Boğa Burcu 2017

Boğa Burcu 2017

Boğa Burcu 2017

Boğa Burcu 2017 Falı

Sevgili Boğa burcu, 2017 yılında hayatınızda karşınıza çıkacak başlangıçlar olduğu kadar sonlanmalar da olacak. Bu durum bazılarınızı derinden etkileyecektir ancak kendinizi toparladığınız zaman alacağınız etkilerden fayda sağlayabileceksiniz. Zorluk ve sıkıntıların ardından rahat nefes alacaksınız. Gelişmeleri sürekli olarak kontrolünüz altında tutamaz ve başarı da sağlayamazsınız. Olayları, fırsatları ve gelişmeleri akışına bırakmayı öğrenmeniz gerekli.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde yaşananların sizi oldukça tecrübeli bir insan yaptığı açık bir şekilde ortada. Aile, iş ve eğitim hayatınızda attığınız ya da atacağınız adımlar önemli olacak. Sakinliğinizi korumalı ve sabırlı davranmalısınız. Aceleci davranışlarınızdan dolayı olayların kontrolünü tamamen kaybediyorsunuz. Olayları biraz olsun akışına bırakın ancak kontrolü asla tamamen elinizden kaçırmayın.

Boğa burcu, endişelerinizin büyük ölçüde yersiz ve gereksiz olduğunu sizde çok iyi biliyorsunuz. Özellikle süregelen birlikteliğinizde ortaya çıkan ya da çıkabilecek olan sorunları gözünüzde büyütmekten vazgeçin. Sizin yapmanız gereken tek şey, sakin kalmak ve sorunlar karşısında mücadeleci bir tavır ortaya koymak. Sorunların büyümesine izin verdiğiniz sürece pek mutlu olamazsınız.

2017 yılında doğru adımlar atarak mutluluğu yakalayacaksınız ancak ilişkinizin artık sizi mutlu etmediğini ve düzelmeyeceğini düşünüyorsanız, zaten partnerinizle zayıflamış olan bağınızı kopartabilir, kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz. Aradığınız mutluluğu ve huzuru yıl içerisinde mutlaka bulacaksınız. Süregelen birlikteliğiniz için çok fazla mücadele ettiniz ve yoruldunuz ancak tüm bunların birer tecrübe olduğunu unutmayın.

Boğa burcu, 2017 yılında Satürn özellikle iş hayatınızla ilgili konularda sizi çok fazla destekliyor olacak. Fırsatlar ve finansal konularda kısıtlanmayacak, dilediğiniz gibi adım atabileceksiniz. Çalışmalarınızın herkes tarafından beğenileceğini bilmelisiniz. Yeni yılın ilk günlerinden itibaren yarım kalan işlerinize odaklanmalı ve bir denge kurmalısınız. Faydalı ilerlemeler yaşanacak.

2017 yılında iş hayatınızla ilgili hiç beklemediğiniz ve sizi fazlasıyla şaşırtacak olayların içerisinde kalacaksınız. İş hayatınızın artık sizi memnun etmediğini veya yükselemeyeceğinizi düşünüyorsanız, değişime yönelebilir ve kariyer yaşantınıza farklı açılardan yön verebilirsiniz. Öncelikle sabırlı olmalı ve meslek hayatınızla ilgili konularda aceleci davranmamalısınız. Merak etmeyin, kariyer yaşantınızda istediklerinize sahip olacaksınız.

Boğa burcu, 2017 yılında iş ve kariyer yaşantınızda var olan yeteneklerinizi kolaylıkla açığa çıkartabilecek ve en doğru şekilde fayda sağlayacaksınız. Yıl içerisinde atacağınız olumlu adımlar ve ulaşacağınız başarılar sayesinde kariyer ve iş hayatınızda üst seviyelere ulaşacak, finansal grafiğinizin de yukarılara çıkmasını sağlayacaksınız. Gelir düzeyiniz yükseliyor. İstediklerinize sahip olamamanız için hiçbir engel yok.

Hırslı ve istekli yapınız sayesinde başarıya kolaylıkla ulaşacaksınız. Söz konusu iş hayatınız olduğunda riskler sizi korkutmayacak. Siz yine de herhangi bir yatırım yapmadan önce analizlerinizi en doğru şekilde yapmalısınız. Mantığınızdan faydalanmaya çalışın. Başarılı olduğunuz sürece her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacaktır. 2017 yılında iş ve kariyer yaşantınızda önemli kararlar alacak ve uygulamaya koyacaksınız.

2017 yılında karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken asla aceleci davranmayın ancak atacağınız adımlarda nokta atışı yapmalısınız. Sürekli olarak gelişim ve değişim gösteriyor olacaksınız. Çalışma şartları veya üzerinizde bulunan sorumluluklar ne kadar zorlayıcı olsa dahi ilerlemek ve kariyer basamaklarını çıkmak istiyorsanız, şartlarla mücadele etmeyi öğrenmelisiniz. Genel olarak şans sizinle olacak. Aldığınız ya da alacağınız iş tekliflerini değerlendirin.

Boğa burcu, 2017 yılında yaşanacak olan sürpriz gelişmeler sadece iş hayatınızda değil aşk hayatınızda da karşınıza çıkacak. Uzun süredir bekleme içerisindeydiniz ancak bu yıl içerisinde harekete geçeceksiniz. İkili ilişkileri yönetme ve yönlendirme şansınız her geçen gün biraz daha üst seviyelere çıkacak. İletişim yeteneğinizden de faydalanacak ve karşınızdaki kişiye kendinizi dilediğiniz gibi ifade edebileceksiniz.

Söz konusu duygusal yakınlaşmalar olduğunda asla aceleci davranmamanız gerekiyor. Karşınızdaki kişiye de sizi tanıması için zaman tanımalısınız. Hisleriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz ancak ağırdan almayı asla unutmayın. Süregelen birlikteliğiniz konusunda da rahat olacaksınız. Aşk hayatınız renkleniyor. Önünüzde uzun ve keyif alacağınız bir süreç var.

2017 yılının özellikle ikinci yarısında daha önce birliktelik yaşadığınız kişiyle bir araya gelebilirsiniz. Yılın genelinde pek fazla zorlanmayacak, rahat hareket edeceksiniz. Kendinize olan güveninizin de artmasıyla beraber arkadaşlıklarınızı yönlendirmede şanslı olacak, rahat birliktelik kuracak ve iş hayatınızda başarıyı yakalayacaksınız. Mutsuzluklar artık geride kalmış durumda Boğa burcu.

Sizi mutlu edecek başlangıçlar içerisinde olacaksınız. 2017 yılında karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken pek fazla zorlanmayacaksınız. Aşk, iş, eğitim ve sosyal hayatınız düzene girecek. Özellikle iş açısından kendinize yeni gelir kapıları aralayabilirsiniz. Kolay bir şekilde bağ kuracak ve kuvvetleneceksiniz. Eğitim hayatınızda da istediğiniz sonuçlar alınacak. Boğa burcu, 2017 yılında arzu ettiklerinize sahip olacaksınız.

Boğa Burcu 2017 - Boğa Burcu 2017 Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.