Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Temmuz 2014 Perşembe

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Temmuz 2014 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sizin değişimlerinize partnerinizin farklı bir şekilde yaklaşması bazı problemlerin oluşmasına neden olacaktır. Karşı taraftan kabul görünmeyi beklerken zıt kutuplaşmalar içinde olmanız, sizi olumsuz etkileyebilir ve üzülmenize neden olabilir. Bu noktada daha yumuşak ve eleştirel olmayan tavır içine girmeniz sizin için iyi sonuç verecek.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Karşı tarafa ilgisiz davranmanız veya bazı konularla ilgilenmiyormuş gibi bir tavır takınmanız, bazı kişileri utandırabilir veya rahatsız edebilir. Ama, güzel olan şu ki, siz bu konudan zevk alacağa benziyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Titizliğinizi ve dikkatinizi konuşturmanız gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ortaklarla fikir alış verişinde detayları gözden kaçırmamak önemli olabilir. Eldeki işlerinize ve somut olanaklarınızı güçlendirmeye dönük çalışmalarda bulunmanız daha yararlı olacak. Ekonomi uzmanlarından danışmanlık alabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Kimden destek istesem mutlaka bir olumsuzlukla karşılaşıyorum diye düşünebilirsiniz bugünlerde. Buna isyan etmek yerine aldığınız derslerin kıymetini bilin. Gerçekten kime ve neye ihtiyacınız olduğunu netleştirin öncelikle.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

BİRKAÇ gündür süren içe kapanıklığınız geçmek üzere. Size yardımcı olmak isteyen insanlara bir şans verin. Güçbirliği yapın.

24 Temmuz 2014 Perşembe Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 24 Temmuz 2014 Perşembe Akrep burcu günlük burç yorumları.
Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.