Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Eylül 2016 Pazar

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Eylül 2016 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumu

Yaşam enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor ve duygusal yaşamınızı renklendirmek adına katılacağınız sosyal ilişkilerinizde tanışacağınız kişilerle sıcak gelişmeler yaşayacaksınız. Bugün çevrenizi gözlemlerken, olayları esprili yönlerini yakalayabilirsiniz. Karşı cinsle aranızda ani gelişen elektrik var.

Balık Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

insanlarla iletişiminizin sınava tabii olacağı 6 aylık süreçtesiniz. Sizi zorlayan durumlarla karşılaşabilirsiniz, ama olaylara ve değişen koşullara adapte olma hızınız da yüksek olacak. Henüz ne yöne ilerleyeceğinizin farkına varmasanız da, doğru yönde gitme şansınız yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürprizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.
Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir.
Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.
Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Günün ilk yarısında ailevi konular daha çok gündeme geliyor. Öğle sonra kendinizi daha fazla yaratıcı konu ile uğraşırken bulabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Vatan

İçinizden gelen ve boş vermenizi, ertelemenizi, yapmasanız da bir şey kaybetmeyeceğinizi söyleyen seslere lütfen kulak asmayın. Kaytarmak, sorumlulukları hiçe saymak hem işinizde hem iş ilişkilerinizde soruna neden olacak.

Balık Burcu Günlük Yorumu Posta

Balık Burcu Günlük Yorumu Takvim

Sevdiğinizle ilişkiniz yeni boyutlar kazanabilir ve isteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada uzaklarda yaşayan dostlarınız ile haberleşeceksiniz.

25 Eylül 2016 Pazar Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 25 Eylül 2016 Pazar Balık burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.