Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

Gazetelerden Derlenen Günlük Burç Yorumları

16 Nisan 2014 Çarşamba

Akrep Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Kariyer fırsatları evinizin olumlu havası sayesinde karşınıza çıkacaktır. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız.

Akrep Burcu - Posta Gazetesi yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

İş hayatınıza ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Şaşırtıcı olaylar veya ortaya çıkan gerçekler de ön planda. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

YARDIMSEVER yapınıza diyecek yok fakat kişisel kazançlarınız söz konusu olduğu zaman maddesel kaygılarınız ön plana çıkıyor.

Akrep Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Bugün yaratıcılığınız ve doğal yetenekleriniz size mutluluk verecek. Bu tarz bir iş yapıyorsanız ilham perisi yanı başınızda olacak. Bu güzel fırsatı kaçırmayın. İşler, sorumluluklar, yetişmesi gerekenler bunu kısıtlayacaktır.

Akrep Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu

Bugün önemli başlangıçlar söz konusu. Enerjiniz çok yüksek. Yalnız bu enerjinin bir kısmını fiziksel aktiviteyle atmanız gerekebilir. Yoksa hem çevrenizi hem de kendinizi bir hayli yıpratabilirsiniz. Gün içinde iletişimde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bazı yolculuk planlarınızda aksayabilir. Hemen sert tepkiler göstermeyin.