Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Kasım 2017 Cuma

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Kasım 2017 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Kendinden başkasını dinlemeye niyetli değilsin. Kısa bir süre de olsa kendini teknolojiden soyutlayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi daha fazla göstermek isteyeceğiniz ortamlarda olmak sizi iyi hissettirecektir. Gün içinde objektif olmaya özen gösterin. İlişkilerde tartışmalardan kaçınmalısınız. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz.. Aklına esen konularda başarılısınız ve bu konuyu aşk hayatınıza yansıtıyorsunuz. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

Sıkıntı yaşadığınız insanlarla tekrar mücadele içine girebilirsiniz. Yüksek özgüveniniz hata yapmanıza neden olabilir. Duygularınız kıpır kıpır.

24 Kasım 2017 Cuma Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 24 Kasım 2017 Cuma Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.