Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2015 Perşembe

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Mayıs 2015 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Uzak yollarla ilgili geliştirdiğiniz projelerden vazgeçmeyerek, üstüne gitmelisiniz. Değişik duygularla hareket edeceksiniz. Her türlü hareketin altında değişik anlamlar arayacak ve tatmin olma duygusu içinde yaşayacaksınız. Hırslı ve atak davranarak, düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda ısrarcı davranacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Etik anlamda endişe yaratabilecek belli davranış, tavır, hareket, girişim veya hamlelerde bulunmadan önce, bu tür davranışlarınızın en olmadık zamanda sizi zayıf veya kötü duruma düşürebileceğini hatırlayarak hareket etmeniz gereken günler. İlla hoşunuza giden şekilde davranmak ve kesintisiz ilerlemek istiyorsanız, bu söylediklerimi hatırlayın derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Gün içinde başkalarından alacağınız destek ile işlerinizi daha kolay toparlayabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işleri sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Cüzdanınıza ait konular gündeminizi etkileyebilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğinizle birlikte zaman geçirmek için program planlayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

İnsanları etkilemekte üzerinize yok. Tatlı diliniz ve güleryüzünüz sayesinde çevrenizde dostlarınız artacak.

28 Mayıs 2015 Perşembe Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 28 Mayıs 2015 Perşembe Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.