Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Haziran 2016 Çarşamba

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Haziran 2016 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Küçük ve kısa yolculukların sizin için sağladığı avantajları inkar edemezsiniz. Bugün bulunduğunuz ortamın şartlarında istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Etkin ve cazibeli bir konuşma yapınız var. Karşınızdaki kişinin sizin için olumlu düşünceleri, yaşamınızın ileri vade de artısı olacak. Yeter ki isyankar tavırlarınızı denetlemesini bilin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

ilerledikçe daha fazla şey öğrenebilirsiniz. Yeni seçeneklerin farkına vararak bazı alanlarda öne geçebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günler, duygu ve düşüncelerinizi sevdiğiniz kişilerle paylaşarak kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başarılı olmak, başkalarının adım atmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve biz harekete geçmek istiyoruz. Ancak, Pazartesi yazımızda ele aldığımız gibi hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün çalışma hayatınızda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Gelecek yönünde hedeflerinizle ilgili üstlerinizle iletişime geçebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte alternatif planlar yapmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Sizi bazı olaylar yorabilir. Fikir ayrılıkları doğabilir. İlerleyen saatlerde kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Vatan

Gününüzü planlarken çok fazla yorucu ve motivasyon düşürücü nitelikte olan işleri bir araya getirmemeye gayret edin. Günün ikinci yarısında kendinizden daha çok eşinize ve diğer insanlara hizmet etmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Takvim

Fazlasıyla agresif bir gün geçireceksiniz. Sevdiklerinizi istemeyerek kırabilirsiniz. Elinizden geldiğince duyduklarınızı yanlış anlamamaya gayret gösterin.

29 Haziran 2016 Çarşamba Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 29 Haziran 2016 Çarşamba Akrep burcu günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.