Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Ekim 2017 Pazartesi

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ekim 2017 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Beklediğinden daha hareketli bir gün. Bugün iş yerinde plan dışı toplantılar, seyahatler gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Duygusal anlamda motive bir gündesiniz. Yanlış nedenlere dayalı değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçak gönüllü olmalı ve maddi anlamda kendinizi garantiye alacak uzun vadeli yatırımlar ya da adımlar üzerine düşünmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Toprak ve emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Hassas olduğunuz konularla ilgili mücadele vermeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Vatan

Katılacağınız toplantılarda, doğru kişilerle tanışacaksınız. Yüksek mevkide bulunan güçlü kişilerden destek olacaksınız. Kariyeriniz günden güne önem kazanmaya başlıyor. Bugün iş bağlama konusunda oldukça başarılısınız..

Aslan Burcu Günlük Yorumu Posta

Aslan Burcu Günlük Yorumu Takvim

Doğru insanlara hak ettiği değeri vermeyip, hak etmeyen insanlara verdiğiniz değerden dolayı kendinize kızacaksınız. Yeni arkadaşlıklar edinmeye çalışın.

23 Ekim 2017 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ekim 2017 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.