Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Temmuz 2014 Çarşamba

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Temmuz 2014 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumu

Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var.

Balık Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bazı projelerinizin veya planlarınızın geçerliliği veya süresi hakkında yaptığınız tartışmaları iki üç günlüğüne askıya alabilirsiniz. Belli başlı kişiler size verdikleri rahatsızlıktan dolayı ya da sizi bekletebildikleri için keyif alabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Ailevi konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ailenize karşı kendinizi daha iyi ifade edebilir, iletişiminizde daha etkili olabilirsiniz. Tabi biraz fazla heyecanlı bir konuşma yapmanızda oldukça mümkün. Ancak ailenize sesinizi duyurmayı başaracaksınız. Babanıza, aileye ait konularda duygularınızdan çok mantığınızı öne çıkarabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Vatan

Aşk hayatınızda hareketlenmelerin olacağı etkiler var. Normal şartlarda pek çok açıdan size ters gelen kişilerin etkisi altında kalabilirsiniz. Gerçek ilgi ile tutkuyu birbirinden ayırt edebilmeniz lehinize olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu Takvim

Ailenize ben size daha önce demiştim ama siz beni dinlemediniz, diyebileceğiniz bir olayla karşı karşıyasınız. Sezgileriniz oldukça kuvvetli bu ara..

23 Temmuz 2014 Çarşamba Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Temmuz 2014 Çarşamba Balık burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.