Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Ekim 2014 Salı

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ekim 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün çevrenizde gizemli bir hava estireceksiniz. Planlarınızı sıkı bir şekilde saklamak isteyişinizin haklı nedenleri var. Entelektüel çalışmalardan hoşlandığınız için, kendi tarzınıza uygun kişileri tercih etmenize rağmen, huzursuz yapınızı önleyemiyorsunuz. Çocuklarınızın isteklerinin ön planda olacağı bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bazı kişilerin sizden tam olarak ne beklediği konusunda kafa karışıklıklarınız varsa, olaylar netleşmeye başlıyor. Herkes için her şey olmaya çalışıyorsanız bunun mümkün olmadığını görmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

İşten yana destekler ve kazançlar konularında hareketlilik gözüküyor. Bir süredir üstünde çalıştığınız projelerinizden kazanç sağlayabilirsiniz. Gün içinde vakıf, dernek veya yardım kuruluşu tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılabilirsiniz. Bu etkinlik sırasında eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir, ortak uğraşlarda bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün çok kalabalık ve gürültücü tipler sizi her zamankinden daha çok yorabilir. Düşünüp sebep sonuç ilişkileri kurmaya ve planlar yapmaya ihtiyacınız var bugünlerde. Buna hizmet etmeyen kişilere hayır demeyi bilmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

Görüşlerinizi karşı tarafa kabullendirmek için var gücünüzle çırpınıyorsunuz. Biraz da içinizdeki dinlemeye bakın. Geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz.

21 Ekim 2014 Salı Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 21 Ekim 2014 Salı Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.