Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Şubat 2015 Cuma

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

27 Şubat 2015 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Karşılıklı ilişkilerinizde gücünüzü farklı bir şekilde karşı tarafa yansıtabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Değişim içindesiniz ve fikirlerinizi hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın tam zamanı.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Gerçekleri çarpıtmamakta fayda var. Hoşlarına gitmese de insanlar gerçeği duymak istiyorlar. İş ve sorumluluklarınızı bir an önce tamamlayıp, eğlenceye ya da keyifli projelere zaman ayırmanızda fayda var. Mevcut durumunuzdaki değişiklik size olumlu şekilde geri dönebilir. Yaşam tarzınıza karışan veya zarar verebilecek kişiler söz konusu olabilir. Dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Akademik konularla ilgilenmeniz gereken zamanlar olabilir. Sabah saatlerinde ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akıcı enerjiler sayesinde tüm gün işlerinizin kolayca ilerleyebilir. Sevdikleriniz için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Yaptığınız planlarda erteleme olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Maddi konularda ölçüyü kesinlikle kaçırmamamız gereken günlerden geçiyorsunuz. Harcama kalemlerinizi artırmayın. Daha çok çalışıp daha çok kazanmak adına gayretiniz karşılık bulacak. Ancak fiziksel sağlığınıza zarar gelmesin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

27 Şubat 2015 Cuma Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 27 Şubat 2015 Cuma Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.