Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Temmuz 2014 Çarşamba

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz 2014 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Duygusal konularda hata yapmak istemiyor ve düşüncelerinizi sürekli irdelemekten yorulmuyorsunuz. Bugün, partnerinizle ortak sosyal çalışmalar içinde olacaksınız. Birbirinize destek verirken, bazı konularda anlaşmazlığa düşebilir ve ayrı fikirleri savunabilirsiniz. Gün içinde, paylaşıma özen gösterirseniz olay kendiliğinden düzelecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Risk alınacak gün değil! Diğerlerinin söylemek zorunda olduğu şeyleri dinlemeli ve bazı konularda size ne tür katılımları olabileceğine karar vermelisiniz. Etrafınızda gördüğünüzden fazla şey oluyor. Ani veya geliştirilmemiş tepkilerin bedelleri olabilir. Bazı tartışmaları açmak veya evde yapılacak değişiklikler bilgilendirici olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Olan biten herşeyi kontrol edebilmek maalesef mümkün değil. Ancak, halen kendi inisiyatifimizi kullanarak halledebileceğimiz ve mevcut düzenin dışında yollarla ilerleyebileceğimiz konularımız var. Ticari, yaratıcılık gerektiren, işle veya maddi konularla ilgili başlıklarda alternatif seçeneklere ve yaklaşımlara açık olmamız durumunda kendi yolumuzdan gidip gururla herkesin duymasını sağlayabiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Sosyal açıdan renkli bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla bir araya gelme fırsatı bulabilirsiniz. Çevrenizi genişletmeniz mümkün gözüküyor. Sohbetleriniz sırasındaki bazı tartışmalar sayesinde yeni fikirler için gerekli ilhamı bulabilirsiniz. Bunları hayata geçirebilmek için hemen çalışmaya başlayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün size cesaret veren, yapabileceklerinizi gösteren canlı, dinamik arkadaşlarınız iş başında olacak. Enerjinizi yükseltmeye bakın. Aynı şekilde sizin pozitif ve itici güç olacak enerjinize ihtiyaç duyan dostlarınız olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

AİLENİZİN sıkıntılarının içinde bulabilirsiniz kendinizi. Tabi ki yardımda bulunun ama önce kendinizi düşünmek zorundasınız.

30 Temmuz 2014 Çarşamba Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Temmuz 2014 Çarşamba Akrep burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.