Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Ağustos 2016 Pazar

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ağustos 2016 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Maddi konularda geri kalmak istemediğiniz için, çevrenizdeki koşullarınızı zorluyorsunuz. Bir çok kombinasyon iş bağlantıları yüzünden başınızı ağrıyabilir. Her yönden güçlü konuma gelmek isteyişinizde, kendinizi ispat etme duygusu yatıyor. Bugün çevre koşulları sizi zorluyor. Kendinizi aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Alışılmadık durumlar yaşanabilir, ama ayın bu son günlerinde işle ilgili farklı olanak ve fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz sevgili Akrepler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün özellikle sabah saatlerinde düşüncelerinizi değiştirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizde daha esnek olmaya bakın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün güzellikle başlayan bir konuşma, zıt fikirlerin elektriklenmesi ile hiç istemediğiniz bir noktaya gelebilir. Herkesin fikrine saygı duymak, sizinkiyle aynı olmak zorunda olmadığını kabul etmek size fayda sağlayacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

Size bir takım yeni sorumluluklar vermek isteyebilirler. Fakat siz önce özel yaşamınızdakileri gündeme getirmeyi amaçlıyorsunuz. Her işinizi doğru zamanda çözmelisiniz.

28 Ağustos 2016 Pazar Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 28 Ağustos 2016 Pazar Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.