Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Ağustos 2015 Pazar

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Ağustos 2015 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün, partnerinizle işbirliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken, sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Bazı konularda bazı kişilere net davranabilir ya da net davranmalarını isteyebilirsiniz. Açık açık dile getirilen cümleler veya olaylara net yaklaşım göstermesini beklediğiniz kişilerden beklentileriniz istediğiniz sonucu vermeyebilir. İnsanlar olayların etrafında dolaşmak, her suçu size yüklemek veya konuların aslen sizi ilgilendirdiğini belirtmek konusunda ısrarcı olabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcı işler ve sevdikleriniz için çok şey yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Aşk hayatınızda hareketlenme söz konusu olabilir. Söylenen bir söz, yapılan bir hareket iki taraftan birinin kıskançlık içeren tepkilerine yol açabilir. Gereksiz kuşkucu hallerden ve bunlara bağlı olan tepkilerden kaçının.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

Kartınız Kaos... Aşk hayatınızdaki ufak tefek hatalar gittikçe büyüyor. Partnerinizle ciddi ciddi konuşun, yoksa aranızda soğukluk olabilir.

30 Ağustos 2015 Pazar Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Ağustos 2015 Pazar Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.