Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Ağustos 2016 Pazar

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ağustos 2016 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün ailenize karşı gereksiz bir alınganlık gösterebilirsiniz. Sevgi bağlarınızın çok güçlü olması nedeniyle, onların sorunlarını da yüklenmenize sebep oluyor. Derin düşünceler içinde olmanız, kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Bugün kısa yolları kapsayan işlerin gündem kazanmasıyla, yaşantınız hareketlenecek.

Balık Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Sevgili Balıklar, büyük adımlar atmak peşindesiniz, ama altından kalkamayacağınız işlere kalkışıyor olabilirsiniz. Risk almak veya dramatik olaylara zemin hazırlamak doğru olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün özellikle sabah saatlerinde ailevi konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda zevklerde ve harcamalarda daha dengeli olmaya gayret edin.

Balık Burcu Günlük Yorumu Vatan

Aşk hayatınız çalkantılı olacak bugün. Birlikte olduğunuz veya birlikte olmayı istediğiniz kişi ile romantik bir plan yapmak için uygun bir gün. İstediğiniz derin duygusal paylaşımlar adına akşam saatleri elverişli olacak.

Balık Burcu Günlük Yorumu Posta

Balık Burcu Günlük Yorumu Takvim

Son günlerde oldukça yoğun çalışıyorsunuz. Kendinizi belli standartlara sokmak istiyorsunuz. Bu yüzden de çok çabalıyorsunuz. İstikrarlı olmaya çalışmalısınız.

28 Ağustos 2016 Pazar Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 28 Ağustos 2016 Pazar Balık burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.