler gözüküyor. Duygusal yüklerinizden kurtulmak ve daha güçlü olmak adına olumlu adımlar atabilirsiniz. Kendinize koyduğunuz gereksiz kurallardan kurtulma çabası içine girebilirsiniz. Bu konularda bir uzmanla görüşme yapabilir, süreci hızlandırabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Vatan

Balık Burcu Günlük Yorumu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu Takvim

Ne kadar mutlu bir beraberlik yaşasanız da sürekli kendiniz için var olmaya çalışıyorsunuz. Öz gezegeniniz Neptün, sizi hayal aleminde dolaştırıyor. Gerçeklerden uzaklaşmanız ara sıra iyi oluyor. Kendinize terapi uyguluyor gibisiniz.

29 Kasım 2014 Cumartesi Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 29 Kasım 2014 Cumartesi Balık burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.