Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 5 Mayıs 2016 Perşembe

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

5 Mayıs 2016 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Aşk sizin için ciddi bir olay olmasına rağmen, çevreniz tarafından yanlış yorumlanıyorsunuz. Kendinizi yanlış ifade ediyorsunuz. Sürekli kendinizi savunmaktan yoruldunuz. Partneriniz duygularınızı paylaştığı zamanlar yaşama gücünüz artıyor. Kalbi boş olanlar için, ufukta güzel günler görülüyor. . Şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Değiştiremeyeceğiniz şeyler üzerine düşünerek zaman kaybetmemelisiniz. Geçmişi geride bırakmak daha doğrusu. Önemli ilişkileriniz romantizm sayesinde güçlenebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, fiziksel anlamda hareketli işlere, yeniliklere veya spora eğilimli olabileceğimiz aktif gündeyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha somut ve ciddiyet gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Gece saatlerinde ise, ortam biraz daha gergin veya huzursuz olabilir. Acele hareketlerden uzak durmak daha doğru olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Çalışma hayatınızdaki konularda daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Yaptığınız şeylerin anlaşılmadığını düşünebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Sizi yoran konular gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle birlikte keyif aldığınız şeyler için program yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde güzel şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün her şey biran evvel olup bitsin ve bütün görevler yerine getirilsin, istiyorsunuz. Aceleci ve hırçın tavırlarınız çevrenizi duygusal olarak yıpratıp, hayatı paylaştığınız insanlarla sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

Her şeyden bıkmış bir ruh hali içindesiniz. Sakın buna müsade etmeyin. Pes edeceğiniz her işiniz için ilerde pişmanlık yaşama ihtimaliniz var.

5 Mayıs 2016 Perşembe Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 5 Mayıs 2016 Perşembe Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.