Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Aralık 2015 Salı

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Aralık 2015 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün Ay rsquo;ın konumu, içsel enerjinizin güçlü olduğunu vurguluyor. Düşündüğünüz bir çok şeyi yaşama geçirme konusunda ısrarcı davranacaksınız. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemiyor ve bilgi birikiminizi işinize olumlu bir şekilde yansıtmak istiyorsunuz. Bugün iletişim konusunda başarılı bir performans sergiliyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Amaçlarınıza ulaşmak veya isteklerinizi gerçekleştirmek için tüm kaynaklarınızı kullanmaktan çekinmeyeceğe benziyorsunuz. Bu esnada bulunduğunuz pozisyonu takdir etmeyen veya hareketlerinizi onaylamayan kişiler olabilir. Bu kişilere politik davranmanızda fayda var. Sevgili dostlar, ben yazılarımı yıllardır 3 – 4 gün önceden gazeteye yollamakla mükellefim ve okuduğunuz yazılar çoğunlukla 4, ama en geç 3 gün önce tarafımdan gazeteye yollanmış yazılar oluyor. Dolayısıyla, zaman zaman olan biteni bir iki gün sonra ya da bir iki gün önce okuduğunuzda, aslında tam anlamıyla dediğimiz çıkmış oluyor bir iki gün farkla(bugün olduğu gibi). Bunu özellikle, belirtmek istedim. Zira oldu ertesi güne yetiştirdim gibi duruyor bazı zamanlar. Oysa tam tersi, o haftayı yakalamış oluyoruz yorumlarımızla. Dolayısıyla, yazılarımı okurken bir iki gün önce ve bir iki gün sonra hafta boyunca yazdıklarımı da dikkate alarak okursanız beni çok mutlu edersiniz. Bu arada, günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için daha dikkatli adımlar atmanız gereken bir gündesiniz. İş planlarında değişiklikler olabilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde zihinsel uğraşlarla daha çok ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Kendinizi göstermek ve buna vesile olacak bir göreve niyet etmek için elverişli bir gün olacak. Size sunulan alternatiflerin içinde işinize en çok yarayacak olan şeyleri görmeye çalışın. Bu size en uzak görev bile olsa.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kendinizi sorgulamanız gereken bir gün. Vicdanınızı rahatsız eden, yapmanız gerekipte yapmadığınız bir şeyler varsa bunu gerçekleştirin.

1 Aralık 2015 Salı Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Aralık 2015 Salı Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.