Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Eylül 2014 Çarşamba

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

17 Eylül 2014 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Mars burcunuzda ilerliyor. Sabit düşünüyor ve inatla kendi düşüncelerinizi savunuyorsunuz. Bugün, kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Sadece; düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce, karşı tarafın da fikrini almalısınız. Çok bireysel olmayın. Olayların duygusal boyutu kafanızı karıştırabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bazı konularda çözüme ulaşma ihtimali var. Ancak, siz bu çözümü daha önceki tarihlerde beklediğiniz için bu sefer isteksiz tavır takınabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Para ve yatırımla ilgili işlerinizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Değişim teması ağırlık kazanıyor. Ortak hesaplarda sınırlara dair konularda daha açık bir iletişim kurmanız faydalı olabilir. Özellikle inatlaşma içine girmemeye dikkat edin. Finans uzmanlarıyla görüşmeleriniz olabilir. Gün içinde bankaya yolunuz düşebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün sırların paylaşılması, özel bilgilerin ifşa edilmesi için elverişli değil. Biraz ketum kalmak herkesin hayrına. Ağzınızdan laf almaya çalışan niyeti belirsiz kişiler çıkabilir. Üstü kapalı cevaplarla geçiştirmek en iyisi.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kartınız Geçiş... Yaşadıklarınıza değil yaşayacaklarınıza bakarsanız sizi daha rahat bir gün bekler. Kendinizi geçmişle üzüyor, sevdiklerinizden uzaklaşıyorsunuz.

17 Eylül 2014 Çarşamba Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 17 Eylül 2014 Çarşamba Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.