Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Ağustos 2014 Pazar

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

31 Ağustos 2014 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Venüs sizi olumlu etkiliyor fakat, kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacak bu konuda size karşı gelenlere hırçın davranacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Talep ve isteklerinizi dile getirirken kibar olmaya dikkat etmelisiniz. İstekleriniz hızla yerine gelmeye başlayabilir veya planlarınızı hızla uygulayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün ön planda olmak, kendi istekleriniz doğrultusunda bir gün planlamak isteğindesiniz. Ancak ne yazık ki yalnız bir hayatı tercih etmediğiniz sürece bu mümkün olamıyor. Ortak ilgi alanlarından keyif verenlerini öne çıkarın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kartınız Gereklilik... Kabullenme süreciniz diğer burçlardan biraz daha uzun sürüyor. Kaybetme korkusunu kalbinizde hissediyorsunuz.

31 Ağustos 2014 Pazar Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 31 Ağustos 2014 Pazar Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.